IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бесттехника - Радомир (5BE / RADO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Миналата седмица отбелязахме 3 години от последната сделка. Някой може ли да каже (например ДВИ на дружеството) какво се случва, да очакваме ли плащане на таксата и отново да видим търговия с компанията?

    Коментар


    • ..."Китайци ще инвестират в карго летище до Радомир "...........

      Какви складове знам...Край нямат.....И жп. линии имаха (или имаТ...) и място за самолети може да се намери.....

      пп Мажо, май ще ходи все пак на Карибите, за да си топли старините...

      Коментар


      • А някой ще плати ли таксата, за да се търгува дружеството?

        http://money.bg/news/id_936571622

        Дружеството Бесттехника ТМ ПАД е реализирало печалба за първите три месеца на годината, в размер на 570 хил. лв.

        Общите приходи на дружеството са 783 хил. лв., което е с 638.68 % повече спрямо предходния период. Общите разходи отчитат спад от 70.33 % спрямо предходния период до 213 хил.лв.

        Нетните приходи от продажби за първото тримесечие на 2015г. са в размер на 783 хил.лв. и представляват 100.00 % от общите приходи. Спрямо първото тримесечие на 2014 година те се увеличават с 638.68 %.

        Собственият капитал на дружеството в края на първото тримесечие на 2015г. е 16 984 хил. лв. , като спрямо същия период на 2014г. е намалял с 5.69 %.

        Коментар


        • Бесттехника

          Работи ли това чудо Бесттехника?

          Коментар


          • Лорде, очевадно при тебе, алкохола не прощава ...!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Имам още 2-3 майтапчийски, дето може черният Петър да остане в мен, плюс 2 черни Петъра
              На теб това ли ти бяха големите сили? Баси, а преди беше и мажо в НИСЕ. !!!!!!! Толкова ли си пропаднал. Ей, комара не прощава!!!!!!!!!!!!!!!

              Коментар


              • [QUOTE=4i40;1059608214]Предполагам, защото ги е продал бе, черни Петърчо....[/QUOT
                Амчи и аз това питам, защо ги е продал, как се е разделил с това богатство!

                Коментар


                • Имам още 2-3 майтапчийски, дето може черният Петър да остане в мен, плюс 2 черни Петъра

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Петър Николов Разгледай мнение
                    Защо бе Наивно момче?
                    Предполагам, защото ги е продал бе, черни Петърчо....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Вас не ви знам, ама с вчера аз имам 720 акции по малко
                      Защо бе Наивно момче?

                      Коментар


                      • нещо интересно може да се случи тук май

                        Коментар


                        • Вас не ви знам, ама с вчера аз имам 720 акции по малко

                          Коментар


                          • никаква представа нямам, 622 бр . - 100 лв, не изглежда сериозно, някой може да е решил да участва в лотария..

                            но дано да се случва нещо че умряла работа
                            протокола на ОСА от февруари - преглеждах го детайлно , но нищо интересно не забелязах
                            "the trend is your friend until the end..."

                            Коментар


                            • Какво се случва тук, гледам сега минаха 622 акции.

                              Лонгин, Томи, гледам, че сте онлайн, какво ще кажете?
                              Чичо и 100 милиона също са коментирали преди, те имат ли мнение?

                              Коментар


                              • някой да е ходил на събранието мин. петък ?
                                нещо ново ? или за мъртвите - по добре нищо...
                                "the trend is your friend until the end..."

                                Коментар

                                Working...
                                X