IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Балканкар-Рекорд (4BX / REKPL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Какъв е този голям пакет, който мина днес? Някой има ли идея?

    Коментар


    • Koga stqha da vdigat kapitala?

      Коментар


      • Някакви предположения за раздвижването тук?

        Коментар


        • Тия пък като TICHA са решили да правят

          Коментар


          • Балканкар Рекорд увеличава капитала, търси емисионна цена от 15 лв. за брой
            24.07.2008 15:41 ( 4BX / REKPL )

            На проведено заседание на Съвета на директорите на Балканкар-Рекорд АД-Пловдив е решено капиталът на дружеството да бъде увеличен от 1,8 на 2,17 млн. лв. чрез издаване на нови близо 362 хил. акции с номинал 1 лев и емисионна цена 15 лева.

            Последната сделка с акциите на Балканкар Рекорд е при цена 7,05 лева.

            http://www.investor.bg/?id=66874

            А сега да видим, утре ще се качва цената или ще пада

            Коментар


            • Чий е Кобосът дето продава тука от известно време?Кой може да има толкова бройки?!

              Коментар


              • Kif az za Rekord Gabrovo pisha

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 10percent
                  Нито една оферта купува не беше въведена във вчерашния търг за продажба на акции от капитала на Рекорд АД - Габрово.
                  http://kompanii.investor.bg/?cat=10&id=58576

                  Ако търгът се продали ще направя предложение за закупуване на 93-те % за $1.
                  ако ми кажеш това какво общо има с тази тема - ще те черпя бира :-)
                  Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                  Коментар


                  • n/a

                    Коментар


                    • ..

                      Коментар


                      • Здравейте колеги,

                        имам 300 акции на Балканкар-Рекорд от 1997ма година с номинал 1000 лева. Къде мога да пресметна колко имам в момента?

                        Благодаря предварително
                        There is much to be said for not saying much

                        Коментар


                        • Сега са с DEUTZ и Kobota. А понеже съм лаик относно събитията на БФБ, някой ще ми каже ли защо поръчките за мотокари падат, а акциите се вдигат? Не би ли следвало след като предприятието не е добре финансово и цените на акциите да падат? Или може би някой надува балон за капитала??? Някой знае ли изобщо ще го бъде ли REKPL? Много афиф ми се виждат напоследък. Особено до Нова година... А и след това кой знае кво ги чака...

                          Коментар


                          • Двигатели използвани в мотокарите на REKPL

                            Ако има някой, работещ в това предприятие може ли да ми отговори на следният въпрос: В отчета за управлението на предприятието от 2006 г, видях че, почти всички мотокари използват "перкинсите" на ВАМО, но не пишеше като процентно отношение спрямо другите марки двигатели колко е това? След затварянето на ВАМО предполагам че, се е преминало изцяло към други марки. Някой може ли да отговори коя сега е най-изплозваната марка двигатели в мотокарите на REKPL? Благодаря

                            Коментар


                            • Благодаря предварително
                              There is much to be said for not saying much

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от заядливецът
                                Първоначално изпратено от mvr0306
                                тука посоката е май надолу, какво става?
                                надувачите на балона каталясаха
                                влязох наскоро в тая позиция с малко, но нещо ми е притеснено....не знам защо, чудя се дали да не разпродам?

                                Коментар

                                Working...
                                X