IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Илевън Кепитъл АД (11C)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
    и дивидент 60 ст
    Това го няма е екстрите...Да не четеш търговския регистър?
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

      Явно е имало нужда от уебинара за да се събудят заспалите инвеститори !
      и дивидент 60 ст

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Каво става от ляво, бе...?
        Явно е имало нужда от уебинара за да се събудят заспалите инвеститори !

        Коментар


        • Каво става от ляво, бе...?
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • https://www.capital.bg/podcast/ot_nu..._se_finansira/
            Много ми беше интересно и полезно

            Коментар


            • За мен, добрата новина от днес е, че ще внесат предложение да направят дружеството безсрочно.

              Коментар


              • - Следващия въпрос е притеснява ли ви цената на акциите на Българска фондова борса?

                Не, не ни притеснява в момента има спад в цената, но предполагам, че това е нещо временно. Това в крайна сметка е усещането на пазара в момента може би към сектора. Нашето очакване е, че с ръста на активите с доброто представяне на компаниите това неминуемо ще се отрази и върху цената на акцията.

                - Здравейте! В момента пазарната капитализация на Илевън е под нетната стойност на активите, в такъв случай бихте ли обмислили обратно изкупуване?

                В момента всъщност все пак мисля, че към момента може би ценатa към момента е малко под цената на активите. Смятаме, че това е временно събитие. Имаме други инициативи цен... Възможността за обратно изкупуване всъщност е възможност. Това е част от инструментариума който имаме, но в момента обмисляме други инициатiви, които се надяваме да споделим скоро и да дискутираме по време на ОС на дружеството в края на юни месец. Смятаме че тези инициативи биха подкрепили цената на акцията. Но в крайна сметка фундаментално смятаме че представянето на компаниите и както видяхте и в момента три от компаниите, които се представят изключително добре, това би трябвало да даде в крайна сметка, да подкрепи цената и да даде по-добро представяне на акцията.

                - Имате ли насоки към евентуално увеличение на капитала?

                Към момента не. По конкретни идеи когато има ще ги споделим с акционерите.
                Ще вметна предположение за сплит и дивидент разбира се.
                Last edited by Poncho; Вчера, 22:06.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                  Не, казаха че веднага им дават думата и ако има въпроси накрая да се задават. Първите 5 минути и аз пропуснах.
                  Явно ще чакаме ОСА. Даже завоалирано казаха "Не ни питайте сега, ще говорим на ОСА"....
                  И все пак това, което ми направи най силно впечатление..... По принцип са много витиевати откъм прогнози и оценки, но това ".....до края на месеца ще има новини, които ЩЕ подкрепят цената на акциите..."....доста категорично.
                  Last edited by B.Graham; Вчера, 20:38.
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    Да, това ми хареса, но се знаеше. Три от 10-те хубави бяха представени днес. СV-тата ще ни дадат и по-голям дивидент Отделно за тях имало оферти разбрах....някои от тях даже били склонни да разгледат офертите ако са хубави Сенсика се движела по план и скоро очакваме биймване .... В началото казаха ли нещо?
                    Не, казаха че веднага им дават думата и ако има въпроси накрая да се задават. Първите 5 минути и аз пропуснах.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение
                      А иначе и трите представени компании се развиват отлично ​​​​
                      Да, това ми хареса, но се знаеше. Три от 10-те хубави бяха представени днес. СV-тата ще ни дадат и по-голям дивидент Отделно за тях имало оферти разбрах....някои от тях даже били склонни да разгледат офертите ако са хубави Сенсика се движела по план и скоро очакваме биймване .... В началото казаха ли нещо?
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                        Такаааа.... ".....до края на месеца ще има новини, които ЩЕ подкрепят цената на акциите..."
                        А иначе и трите представени компании се развиват отлично ​​​​

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          Здравко, аз се включих заедно с Енхенсив и пропуснах началото. Ако може да споделиш....
                          Е ти от началото си го хванал де
                          Аз се включих в 3:05, не мисля че имаше нещо важно.

                          Коментар


                          • Здравко, аз се включих заедно с Енхенсив и пропуснах началото. Ако може да споделиш....
                            Life won't wait for you.

                            Коментар


                            • Такаааа.... ".....до края на месеца ще има новини, които ЩЕ подкрепят цената на акциите..."
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Що така, бе Миме....?!?!? Утре трябва да сме ядосани .....
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X