Приближената до Кремъл руска хакерска група KILLNET се похвали, че е атакувала сайтовете на разузнавателните служби на Естония, Полша, Румъния, България и Молдова.
Според съобщението в канала на хакерската група в Телеграм атаката е извършена вчера и тя е поздрав за всички руски разузнавачи по повод празника на военното разузнаване на Русия.
Проверка на БНТ установи, че няма проблем с достъпа до сайта на Държавна агенция "Разузнаване". Няма данни ограничения да е имало и в рамките на вчерашния ден.
Преди по-малко от месец хакерската групировка в Русия атакува общо 14 интернет страници на български институции. Сред тях на различни министерства, президентството, както и интернист страници на банки и мобилни оператори.


Психолог: За пълноценна почивка са нужни минимум осем дни отпуск
Изложба във Варна представя историята на стоковата борса и тържищната търговия
Световният фотографски елит гостува във Варна
Президентските избори ще са на 25 октомври, реши правителството
Безплатни тестове за ХИВ и хепатит днес на входа на Морската градина във Варна
Биткойн остава в консолидация, криптопазарът още е в „криптозима“
„Кайрос“ е само един от проблемите: има над 170 нефтени петна в Черно море
Акциите на Moderna и Merck поскъпнаха рязко след пробив на ваксина срещу меланом
Фешараки: Би трябвало да следим горивата, не петрола, част 3
Фешараки: Би трябвало да следим горивата, не петрола, част 2
Какво ще стане, ако натиснете бутона Start/Stop при 100 км/ч?
Тревога: Милиони автомобили рискуват да се самозапалят, докато са паркирани
Половината нови коли с безключов достъп се крадат за секунди
Китайска гума значително намалява разхода на гориво
Eлектрически SUV надхвърли 1000 км пробег
Слънчево и горещо ще е утре, на места до 38 градуса
Швеция нащрек: Двама руснаци лагерували до дома на шефа на Saab
Баща и син пращали психотропни лекарства чрез куриерска фирма
Тръмп може да създаде най-големия противовес на САЩ – една по-силна Европа
Кабинетът започна подготовката за президентските избори на 25 октомври
преди 3 години До: khao...и не сме ги изнесли, ами ни ги върнали. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 години типичен фейк нюз, целящ сеене на страх в стадото.... тоя дайт се хоства в частна фирма, а от статията остава с впечатление едва ли не че са опитали да им разбият вътрешната мрежа! ... тоест не са компютри, а компоти! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 години "Сайта на разузнаването". Нещо по-нелепо не можахте ли да измислите? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 години Телефони я сураф само туке ислинаф, дали си го камавез, мово гито паварез (х2) Исили ту манге со ро туке вакеле (х2) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 години https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B5%D1%80%D1%84%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0 отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 3 години Халооо, Хей Ричи, буде хафто. .. отговор Сигнализирай за неуместен коментар