БенчМарк Бизнес Център (ББЦ) е получил разрешение за ползване от Дирекция за национален строителен надзор (ДНСК), съобщиха от БенчМарк Фонд Имоти АДСИЦ, чрез БФБ-София. Разрешението е издадени вчера, а в уеб сайта на БенчМарк Фонд Имоти АДСИЦ е записано, че се е очаквало въвеждането в експлоатация да е през април тази година.
БенчМарк Бизнес Център е разположен на Цариградско шосе в местността Караулката в близост до Интер Експо Център. Сградата е в непосредствена близост до спирка от метродиаметъра Орландовци-Център-Младост-Летище София. Пусковият срок на спирката е 2012 г.
ББЦ има 2 етажа търговски площи, 14 етажа офис площи и две нива подземен паркинг с 390 парко места. Общата разгъната надземна площ е 35 079 кв.м.
От БенчМарк Фонд Имоти АДСИЦ работят върху три варианта за сградата, инвестициите в която са около 27 млн. евро. Първият вариант включва продажба на всички офис площи и отдаване под наем на търговските площи. Вторият вариант предлага частична продажба на 50% от офис площите и отдаване под наем на непродадените, както и на всички търговски площи. Според третия вариант ще бъдат отдадени под наем всички офис и търговски площи.
За последните 12 месеца акциите на БенчМарк Фонд Имоти АДСИЦ поевтиняват с 18,47% до 34 ст. за акция и 8 млн. лв. пазарна капитализация.
Свързани компании:


Момиче се влюби в мъж, той я продаде за проститутка
41 пияни или дрогирани водачи спипа КАТ за ден
МОСВ започна спешен мониторинг на морските води заради блокирания танкер
Тежка катастрофа по пътя София-Варна днес
Над 20 автомобила спукаха гуми на родно шосе само за 24 часа
Настоящият модел на поддържане на дефицити и дългове е към своя край
Нобелов лауреат за мир: Иран използва екзекуциите като „инструмент за репресии“
Фирми от САЩ разграбват редкоземните елементи, нужни на Европа за превъоръжаване
Мадуро знае, че Тръмп блъфира
Сигурността на Израел се нуждае от по-малко оръжие и повече диалог
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Kia показа дизайна на бъдещето си
Toyota се завръща във Ф1
Берое и Септември завършиха 0:0
Мъж е в тежко състояние след катастрофа на пътя София-Варна
Делян Добрев: Предишният вариант не беше бюджетът на ГЕРБ
Пострадали от наводнението в Бургаско: Причина са изсечените гори в Странджа