IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗПАД Булстрад (4BI / BSTR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някой търсеше темата за търговото....
    44.78
    А Райфата през 2007 ми ги купи на 360 лв...
    250 броя...
    Кола и вила....и обучение на щерката в германия...
    Добра акция и добри спомени..
    Успех на Империята...

    Коментар


    • По-адекватно, но пак крайно смешна цена! Аз се колебая засега

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Не издава забрана за „Ти Би Ай България” ЕАД за закупуване чрез инвестиционен посредник „Д.И.С.Л. Секюритийс” АД на акции на застрахователно дружество „Булстрад Виена иншурънс груп” АД, гр. София от останалите акционери на дружеството.
        Обект на настоящото търгово предложение са 19 559 бр. акции от капитала на Застрахователно акционерно дружество (ЗАД) „Булстрад Виена иншурънс груп”, гр. София, представляващи (0,62%) от капитала на дружеството. Цената за една акция, предложена от търговия предложител, е 44,78 лв.
        Мда, поне качиха цената от онова неадекватно 31 лв.
        Дадох ги аз моите преди малко на 44,49

        Коментар


        • Не издава забрана за „Ти Би Ай България” ЕАД за закупуване чрез инвестиционен посредник „Д.И.С.Л. Секюритийс” АД на акции на застрахователно дружество „Булстрад Виена иншурънс груп” АД, гр. София от останалите акционери на дружеството.
          Обект на настоящото търгово предложение са 19 559 бр. акции от капитала на Застрахователно акционерно дружество (ЗАД) „Булстрад Виена иншурънс груп”, гр. София, представляващи (0,62%) от капитала на дружеството. Цената за една акция, предложена от търговия предложител, е 44,78 лв.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение
            И какво това е поредното вече не знам кое на брой делистване на компания на БФБ?
            И някой да ми каже, че на БФБ акциите не са евтини.
            Принципно, когато се правят търгови предложения - означава, че мажориатаря смята акциите си за ПОДЦЕНЕНИ и се опива да си откупи бизнеса евтино! Това е универсален принцип!!!

            А относно БФБ - наистина вече не са останали читави компании! Всичко по-свястно се делистна в последите години, предвид смазания пазар!

            Останали са само боклуци, държани от педераси мажоритари.... Няколкото що-годе "добри" компании определено са много надценени!

            А че "пазара" ще рсате е повече от ясно - толкова много кеш + реално липса на инвестиционни възможности + твърде малко компании на БФБ + все по-засилваща се инфлация (официално вече е 2.6%, но реално е поне 2-3 пъти по-висока) и т.н.. Неизбежно ще си спретнем мини балон тука на БФБ-то...

            Коментар


            • На тази цена няма да приема

              Коментар


              • И какво това е поредното вече не знам кое на брой делистване на компания на БФБ?
                И някой да ми каже, че на БФБ акциите не са евтини.

                Коментар


                • Странна работа! Аз си го обяснявам така - че повечето от тези почти 20 000 акции фрий флот са в ръцете на институционален инвеститор и той си брани инвестицията. Капман и фондовете му навремето държаха основно акции тук. Юг Маркет също имаха, но мисля че ги разпродадоха преди няколко години...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                    Като гледам офертите купува са над 40 лева

                    Коментар


                    • http://www.investor.bg/files/bulleti...fe8c967a03.pdf

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ATILA Разгледай мнение
                        31.11 лв на акция?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Ебаси наглите копелета!
                        Какво е това, търгово? Че не намирам..

                        Коментар


                        • 31.11 лв на акция?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Ебаси наглите копелета!

                          Коментар


                          • "Булстрад" купува "OББ-Ей Ай Джи"
                            Не-заслужил инвеститор

                            Коментар


                            • Ми кажи обирач
                              На мен ми е рано да обирам, но съм си нареден с поне 2 оферти отдолу..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Извинявай, защо реши че няма купувач?
                                имах предвид агресивен купувач по аска..както стана в началото на годината....иначе по бида желаещи да купят винаги се намират

                                Коментар

                                Working...
                                X