IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Складова Техника (SKY / SKTEH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Предизвикателството да напазаруваш Складова техника - Раховеца нашият аналог на Gorenje и Електролукс. Мажоретите не пускат. Преди време успях да си взема шест акции, като се наложи на два пъти да се качвам на ценовото ограничение и наскоро след това получих писмо от директорите с предложение да ми изкупят акциите. Но и техния последен отчет е лабав - камините изстинаха тази зима.

    Коментар


    • „На основание чл.221, т.6 от Търговския закон и чл.15, ал.1, т.5 от Устава на „Складова техника”АД гр.Горна Оряховица, Общото събрание на акционерите реши: Освобождава г-жа Блага Иванова Събева, дипл.№ 543 като регистриран одитор (дипломиран експерт-счетоводител) на дружеството за 2012г. и избира за нов регистриран одитор (дипломиран експерт-счетоводител) на дружеството за 2012г. - г-н Иван Иванов Събев, дипл.№ 0025.”

      ох, ма боже!!!
      Българио, Българио - една си ти

      Коментар


      • днес направо е паднала търговия!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът
          И аз в моментът оферта имам за това дружество, ама не снасят... :-(
          странно е защо все 161 се дореждат, изглежда май идва бабката с акциите и тия и ги купуват! лошо няма- за мене просто няма!
          едва ли има смисъл да висим като прани гащи...LOZOV, STPRO, STREM, VERY...атрактивни места за висене много!!!

          не съветвам за търговия с акциите на нито едно от дори случайно изброените дружества!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Коментар


          • На проведено ОСА от 08.05.2008 год. на Складова техника АД-Горна Оряховица /SKTEH/, е взето решение за разпределяне на дивидент за 2007 год., както следва;
            - Брутен дивидент на една акция: 0.45 лв.Срок за изплащане на дивидентите - от 08.07.2008 год. до 08.08.2008 год.
            Правото да получат дивидент имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 22.05.2008 год.
            Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 20.05.2008 год.
            Условията и реда за изплащане на дивидента можете да откриете на адрес http://download.bse-sofia.bg/prospekt/SKTEH/

            Коментар


            • И аз в моментът оферта имам за това дружество, ама не снасят... :-(
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Има доста такива компании, които само ликвидност им липсва:

                DOBRO,HIDPN,LOZOV,METKA,MIZAROZAH,VERY,INS......
                Такива са и TICHA, KMM, ZARYA т.н. и малко по малко се раздвижиха, Тича най-много Ама като се раздвижат в един момент става интересно

                Коментар


                • Чак сега погледнах какво е движението по позицията. Малии смях...

                  Леко да не направите големите пари тук...

                  Майтапа настрана! Успех ви желая - навсякъде, не само тук!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Слънчев вятър
                    Здравче, помоли ХУ да ти пусне 5 акции утре на 45 лв., той сигур от 2г. ги изкупува Едно кросче.

                    Не от две, ама от една си събирам по малко, когато мога
                    Мнението не е препоръка за сделки!

                    Коментар


                    • Имало е много възможности да си купиш, ама май желание е нямало.
                      Вярно слаболиквидна е, но и подценена.


                      Има доста такива компании, които само ликвидност им липсва:

                      DOBRO,HIDPN,LOZOV,METKA,MIZAROZAH,VERY,INS......
                      Мнението не е препоръка за сделки!

                      Коментар


                      • Здравче, помоли ХУ да ти пусне 5 акции утре на 45 лв., той сигур от 2г. ги изкупува Едно кросче.

                        Коментар


                        • И какво като съм я забелязал отдавна. Да не би да съм имал възможност да си купя. При такава ликвидност - единственият вариант е да се чака някой от големите да започне да надува цената, пък мажоритаря да се се сети да попродаде нещо - и така да се стигне до бомбастичните резултати - от тип на Транстрой Бургас и прочее.

                          Коментар


                          • Сега ли чак я забелязвате тази компания ?
                            Мнението не е препоръка за сделки!

                            Коментар


                            • какво ви е мнението? Страшно дружество, нали?

                              Нито една акция успях да си купя((( все го изтрелват нагоре с по 1 акция на ден, предлагане няма.
                              Дано скоро се появи повече ликвидност ....
                              Боби , не те знам как си го мернал тва дружество, ама и мене ми се вижда яка акция, жалко че не се предлага много, то и аз да имах малко - немаше да го давам де, ама тва си е друга тема

                              Коментар


                              • И аз го дебна отдавна оба4е резултата е нулев. И стига с тези коефиценти. Дружеството наистина работи здраво проверил съм го на място.

                                Коментар

                                Working...
                                X