IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

    На живо стават нещата. Интернет е илюзия за страхливци.
    Много стават, няма що.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Периодично ги изтривам. Ние сме просто познати там,


      Може би сте забелязали, че жените не са много активни в Интернет и не са много адекватни.

      Още на 30 + съм писал на разни самотни госпожици от добро семейство (лекарки, учителки, адвокатки и т.н.).

      Някои от тях дори не си правят труда да отговорят. Могат поне да напишат любезен отказ.
      На живо стават нещата. Интернет е илюзия за страхливци.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        а ти защо не я послуша ами си ги събрал всичките за приятели у фейса
        Периодично ги изтривам. Ние сме просто познати там,


        Може би сте забелязали, че жените не са много активни в Интернет и не са много адекватни.

        Още на 30 + съм писал на разни самотни госпожици от добро семейство (лекарки, учителки, адвокатки и т.н.).

        Някои от тях дори не си правят труда да отговорят. Могат поне да напишат любезен отказ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          с толко широко отворена ножица
          няма начин някоя мома да не влезе в кошарата
          смоо да не е некоя абитурентка, че да те вкара в излишни харчове
          Евгич ще влиза в кошарата само да запложда. Ще я затваря отвън с голямо дървено резе. Ще стане истински животновъд, ще зареже живота в града и голямата библиотека.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            То си е за страх, майка ми още преди години ме предупреди "да не се занимавам с нередовни" (т.е. с хомо бандити),

            Но в последно време има много, и са реализирани хора, с образование и професия.
            а ти защо не я послуша ами си ги събрал всичките за приятели у фейса
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              В репродуктивна възраст, от 18 до 40 г.

              Дори бих се навил на 40+, ако жената иска да стане майка, защото и тогава става с инвитро.
              с толко широко отворена ножица
              няма начин някоя мома да не влезе в кошарата
              смоо да не е некоя абитурентка, че да те вкара в излишни харчове
              Last edited by ratten; Днес, 09:23.
              препоръка е

              Коментар


              • Добър и лесен компот става от сушени смокини – 1:3 смокини:вода по обем.
                Кипнете го за некоа минута и оставете ден-два да разпусне.
                Не слагай захар.

                Добре е и за сутринътъ след обилни вечершни возлияния.
                Фруктозата е еликсир за ч. дроб в такива случаи.

                Мож за лека киселинка а са добават малко сушени кайсии – хем калий!
                Last edited by Turbolan; Днес, 00:03.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ти сигурно имаш цяла библиотека от големите с книги, правиш компоти и се занимаваш с кротки, пенсионерски неща,
                  Евго, паметта почва да ти изневерява, но не го казвам подигравателно, а по-скоро се примирявам: всички ще "дойдем на твоя хал"!

                  Скоро ми направи подобна характеристика, а аз ти отговорих, че нямам "библиотека от големите" (каквото и да означава подобно твое определение).

                  Ако ме сравняваш с майка ти - компоти НЕ правя. Купувам си от Кауфланд (да не се счита като реклама, защото има и други вериги): компоти, лютеници, туршии (от вида на царската), кисели краставички, печена капия, мед...

                  Можеш ли да ми обясниш защо си правите "зимнина", ако ти се хвалиш, че имаш висок доход? Не те разбирам, наистина!

                  Всичко има по маркетите, на достъпни цени за хората с високи доходи. Защо се "заробваш" да правиш "зимнина"? Това е разхищение на средства: част от направеното няма да бъде изядено, а друга част няма да бъде годна за ядене- да не говоря, че стерилизирането изисква технология, допълнителни средства и ВРЕМЕ!

                  С "кротки пенсионерски неща" се занимаваш ти, Евго

                  Все "тръгваш на танци"...

                  Защо не си тръгнал по планините? Там има много повече млади дами, отколкото вероятно би намерил дори на танците (забравих, че и на танци все още не си тръгнал!) - буйните *младежки" занимания, които няма да ми омръзнат! Живот и здраве! По "пенсионерски" плувах наскоро и в Бяло море, след танците в таверната: техните танци са в такта на нашето Дунавско хоро, на за българите изпълняват и други наши танци...

                  Колко още да ти обяснявам подобни "кротки пенсионерски неща"?

