IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"СИН КАРС Индъстри" АД (SIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение
    Утре ще има ли подскок на умряла котка?
    Ами някой ден ще има, но може да не е утре.

    Бати Роско е предприел мерки за листване на Euronext. Минлата година е имал гости: https://lcitycars.com/l-citys-ipo-jo...ext-amsterdam/

    Тази година... има много кандидати за листване на Euronext. Повече от всякога. Има и български компании:
    https://www.euronext.com/en/about/me...oready-edition

    Дали обаче бати Роско миналата година се е закачил в IPOready програмата... може би скоро ще разберем...

    Коментар


    • Утре ще има ли подскок на умряла котка?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


        Очевидно, не желаят / желаете акционери, които нямат регистрация във фейса... Много тайно съзаклятие сте създали.

        Разкажи, моля - с няколко думи новината, а ние ще решим дали да набием излишните средства в иновативната мисъл на разни хора, които търсят финансиране в името на по-добрия живот (на хората)

        Успехи!
        Явно г-н Даскалов е имал рожден ден и благодари на семейството си и всички хора около него. Има и три снимки, явно от тържеството, не на сглобени автомобили.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
          Еее, дочаках някаква новина от тази компания. На фирмения фейсбук на Син Карс Индъстри е.

          Очевидно, не желаят / желаете акционери, които нямат регистрация във фейса... Много тайно съзаклятие сте създали.

          Разкажи, моля - с няколко думи новината, а ние ще решим дали да набием излишните средства в иновативната мисъл на разни хора, които търсят финансиране в името на по-добрия живот (на хората)

          Успехи!

          Коментар


          • Еее, дочаках някаква новина от тази компания. На фирмения фейсбук на Син Карс Индъстри е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petget Разгледай мнение

              Росен Даскалов е апортирал дела си в "Син карс индъстри" АД и дела си в друга своя фирма, регистрирана в Германия, в ново дружество "Л Сити Аутомотив Холдинг" ЕООД. Капиталът на новото дружество е 992 594 000 лева, почти 1 милиард. 99,5% от него обаче е под формата на нематериални активи във вид на интелектуална собственост, която не знам кой и как е оценил на толкова. Според тази оценка "Син карс индъстри" АД струва 503 470 000 лева, от които 483 млн. интелектуална собственост, а цената на акция трябва да е не 50 стотинки, а 24,51 лева. Който иска - да вярва. Оценката е от май месец миналата година и я има като документ в Търговския регистър, всеки може да я види.
              Нещо ми напомня на Енергони...И там имаше - патент ли беше,интелектуална собственост ли?!-пак с оценка на към милиард....И накрая - една голяма нула....Надявам се ,че тук ситуацията е по-различна...Дето се вика - мнението ми не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от earth1225 Разгледай мнение
                Някой може ли да каже как информацията от 15/02/2024 в сайта ня https://www.x3news.com се връзва с цялостната картина на компанията.
                Росен Даскалов е апортирал дела си в "Син карс индъстри" АД и дела си в друга своя фирма, регистрирана в Германия, в ново дружество "Л Сити Аутомотив Холдинг" ЕООД. Капиталът на новото дружество е 992 594 000 лева, почти 1 милиард. 99,5% от него обаче е под формата на нематериални активи във вид на интелектуална собственост, която не знам кой и как е оценил на толкова. Според тази оценка "Син карс индъстри" АД струва 503 470 000 лева, от които 483 млн. интелектуална собственост, а цената на акция трябва да е не 50 стотинки, а 24,51 лева. Който иска - да вярва. Оценката е от май месец миналата година и я има като документ в Търговския регистър, всеки може да я види.

                Коментар


                • Някой може ли да каже как информацията от 15/02/2024 в сайта ня https://www.x3news.com се връзва с цялостната картина на компанията.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                    Щеше да е по добре тези да се бяха листвали !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      +++

                      Коментар


                      • https://money.bg/business/milara-int...bdPRsm3p-E29mM

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                          Надявам се, че не съм Ви обидил! Успех във Вашата стратегия за печелене на парички!
                          Амин! И благодаря за пожеланието, късмет и на Вас,!

                          П.П.: Не, няма обида. Споко. Всичко е наред.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                            От лошотия го чета, вече 19-та година. И не, с акции НЕ търгувам. Имам своя си стратегия. Пък кило злато, ако и да ми го беше някой дал, по друг начин щях да се разпоредя.
                            Надявам се, че не съм Ви обидил! Успех във Вашата стратегия за печелене на парички!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение

                              Шегички,а? Вие защо четете този форум? Най-вероятно търгувате със също такива акции, каквито и ние. Или освен акции, са Ви дали по кило злато?
                              Шегичка. Знам, че биим пазара по регламент е малко мътен, но от Син карс прекаляват според мен. Лично мнение.
                              От лошотия го чета, вече 19-та година. И не, с акции НЕ търгувам. Имам своя си стратегия. Пък кило злато, ако и да ми го беше някой дал, по друг начин щях да се разпоредя.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                                Моля, да не ме разбираш криво но, след като веднъж са ви взели парите, без да ви дадат нещо срещу тях...
                                ...от какъв още зор и да се мъчат да ви уважават?

                                (от мюзикъла "Вражалец")
                                Шегички,а? Вие защо четете този форум? Най-вероятно търгувате със също такива акции, каквито и ние. Или освен акции, са Ви дали по кило злато?
                                Шегичка. Знам, че биим пазара по регламент е малко мътен, но от Син карс прекаляват според мен. Лично мнение.

                                Коментар

                                Working...
                                X