IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ОББ Балансиран Фонд - заслужава си!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от voodooHunter
    Тази година вървят много добре тези акции. Заедно със DFUBBPA ме радват всеки път като погледна графиките им. Може да не са със най-супер доходността, но си вървят стабилно напред.

    Ако имаше и борсови котировки, да си пазарим и продаваме лесно както примерно при ADVANC щеше да е супер.
    Протфейла на ДФUBBPA е много готин имам последните отчети даже.

    Коментар


    • Тази година вървят много добре тези акции. Заедно със DFUBBPA ме радват всеки път като погледна графиките им. Може да не са със най-супер доходността, но си вървят стабилно напред.

      Ако имаше и борсови котировки, да си пазарим и продаваме лесно както примерно при ADVANC щеше да е супер.

      Коментар


      • буба

        за какво да им държи сметка? да не са те насилили да инвестираш при тях. има проспект, знаеш им таксите и т.н. избора си е твой.
        по друга тема пуснах един коментар как се избира фонд.

        а за таксите ето ти пример:

        акциите на фонда носят 12% (нормална доходност за акции). таксата на УД е да речем 3%, а разликата купва продава 2%. За теб остават 7% (или дори 6.5% като се сметне по-точно) по добре си в балансиран фонд който носи да речем 10%, с такса на УД 1% и разлика купува продава 1%, защото остават 8% за теб.

        Коментар


        • Mnogo sa zle.Predi 10 mesetsa kupih na 117.20,a sega sa na 117.52 obratno izkupuvane.Qko se minah.S Advanca vsi4ko e OK.Nqma li koi da im darji smetka na UBB?

          Коментар


          • В началото на годината си накупиха акции на максимума и след това тръгнаха надолу, възможно е вече да са си оправили средните цени в портфейла, имаха достатъчно време и възможност. Скоро и те ше са нагоре.

            Коментар


            • Не се занимавайте изобщо с ОББ Балансиран, ако изобщо решите да инвестирате във фонд. Доходноста им е най-ниска от фсички балансирани фондове, стойността на управляваните активи е една от най-ниските, изобщо за мен не се справят много добре. Не знам на какво почиват твърденията, че са най-добрите, звучи ми смешно!

              Коментар


              • По-добре Не се занимавайте с тези...

                Коментар


                • А какво става сега? Цената не е мърдала от 2-3 месеца...
                  Поздрави: Станимир

                  Коментар


                  • А какво направиха с таксите за обратно изкупуване?

                    Коментар


                    • след таксите и комисионните за теб нищо не остава

                      Коментар


                      • след таксите и комисионните за теб нищо не остава

                        Коментар


                        • А дали е законно това, което тези гадове направиха с процентите за обратно изкупуване ?

                          Коментар


                          • Професионалистите инвестират сами

                            advance opredelno sa nai-dobri za momenta. Kato se setq za Grackite sobstvenici na OBB i hich ne mi dobre.
                            Protiv sam fondovete , imat riskove mnogo.

                            Коментар


                            • Професионалистите инвестират сами

                              I vse pak na fona na drugite vzaimni fondove v bulgaria ne smiatate li che tozi e po siguren spriamo advance naprimer! Kato im vidiah offica na advance i se otkazah da slozha niakoy drug lev tam))

                              Коментар


                              • Професионалистите инвестират сами

                                на този пазар за 1 месец 10% е смешна работа. От началото на февруари до сега само в СОФИКС да бяха инвестирали повече щяха да получат. Нещастници

                                Коментар

                                Working...
                                X