IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

NYSE

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Днес по всичко прилича на FTD, което би означавало край на корекцията. 48% инвестиран. Стари неща - APP, CRWD. COIN го пазя от преди. Нови тикери - CAVA, SG, CPNG
    IB ми показва +23% ytd ,но е по-малко заради заемния. На БФБ +27% /да живее Шели/.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
      Какви са ви вижданията за Дифенс сектор? Прави ми впечатление че последните 5 години Франция и Италия си повишават експорта сериозно. Франсетата сега даже изместиха Русия като експорт номер 2. Тия двете държави са интересна алтернатива на САЩ/Русия оста, освен това имат доста повече политическа свобода особено първите, за разлика например от една Германия която си е тежък васал.

      Сафран специално изглеждат чудесно на хартия. Леонардо също хич не са лоши. Ясно е че сектора е получил буст от Украйна обаче си мисля дали фундаментално нямаме силна основа за нещо което да продължи в следващите поне 4-5 години - увеличение на разходите за отбрана в глобален мащаб.

      Някой да се е ровичкал в повече дълбочина да сподели?
      Принципно съм съгласе с теб, и съм влязъл в някои от европейските от сектора - талес, рейнметал,...Не съм задълбавал по отчети, щото не виждам смисъл в случая.... ти си във Франция - ако не бъркам??

      Коментар


      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
        Фейса и Гуглето играят с по 10% на сесия, а вие обсъждате някакви еврошитни. Скъпи са вече. Малко мръвка е останала.

        ...

        Инак играя около 30 истински позиции. Опа, Бюфет стайл.
        и от двете имам!
        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

        Коментар


        • Фейса и Гуглето играят с по 10% на сесия, а вие обсъждате някакви еврошитни. Скъпи са вече. Малко мръвка е останала.

          ...

          Инак играя около 30 истински позиции. Опа, Бюфет стайл.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Assen123 Разгледай мнение
            Какви са ви вижданията за Дифенс сектор? Прави ми впечатление че последните 5 години Франция и Италия си повишават експорта сериозно. Франсетата сега даже изместиха Русия като експорт номер 2. Тия двете държави са интересна алтернатива на САЩ/Русия оста, освен това имат доста повече политическа свобода особено първите, за разлика например от една Германия която си е тежък васал.

            Сафран специално изглеждат чудесно на хартия. Леонардо също хич не са лоши. Ясно е че сектора е получил буст от Украйна обаче си мисля дали фундаментално нямаме силна основа за нещо което да продължи в следващите поне 4-5 години - увеличение на разходите за отбрана в глобален мащаб.

            Някой да се е ровичкал в повече дълбочина да сподели?
            може и да си прав, в европа заделят повече за отбрана, а конфликти винаги ще има.

            Коментар


            • Какви са ви вижданията за Дифенс сектор? Прави ми впечатление че последните 5 години Франция и Италия си повишават експорта сериозно. Франсетата сега даже изместиха Русия като експорт номер 2. Тия двете държави са интересна алтернатива на САЩ/Русия оста, освен това имат доста повече политическа свобода особено първите, за разлика например от една Германия която си е тежък васал.

              Сафран специално изглеждат чудесно на хартия. Леонардо също хич не са лоши. Ясно е че сектора е получил буст от Украйна обаче си мисля дали фундаментално нямаме силна основа за нещо което да продължи в следващите поне 4-5 години - увеличение на разходите за отбрана в глобален мащаб.

              Някой да се е ровичкал в повече дълбочина да сподели?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                11% ytd. Но съм доволен, защото нивото декември беше чудесно.

                Януари и февруари бях ДЪЛБОКО под вода и яко сбърках тайминга за шорта на НВДА. Пък и лихвата на марджина вече се усеща, че яде от приходите.

                Като гледаш на qqq графиката, все едно съм аз, ама точно наопъки.
                respect, 11% никак не е зле. по принцип колко позиции имаш в портфейла? май най-много съм имал 16, най-малко една
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                  абе покрай всички тези малки врътки, колко ти е доходността за 2024 досега?
                  11% ytd. Но съм доволен, защото нивото декември беше чудесно.

                  Януари и февруари бях ДЪЛБОКО под вода и яко сбърках тайминга за шорта на НВДА. Пък и лихвата на марджина вече се усеща, че яде от приходите.

                  Като гледаш на qqq графиката, все едно съм аз, ама точно наопъки.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Баси яката борса. Бомбаджиите получиха оргазъм и после сме зелени. А уж не можело всички да са доволни. Може.
                    абе покрай всички тези малки врътки, колко ти е доходността за 2024 досега?
                    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                    Коментар


                    • Баси яката борса. Бомбаджиите получиха оргазъм и после сме зелени. А уж не можело всички да са доволни. Може.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                        Сега четох в Seeking Alpha. Един вълк има там, който я пъмпва яко от >30. Момъкът е як контраиндикатор и над 20 няма да пазарувам.
                        Sorry, грешка, имам в предвид Nestle , горните не бях ги чувал

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tetris12 Разгледай мнение

                          като инвестиция сега е на добра цена.
                          Сега четох в Seeking Alpha. Един вълк има там, който я пъмпва яко от >30. Момъкът е як контраиндикатор и над 20 няма да пазарувам.

                          Коментар


                          • аре вече късо н а сипа



                            Коментар


                            • много съм доволен от сипа

                              нацелих дъното с бомбата точно до пип

                              ях ах ах

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                                Аларма ми пищи за Neste. Нямам идея какво съм точно съм мислил и какво съм гледал, като съм я поставял. Не помня каква точно ми е била идеята. Та, ако някой следи, ако може да сподели какво що.
                                като инвестиция сега е на добра цена.

                                Коментар

                                Working...
                                X