Както знаем, всичко в живота преминава през определена цикличност и ако успеете да разберете как точно се случва тя, кога и какви са причините за нея, то световните пазари ще бъдат доста приятно място за вас.
Преди 8 години бяхме на върха на един цикъл в икономиката, най-вече в сектора на недвижимите имоти. Сигурни сме, че всеки един от вас е чувал за този цикъл и го е усетил. Това беше назовано от медиите като огромна икономическа криза и никак не беше преувеличено, защото много хора загубиха бизнесите си, работата си, даже и домовете си.
Борислав Алендаров – мениджър и ментор в Profit Point, заедно с Красимир Йорданов, дългогодишен анализатор и бивш портфолио мениджър, са ви подготвили детайлна прогноза по методи, разработвани месеци наред за очакваното състояние на световната икономика през 2017 г.
Това представяне ще бъде под формата на уебинар на тема: „Как да се подготвим за следващата финансова криза?” Това заглавие не трябва да ви притеснява, защото, когато човек е информиран, той може да се подготви адекватно. А от добрата подготовка за една предстояща криза на пазарите могат да се извлекат съществени позитиви. Все пак, както знаете, точно това са моментите, в които стават големите преразпределения на световното богатство.
Препоръчваме ви да се възползвате от този подарък на Profit Point и да се включите в онлайн курса, който ще се проведе на 20.12.2016, на съвсем символичната цена от 9$!
Тъй като този курс ще е в навечерието на коледните празници, освен за бизнес, трябва да помислим и как да помогнем на хората в нужда. Именно за това от Profit Point сме решили да дарим една трета от събраната сума за благотворителност.
За тези от вас, които искат да са подготвени за следващата финансова криза и още повече - искат да извлекат позитиви от нея и то помагайки на хора в нужда по Kоледа, запишете се от тук!


Как правителството ще стимулира туризма у нас?
Учени разработиха нов метод за откриване на извънземен живот
124 хил. млади българи бездействат: България е над средното ниво за ЕС
Поколението Z възприема изкуствения интелект като приятел, сочи проучване
НАТО: Алиансът е готов да защити съюзниците си при атака от Иран
Министърът на финансите Скот Бесент започва да изглежда отчаян
Тръмп обяви началото на "икономическа война" срещу Иран
Дългът на САЩ достигна $40 трилиона, заемите се увеличават с исторически темп
Българската електроиндустрия губи позиции заради конкуренцията от Китай
Как Китай изгради чип екосистема, способна да оцелее без Запада
Връщате се от ваканция - проверете тези неща в колата си
Mazda не се отказва от ванкеловия двигател - ето го доказателството
Какво ще стане, ако натиснете бутона Start/Stop при 100 км/ч?
Тревога: Милиони автомобили рискуват да се самозапалят, докато са паркирани
Половината нови коли с безключов достъп се крадат за секунди
Дрон се разби в Румъния по време на руска атака срещу Украйна
Сензация: 14-годишно арменче срази Карлсен
СОС заседава извънредно заради "Ледения парк"
Днес се почита паметта на Св. Пророк Самуил