Автомобилите от края на миналия век, търкалящи се по пътищата на нашата страна, а и не само по нея, отдавна са норма. Може и да са на по 25-30 години, но на някои от тях това не им личи по външния вид, пише Automedia. Причината най-вече е в това, че доста собственици се грижат добре за тези свои любимци. А някои от моделите от 90-те години все още се търсят на пазара втора ръка заради своята надеждност и качества.
Peugeot 406 (1995-2004)
Стана известен от филма "Такси" и образът на "лудия" седан все още преследва модела. Дизайнът е разработен от Pininfarina и според отзивите на собствениците, италианците са се справили "на шест". Експертите съветват купуването на дизелов двигател с механични скорости, който се счита за най-надеждният вариант. Колата радва с комфорта в салона и с окачването. Проблеми с резервните части няма. Важното е преди покупката колата да бъде проверена добре - ако собственикът й се е грижил за нея, ще ви радва още дълго време.
Mercedes E-Class W210 (1995-2002)
Този модел се ползва с голямо търсенето поради старата политика на компанията - да предоставя максимално качество. Класиката е вечна, дори и днес изглежда страхотно. Хората, които ценят дизайна, комфорта и статуса, са готови да закупят този автомобил, въпреки годината на производство. Важно е колата първоначално да е работила според очакванията, след това пробегът не е страшен.
Audi 80 b4 (1991-1995)
"Яйцето", който вече се е превърнало в стандарт за качество и надеждност, често се среща по нашите пътища. Явно автомобилът е направен доста качествено. Гамата на двигателите започва с 1.6 литра, завършва с 2.8. Броят на цилиндрите е 4, 5 и 6, бензин и дизел. Към надеждността и комфорта трябва да бъде добавено поцинковането на каросерията, което е важно за нашите географски ширити.
Вижте другите модели на сайта на Automedia.


Възможен ли е умисъл на нотариуса по сделките в "Баба Алино"?
Изследване: Над 60% търсят съвети за психично здраве от изкуствения интелект
Крадци атакуват по обед жилищата, докато собствениците им са на работа
Спират разходките с кораби и регата в Балчик заради съмнения за дронове
Каква е посоката на кабинета „Радев“?
Бесент: Белият дом поиска Конгресът да свали акциза на горивата
NRG Energy: Енергийните компании не бяха подготвени за възможността
Ричард Мур: Надявам се, че не става дума за безкрайна война
Ричард Мур: Трябва да има някакви граници и във фрагментиран свят
Кения отваря карантинен център за ебола, част 1
Eлектромобилите се забавят, но няма връщане назад
Cybertuck стана спасителен автомобил в... Казахстан
Светотатство - Porsche 911 се превръща в комби!
Peugeot E-208 ще получи китайски електромотор
Аквамен направи най-лудото Bentley в историята
Столичната община се обяви против пълната забрана на е-тротинетките
Тръмп: Ако Ванс и Рубио се обединят за 2028 г., ще са непобедими
Нов проблем на фронта в Украйна: често наркотикът е единственото спасение
преди 6 години Добавям и Пасат 2-ката.Карал съм такава и съм много доволен, гледам още ги търкалят. отговор Сигнализирай за неуместен коментар