                  Бачкам си доста по-интензивно от теб, а в уикендите - кротко, по пенсионерски ходя на Витоша и - където има динамика, за да редувам натоварванията. Почивката за мен е в разнообразието от натоварване. Приятно ми е да установявам, че правя онова, което ми харесва, но това НЕ е свързано с правенето на "евтина зимнина, за да "спестя" някой лев"!

                  ПОЧИВКА ЗА МЕН Е, когато ПОХАРЧА НЯКОЙ ЛЕВ!

                  Зная, че няма да е възможно да разбереш смисъла на последното изречение. Не е сложно, опитай!

                  Last edited by mikomikov; Вчера, 23:48.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    според мен, най-опасни работи се случват по дълги бели чорапи
                    Вгъзъ на момата?
                    Най-често не е толкова опасно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      бай мико,
                      мечето се закача по линия на круизите на евгови приятели

                      не го преживявай толкова тоя отказан круиз
                      минало заминало
                      Микомиков требваше сам да си отиде на круиза и после да ни разкаже убавини, а и да намекне как е зацуцал некоа-две моми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение
                        Евго ако каже в какъв диапазон като години търси дама, мога и да помогна.
                        В репродуктивна възраст, от 18 до 40 г.

                        Дори бих се навил на 40+, ако жената иска да стане майка, защото и тогава става с инвитро.

                        Коментар


                        • Евго ако каже в какъв диапазон като години търси дама, мога и да помогна.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                            Ще бъде много по-добре за теб, ако използваш другото глаголно време- ТРЪГНАХ НА ТАНЦИ, не за друго, а защото тръгваш на танци от няколко години и това НЕ е никаква новина тук. Може би в Тиндър да е новина, по която младите момичета (мъже) - да се прекрасната, но тук - НЕ!

                            За лелята от морето - вече съм коментирал: дамата ти е декларирала своите симпатии (вероятно многократно), накрая е разбрала, че не "кълвеш" и - сещам се! "Нямаш късмет", защото все още НЕ си видял този късмет в нейно лице! Уви - ти не я забелязваш.

                            Такива подробности ВЕРОЯТНО се говорят от жалващи се "момчета" на напористи съседки, които смятат, че са "изпуснали последния влак" ...

                            Не е ясно, защо "на морето" се жалва на съседката, а не ходиш да ловиш гаджетата по плажа, в близкия град ....
                            Ти сигурно имаш цяла библиотека от големите с книги, правиш компоти и се занимаваш с кротки, пенсионерски неща,

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              То си е за страх, майка ми още преди години ме предупреди "да не се занимавам с нередовни" (т.е. с хомо бандити),

                              Но в последно време има много, и са реализирани хора, собразование и професия.

                              Тук решението е лесно: качваш се на парахода с гадже от женски пол!

                              Мама е била права! Още преди ГОДИНИ е забелязала нещо в твоя поглед! Каква интуиция притежават тия жени!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Купих си нов телефон и си направих Тиндър. Следя го всеки ден.

                                Освен това тръгвам и на танци.


                                Аз си търся половинка от 30-годишен, но в това отношение нямам късмет, да ми се случи нещо случайно и неочаквано, без да се трудя много.

                                Една леля (наша приятелка от морето) го каза наскоро, че въпреки всичките ми качества, нямам късмет.

                                Ще бъде много по-добре за теб, ако използваш другото глаголно време- ТРЪГНАХ НА ТАНЦИ, не за друго, а защото тръгваш на танци от няколко години и това НЕ е никаква новина тук. Може би в Тиндър да е новина, по която младите момичета (мъже) - да се прехласнат, но тук - НЕ!

                                За лелята от морето - вече съм коментирал: дамата ти е декларирала своите симпатии (вероятно многократно), накрая е разбрала, че не "кълвеш" и - сещай се! "Нямаш късмет", защото все още НЕ си видял този късмет в нейно лице! Уви - ти не я забелязваш.

                                Такива подробности ВЕРОЯТНО се говорят от жалващи се "момчета" на напористи съседки, които смятат, че са "изпуснали последния влак" ...

                                Не е ясно, защо "на морето" се жалваш на съседката, а не ходиш да ловиш гаджетата по плажа, в близкия град ....
                                Last edited by mikomikov; Вчера, 22:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X