IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Start.bg Posoka Boec Megavselena.bg Chernomore

Френската агенция за развитие ще инспектира строежа на Дунав мост 2

Програмата включва посещение на строителната площадка на Дунав мост II на българска и на румънска територия

09:59 | 26.05.08 г.
Автор - снимка
Създател
Френската агенция за развитие ще инспектира строежа на Дунав мост 2

Мисия на Френската агенция за развитие (AFD) ще бъде на посещение утре във Видин във връзка със строителството на Дунав мост II, съобщиха от областната администрация.

Областният управител Кръстьо Спасов ще приеме във Видин мисията на AFD, в която участват и представители на посолството на Франция у нас.

Гостите ще се запознаят на място с развитието на проект "Изграждане на нов граничен комбиниран мост между България и Румъния на река Дунав при Видин - Калафат".

Програмата включва посещение на строителната площадка на Дунав мост II на българска и на румънска територия и срещи с представители на местните власти и организации, свързани с изпълнението на проекта.

Френската агенция за развитие е една от институциите, които участват във финансирането на проекта с безвъзмездни средства от правителството на Франция.

Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.
Последна актуализация: 22:13 | 31.08.22 г.
Най-четени новини

Коментари

Финанси виж още