"Тракийско пиво" приключи първото тримесечие на 2017 г. на загуба в размер на 11 хил. лв. в сравнение с печалбата от 8 хил. лв. година по-рано, показва отчетът на дружеството, разпространен чрез БФБ – София.
Към края на март дружеството е реализирало приходи от дейността в размер на 16 хил. лева, като те са формирани изцяло от приходи от наеми и други продажби.
Относителният дял на приходите от наем и други приходи от клиента наемател „Тойота Тиксим” ЕООД, гр. Пазарджик - 13 хил. лв., е 81,25% от общите приходи. В същото време от клиента на дружеството „Девин”АД приходите за периода са 2 хил. лв., или 12,5% от общите приходи.
Разходите за дейността през първите три месеца от годината са в размер на 26 хил. лв.
В сравнение с предходната година общият размер на приходите за периода е намалял с 14 хил. лв., а разходите са се увеличили с 4 хил. лв.
Към края на март дружеството притежава дълготрайни материални активи с отчетна стойност малко над 1 милион лева, в това число земя - 359 хил. лева, сгради и конструкции - 329 хил. лева, и съоръжения - 319 хил. лева.
Дълготрайни материални активи в процес на модернизация и реконструкция на съществуващ дълготраен актив са 18 хил. лв.
Акции на "Тракийско пиво" са се търгували само веднъж тази година – на 3 януари. Пазарната капитализация е малко над 2 млн. лв.
Свързани компании:


ЕС губи близо една четвърт от пречистената вода заради течове
НАП и КЗП отчетоха близо 38 хиляди проверки за спазването на закона за еврото
Българската индустрия се разминава с европейския ръст: производството спада с 2,6% за година
ИПИ: Малко специалисти по здравни грижи работят в някои общини във Варненско
Затъмнението с българска следа: как МиГ-21 се превърна в летяща обсерватория
Големите корпорации купиха политическо влияние. Сега идва сметката
Уорш има по-сериозни проблеми от трудното начало във Фед
Все повече страни забраняват социалните мрежи за деца - но има ли ефект?
SpaceX премина първата забрана за продажба на акции с рали от $500 млрд.
Найджъл Фараж очаква лесна победа, но умората от него расте
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Защо производителите крият дръжките на задните врати
Никълъс Холт ще изиграе самовлюбения проф. Локхарт в новия "Хари Потър"
5 рецепти за домашни препарати за почистване
Парис Хилтън показа как прекарва лятото си с децата
Заради заплахата от Путин: Германия дава безпрецедентни правомощия на шпионите си