Софарма АД е увеличило дела си в Хидроизомат АД до 5,02% на 6 януари 2012 г. от 4,16% преди това, показват данни на Централен депозитар.
Делът на ЦКБ в Холдинг Варна АД е достигнал 5,36% на 4 януари 2011 г.
Също така на 3 януари 2011 г. Химимпорт инвест АД е продало 5,31% от капитала на Асенова крепост АД на Финанс консултинг АД.
Бългериан Милс ЕООД е увеличило дела си в Родна Земя холдинг АД от 26,43% на 43,85% на 29 декември 2011 г.
Също на 29 декември Финанс Консултинг АД е намалило дела си в Родна Земя холдинг АД от 26,4% на 9%.
Роял Табако ЕООД е продало 47,78% от капитала на Блек Сий Инвестмънт АДСИЦ на Jarom Inc на 28 декември 2011 г. След продажбата Роял Табако ЕООД продължава да държи 50% от АДСИЦ-а.
Свързани компании:


Морска гара-Варна става на 58 години
11-годишно момче бе спасено три дни след земетресенията във Венецуела
Жена загина при пожар във Варна
Горещо време в цялата страна днес
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Стармър напуска „Даунинг стрийт“ без ясна политическа идентичност
Ford наема отново инженери, тъй като AI не се справя с качеството
Историята се повтаря в Америка, част 4
Историята се повтаря в Америка, част 3
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Fiat 500 Coupe Zagato: Уникатът, който изпревари времето си
Toyota превръща „стария“ RAV4 в офроудър
Само Путин е над него: Кой е "пазителят на тайните" на Кремъл и как западните служби го разкриха?
За първи път в България оперираха "пеперудено дете" в "Пирогов"
Иво Сиромахов за ИТН: Някак си се самоизчегъртаха
Рекордната горещина в Европа: Жегата се измества на изток СНИМКИ
преди 14 години Една проверка на Софарма добре ще им дойде ... на гърба на болните пари правят отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Бе те печелят, ама на някои като Софарма, все им е малко! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години eee,тези фармацевтичните всепечелят бе отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Ехее, намерил си ти кого да питаш за парици. Не питай, че не е много за казване;) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Бе то няма лошо да се увеличава капиталът, много го правят, ама Софарма искат от печалбите си, които са за сметка на болните, да богатеят. Малко мизерно ми се струва. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години софарма атакуват дето каквото има. откъде парици, бе, Донев отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Ей нямат срам тези .. на гърба на бедният работник милиони направиха отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Софарма напира, навсякъде иска да ***. ЦКБ си е банка, може, но какво право Софарма - къде са лекартсва, къде този вид дейност отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 14 години Ех, тези от Софарма, все не се налапаха! отговор Сигнализирай за неуместен коментар