IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доминант финанс АД (DOMIN)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 2 стинки.. но комент
    Last edited by sirFaith; 22.06.2011, 09:53.

    Коментар


    • абе имам ИП ама май ще го сменям, защото ме мисли за идиот. На въпроса какво става с акциите от увеличението ми говори какви ли не простотии, които ги знам и отдавна съм ги проверил.
      А някой знае ли къде е адреса на гърците? за първи път се сблъсквам с подобна практика да ходя да си вземам разписката. После какво да я правя????

      Коментар


      • Абе вуйчовци вие ип нямате ли? Или обичате да плащате без да получавате нищо. Ако се бяхте обадили на ип-та си, и последните бяха проверили кво става щяхте да знаете. че тези гърчоля-олигофрени искат да отидете и да си вземете депозитарната разписка от офиса на фирмата им.

        Коментар


        • kolegi, molia kajete mi ima li niakoi po smetkite si v cobos dopalnitelnite akcii ot DOMINANT FINANS? MOLIA POMOGNETE

          Коментар


          • Първоначално изпратено от purko
            има ли някой по сметките си в кобоса допълнителни акции от ДОМИНАНТ ФИНАНС АД? От днес са в търговия.
            Ами при мен още не са дошли!!

            Някой има ли идея след колко време новите акции ги виждат кобосите???

            Коментар


            • има ли някой по сметките си в кобоса допълнителни акции от ДОМИНАНТ ФИНАНС АД? От днес са в търговия.

              Коментар


              • Машина малко прибързано реагираш. Не са цвете за мирисане ама не мисля, че са много по- лоши от други. Както и друг път съм казвал въпросът основно е могат ли да се направят пари или не. Моите акции струват 9.90 и мисля, че доходноста ми няма да е лоша. Освен това имат проекти, работят и мисля, че и печалбите няма да са лоши. Виж на сайта на борсата какъв сайт е посочен за тях и ще видиш молове, работи, мечти... Що се отнася до инсайдърството- ми нищо нова на нашата борсата- ей виж как всички се чудехме къде отидоха цените след сплита на Елтос и то 2 седмици преди да обяват рекордните печалби. Кво някой е имал 6-то чувство ли...
                Най- лошото е че фирмата е на гърци, на които кажи mi как да вярваш, ама то и затова имам само няколко трохички. За разлика от Елтос!

                Коментар


                • tia kakvi sa smeshnici. Az neznam no KFN triabva da gi globi 200000000000 leva za manipulacii tia gurzi izkurubeni. Split 11 puti i cenata triabvashe da e 10.80, a te si ia izmanipuliraha na 14 s niakolko sdelki. Ta ot vchera do dnes +40%. Niamam dumi. Tuk triabva insider trading razsledvane da ima pak i da im nalojat zapor i zverska globa. Izobshto da gi mahnat ot borsata. To ako niakoi normalen si e kupil akcii v tova kuho drujestvo e pulen idiot i mnogo shte mu se radvam da gledam kak shte go prezakat.

                  Коментар


                  • На проведено ОСА от 18.09.2007 год. на Доминант финанс АД-София /DOMIN/ са взети следните решения:
                    - Приема доклада на управителните органи за дейността на дружеството през 2006 год.;
                    - Приема годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
                    - Приема доклада на специализираното одиторско предприятие за извършената проверка на годишния финансов отчет на дружеството за 2006 год.;
                    - Избор на регистриран одитор;
                    - Приема доклада на Директора за връзки с инвеститорите;
                    - Освобождава от отговорност членовете на управителните органи за дейността им през 2006 год.;
                    - Промени в органите на управление на дружеството:
                    Oсвобождава от длъжност досегашните членове на Съвета на директорите Алкис Йоанис Панагопулос и Йоанис Димостенис Харакидас;
                    Избира на тяхно място следните нови членове Николаос Кумарианос и Николаос Псаропулос;
                    - Промени в устава на дружеството;
                    - Приема решение печалбата на дружеството за 2006 год. да бъде разпределена, както следва:
                    10% от печалбата, в размер на 1 335 111.42 лв. да бъде отнесена във фонд "Резервен";
                    Част от печалбата в размер на 373.93 лв да се задели за покриване на загуби от предходни години;
                    Останалата част в размер на 12 015 628.81 лв. да остане като неразпределена печалба, част от която да се използва за увеличение на капитала на дружеството;
                    - Приема решение за увеличение на капитала от 1 200 000 лв. на 13 200 000 лв., като увеличението на капитала от 12 000 000 лв. е изцяло със собствени средства на дружеството и включва 19 206.72 лв. от неразпределена печалба от минали години, а останалата част от увеличението в размер на 11 980 793.28 лв. са част от неразпределената печалба за 2006 год., която общо е в размер на 12 015 628.81 лв. Увеличението се извършва чрез издаване на нови акции, като ще бъдат издадени 12 000 000 нови акции с номинал 1 лв. Всеки акционер ще придобие акции, съответстващи на дела му преди увеличението. Съотношението между стари и нови акции да бъде 1 към 10. Така, всеки акционер притежаващ 1 акция ще получи 10 нови акции.
                    Правото да участват в увеличението на капитала имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери на 14-ят ден след деня на ОСА, или към 02.10.2007 год.
                    Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на участие в увеличението на капитала, е 28.09.2007 год.

                    Коментар


                    • И защо трябва да има реакция !!!

                      Коментар


                      • много интересно защо тук няма никаква реакция след новината за увеличение на капитала.

                        Коментар


                        • DOMIN

                          Това дружество не го мислете. От него няма да се появи и една акция на борсата.

                          Коментар


                          • DOMIN

                            Pokaji mi edno grucko drujestvo , koeto da raboti uspe6no v BG i da e korektno kum investitorite si.

                            Коментар


                            • DOMIN

                              Дано да не е менте

                              Коментар


                              • Доминант финанс АД (DOMIN)

                                На проведено заседание на Съвета на директорите на БФБ-София АД по Протокол № 11/07.04.2005 год., е взето следното решение:
                                На основание чл. 5, ал. 2, т. 3, във връзка с чл. 154 и чл. 60 от Правилника на Борсата, регистрира на “Неофициален пазар на акции”, на БФБ-София АД, следната емисия акции:
                                - Емитент: Доминант финанс АД;
                                - ISIN код: BG1100108031;
                                - Размер на емисията: 50 000 лева;
                                - Номинална стойност на една акция: 1.00 лев;
                                - Вид на акциите: обикновени, безналични, поименни, свободно прехвърляеми.
                                - Присвоен борсов код: DOMIN.
                                - Дата на въвеждането за търговия: 11.04.2005
                                ИНФОРМАЦИЯ ЗА ЕМИТЕНТА:
                                - Наименование на латиница: Dominant Finance Inc.;
                                - Седалище: гр. София, ул. Уилям Гладстон 39, ет. 3;
                                - Дан. №: 1220176785;
                                - Булстат: 121153194;
                                - Адрес за кореспонденция: гр. София, ул. Уилям Гладстон 39, ет. 3;
                                - Тел : (+359 2) 980 13 06, 980 20 17;
                                - Факс: (+359 2) 980 13 06, 980 20 17;
                                - Представляващи: Димостенис Йоанис Харакидас - Изпълнителен директор;
                                - Дир. за вр. с инвеститорите: няма посочен;
                                - Предмет на дейност: Небанкови финансови услуги и консултации, цялостно обслужване на инвестиционни проекти, финансово и търговско посредничество и др.
                              Working...
                              X