Пангеа АД-София /PNG/ свиква извънредно ОСА на 07.05.2008 год. от 10.30 ч. в гр. София, кв. Овча купел, ул. Калояново 14, при следния дневен ред:
- Изслушване и приемане на мотивиран доклад на Съвета на директорите по чл. 114а, ал. 1 ЗППЦК относно целесъобразността и условията на сделки на разпореждане с дълготрайни активи на дружеството при условията на чл. 114, ал. 1 ЗППЦК и приемане на решение за овластяване на Съвета на директорите да сключи сделките на разпореждане с дълготрайни активи на дружеството при условията на чл. 114, ал. 1 ЗППЦК;
- Промени в органите на управление на дружеството;
- При липса на кворум събранието ще се проведе на 22.05.2008 год. от 10.30 ч. на същото място и при същия дневен ред.Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 23.04.2008 год.
Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА, е 21.04.2008 год.
Материалите по дневния ред са качени на уеб-страницата на БФБ-София АД на адрес: http://download.bse-sofia.bg/prospekt/PNG/
Пълния текст на съобщението можете да откриете на адрес http://www.x3news.com
Свързани компании:
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Кандев дава съвети на МВР за справянето с радикализацията при младежите
Варна ще помага на Бургас за "Евровизия" с логистика и съпътстващи събития
„Испански страсти“ завладяват тази вечер Летния театър във Варна
Къмпинг за начинаещи или как да избягаме от глада в гората
Йорданова: Управленската програма е с логото на „Прогресивна България", а не с държавния герб
Инжектирай с повишено внимание
АЕЦ на морето и още ПАВЕЦ: Как България да спаси енергетиката в климатична криза
Какво ще се случи с българският капиталов пазар с въвеждането на еврото
Новините в развитие
Т. Лилов: Дефицитът на НОИ е ключов и за бюджетния дефицит
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Защо производителите крият дръжките на задните врати
Странно возило беше открито в Дунав
Почина eмблематичен шеф на Toyota
Обявяват частично бедствено положение в община Трявна заради “ЕМКО“
Ефремова: Координацията между институциите по случая с пребитото дете не е била на ниво
Евтим Милошев: "Евровизия 2027" е огромна възможност за България
Нови правила в ЕС за опаковките: Целта е рециклиране над 70%