Заместник-министърът на земеделието и храните Светлана Боянова остава на поста си. Това съобщи след днешното заседание на Министерския съвет агроминистърът Мирослав Найденов, предаде БТА.
Найденов посочи, че премиерът е приел заключението от доклада за проверката за действията на неговия заместник, извършена от инспектората на ведомството.
Документът показва, че няма извършени нарушения или превишаване на правата от страна на Светлана Боянова, каза министърът. И допълни, че единственото, което е направила Боянова в качеството си на изпълняващ длъжността министър, докато Найденов е бил в командировка в Брюксел, е да подпише едно уведомително писмо.
Найденов каза, че е получил предварителен доклад на Сметната палата от проверката в Селскостопанската академия. След като предварителният доклад стане основен, ще внеса искането за смяна на председателя на академията, допълни министърът.


Вижте кои са най-устойчивите на ръжда коли на старо
Спипаха поредния варненец с дрога
Арестуваха варненец, системно отказвал тестове за дрога на пътя
1500 души дойдоха на погребение.... на 12-годишен миниван
Градската елха във Варна грейна с тържествен концерт (СНИМКИ)
Може да видим връщане под 4000 долара за тройунция при златото
С новия дълг не се увеличава производителността, а пада върху младите
България с рекорден ръст на онлайн продажбите за Черния петък в Европа
Кой ще замести Хасет в Белия дом, ако стане шеф на Фед
Жизнено важната търговия на Русия с петрол в Индия е в упадък, но не и изчезнала
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Кога са изобретени електрическите прозорци
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
Кейт Уинслет дойде с красив млад кавалер на червения килим
Бърнаут или липса на витамини?
преди 14 години Goliama aktivnost po wissokite etaji na wlassta!!!! 1 podpiss :-) отговор Сигнализирай за неуместен коментар