За първи път в България на една конференция се събират представители на Google, Oracle и NetSuite. Организатор на конференцията е консултантската компания Balkan Services, която реализира още две конференции тази есен в сферата на бизнес системите.
Конференцията е под наслов "2017 o’clock – Time to shoot your business to the Cloud(s)" и ще се проведе на 3 ноември в Интер Експо Център в София.
Мисията, която са си поставили лекторите, е да покажат на българските компании защо е време „to shoot your business in the Cloud(s)”, или „да изстреляте бизнеса си в Облаците“. Те ще разяснят детайли за Облака, ще дадат реални примери на компании, които ползват активно облачни приложения и услуги и в дискусионния панел на края на конференцията ще отговарят на въпроси на присъстващите.
„Основното предизвикателство пред българските фирми е непълното осъзнаване на предимствата, които облакът предлага за развитието на бизнеса. Наш дълг е да ги информираме за най-новото и най-полезното за техния бизнес, което вече е достъпно и на българския пазар“, сподели Слави Славов, технически директор в Balkan Services.
В отделните панели ще бъде обърнато специално внимание на различни теми, които вълнуват бизнес потребителите - системи за управление на бизнеса в Облака, управление на човешкия капитал, модерни технологии в дигиталния маркетинг, както и промяната, която Облакът носи за поведението на клиенти, служители и партньори.
След конференцията участниците ще имат възможност да обменят опит в неформална обстановка на специалното нетуъркинг събитие „Ай клауд?“ в Piano Bar&Dinner The Corner.
Още за конференцията можете да научите на официалния й сайт.


Нови натриеви батерии правят свалят цените на електромобилите
Три нови попълнения в Аксаково преди първия шампионатен мач
Не е само София, световноизвестен италиански град забрани велосипедите
Младите огнеборци от ОДК-Варна станаха европейски вицешампиони на първенство в Чехия
219 пияни и дрогирани водачи спипа КАТ за седмица
Неволята кара Германия да загърби безрисковата си финансова култура
Съпротивата срещу центровете за данни вече влияе върху прогнозите на Уолстрийт
Нов ензим може да изтрие десетилетия молекулярно увреждане от тъканите
Tesla, Leapmotor и Xiaomi изтеглят 4 млн. коли в Китай заради опасни дръжки
Седмицата в развитие: Минималната заплата, АЕЦ „Козлодуй“ и пазарите
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
КЗП не видя необосновано високи цени по родните плажове
Митничари откриха 646 вейпа и близо 13 литра течност за пушене
39 градуса на сянка е измерена днес в Русе
Черно море удари Дунав с два гола в продължението