IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ютекс Холдинг АД

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=6487

    Коментар


    • http://forum.investor.bg/viewtopic.php?t=6487

      Коментар


      • Забравих да добавя още нещо най - доброто място за определянето на цената на една акция е на самата борса не във форуми и други такива.
        Аз съм там очаквам и теб ако желаеш все пак нищо не е насила

        Това също не препоръка за продажба или покупка както се досещате а и притежавам акции в компанията в низа от числа от 0-1000 броя акции

        Коментар


        • Просто съм го забравил това не е важното изречение - въпреки, че в твоите постове го няма ? !?
          по важното е , което го споменавам цели два пъти
          [quote] Както се вижда в двата документа - "Протоколът на СД" и "Покана за ОСА " не е посочен какъв размер ще бъде разпределен за дивидент - посочено е единствено, че ще бъде разпределена печалбата.

          Първоначално изпратено от ATILA
          Добре, че се сети да добавиш тва изречение!

          Това не е препоръка за покупка или продажба това е само мое лично мнение

          Коментар


          • Добре, че се сети да добавиш тва изречение!

            Това не е препоръка за покупка или продажба това е само мое лично мнение

            Коментар


            • Целта на форума е да обсъждаме мнения с смислени доводи за това и го направих, нямаше такъв досега.
              Благодарен съм за мнението ти - че няма да се разпределя дивидент предполагам, че и ти си гласувал че ще отиде в фонд "Резервен".

              Коментар


              • На това предупреждение ли му викаш аз му викам обида да наричаш мнения безочливи и манипулации без да се обосноваваш

                Първоначално изпратено от ATILA
                Предупредих те, че вървиш по много тънък лед!

                Оттук насетне, главата си е твоя!

                Коментар


                • В решението на СД се говори за :
                  "взема решение за разпределение на печалбата "

                  Възможно е да е дивидент възможно е да е към фонд резервен както съм и посочил в анкетата.
                  Така ли е ?
                  Аз си имам мое мнение ти твое аз не те обвинявам в манипулации въпреки, че е възможно ти твърдиш без да уточняваш, че това е твое мнение че няма да се разпределя дивидент, това също може да се тълкува за манипулация за сваляне на цените на нисколиквидна акция
                  каквато е Ютекс холдинг АД.
                  Така, че и ти трябва да внимаваш за честитки и тем подобни
                  Първоначално изпратено от ATILA
                  Никъде в поканата за ОС не се споменава разпределяне на дивидент! Корпоративната практика на холдинга също изключва подобно предположение!

                  Коментар


                  • Предупредих те, че вървиш по много тънък лед!

                    Оттук насетне, главата си е твоя!

                    Коментар


                    • Ок както съм посочил това е само мое мнение дори съм и цитирал с болд букви решението на СД и поканата кое му е манипулативното че изказвам мнение?
                      Първоначално изпратено от ATILA
                      Никъде в поканата за ОС не се споменава разпределяне на дивидент! Корпоративната практика на холдинга също изключва подобно предположение!

                      Коментар


                      • Никъде в поканата за ОС не се споменава разпределяне на дивидент! Корпоративната практика на холдинга също изключва подобно предположение!

                        Коментар


                        • ATILA или какъвто и да си кое е тояно манипулативното би ли го цитирал?
                          Че цитирам решение на СД или че съм цитирал поканата?
                          Анкетата да виждаш да не съм дал право на мнение дал съм

                          Първоначално изпратено от ATILA
                          Безочливо, свръх супер маниполативно мнение!

                          Определено плаче за честитка от КФН!

                          Препоръка е!


                          Преди година КФН проведе разследване на участник във форума, които в едно единствено мнение, с едно изречение, беше споменал, че очаква АФХ да направи сплит!

                          Мисле, че становището на dylo е далеч по-манипулативно!


                          Умната пич!

                          Коментар


                          • Безочливо, свръх супер маниполативно мнение!

                            Никъде в поканата за ОС не се споменава разпределяне на дивидент! Корпоративната практика на холдинга също изключва подобно предположение!

                            Определено плаче за честитка от КФН!

                            Препоръка е!


                            Преди година КФН проведе разследване на участник във форума, които в едно единствено мнение, с едно изречение, беше споменал, че очаква АФХ да направи сплит!

                            Мисле, че становището на dylo е далеч по-манипулативно!


                            Умната пич!

                            Коментар


                            • Ютекс Холдинг АД

                              Според "Протокол от заседание на СД на “ ЮТЕКС “ ХОЛДИНГ АД " както и "Покана за ОСА на 25.06.2008 г. " се предвиждат следните решения касаещи разпределянето на дивидент:
                              "т. 2.Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2007г. и вземане на решение за разпределение на печалбата . Проект за решение : ОС приема годишния финансов отчет на дружеството за 2007г. и взема решение за разпределение на печалбата ."

                              Поради липсата на информация какъв % ще се разпредели предполагам следното което не е препоръка за покупка или продажба това е само мое лично мнение:
                              1. Текущата нетна печалба за 2007 г. е 2,501 млн. лв. Натрупаната печалба до момента е 0,379 млн. лв. Общата неразпределена печалба до 2007 г. вкл. е 2,88 млн. лв. ( при 596 025 броя - доходът на една акция е 4,808 лв. ).
                              2. Ако се задели 10 % в фонд "Резервен" то тогава доходът на една акция е 4,327 лв.
                              3. Ако ОСА реши да разпредели остатъкът от печалбата за дивидент то той ще е в размер - 4,327 лв.
                              Както се вижда в двата документа - "Протоколът на СД" и "Покана за ОСА " не е посочен какъв размер ще бъде разпределен за дивидент - посочено е единствено, че ще бъде разпределена печалбата.

                              Това не е препоръка за покупка или продажба това е само мое лично мнение
                              0
                              =4,327 лв.
                              0%
                              0
                              < 4,327 лв.
                              0%
                              0
                              ОСА ще отнесе цялата печалба към фонд "Резервен"
                              0%
                              0
                              Не знам
                              0%
                              0
                            Working...
                            X