IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ХД Пътища АД (6H2 / HDPAT)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

    Ново и п о ли ще има...да не се листва на дубайската борса?
    Хахахаха...направо ме уби от смях.

    Ма като гледам колко лапни шарани има - нали същия дубайски имигрант събра към 3 % на изборите че не бих се учудил на нищо.
    Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Нищо не продавам аз колега...купих си една акции ка и си я държа до край....успех с твоята инвестиция дано удари 120лв
      "Алтерко на13лв и много скучаещи милионери се навъдиха във форума....голям лаф стана на тема безмислици!" -както народът го е казал-"с твоите камъни,по твоята глава."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Бегай бе, хейтър, аз има колоасалните 15 акции там и ще стана мЕлионер с тях - ти нищо не разбираш, ние в Халтурко рулираме - продавай всичко и одвай при нас, че ското ще сме на 120 лева. Ъъъъъп, ъъъъъп, Халтурко ъъъъъп, за ужас на всички хейтъри и нямащи акциЙ. И поздрави на всички готини и позитивни съакционери
        Нищо не продавам аз колега...купих си една акции ка и си я държа до край....успех с твоята инвестиция дано удари 120лв

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

          Алтерко на13лв и много скучаещи милионери се навъдиха във форума....голям лаф стана на тема безмислици!
          Бегай бе, хейтър, аз има колоасалните 15 акции там и ще стана мЕлионер с тях - ти нищо не разбираш, ние в Халтурко рулираме - продавай всичко и одвай при нас, че ското ще сме на 120 лева. Ъъъъъп, ъъъъъп, Халтурко ъъъъъп, за ужас на всички хейтъри и нямащи акциЙ. И поздрави на всички готини и позитивни съакционери
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Те бяха безналични преди да ги заличат от депозитаря. Какво ще джиросаш?
            хората си купуват виртуални имоти в earth2io
            всъщност незнам точно, какво купуват(можеби картинки и код) не мога да го обясня
            така че предполагам никакъв проблем не е да се търгуват и виртуални акции
            май се окзва че торията на професор Каро е изпреварила времето си с доста
            “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

              Шега от моя страна.Идеята ми бе,че Бошков бе основен акционер и го източи...............Това е по спомен.....
              Алтерко на13лв и много скучаещи милионери се навъдиха във форума....голям лаф стана на тема безмислици!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Те бяха безналични преди да ги заличат от депозитаря. Какво ще джиросаш?
                Шега от моя страна.Идеята ми бе,че Бошков бе основен акционер и го източи...............Това е по спомен.....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                  В. Бошков ги джиросва.
                  Те бяха безналични преди да ги заличат от депозитаря. Какво ще джиросаш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение

                    нека си спомним,защото може да се повтори -някъде
                    На този етап едва ли,всички са се юрнали да надуват и милеоноре да стават.
                    Гледай Шиши направо шампион ,бори се за националната купа,оле.
                    Last edited by Grosss; 16.04.2021, 09:16.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение

                      В. Бошков ги джиросва.
                      язе да попитам тоз човек йощ жив ли е?
                      отдавна не следя случващото се на БФБ ама
                      наистина така ги джироса,че някои хора дето бая време се назлЭндисваха скочиха с двата крака с всичките си спестявания на върха
                      а ние продавахме
                      спомням си моста го бях купила на 40лв и с кеф го продадох на 3 600 ... хубави времена бяха

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Годжи ,за какво разлайваш кучетата и предизвикваш усмивки от старите ленти
                        нека си спомним,защото може да се повтори -някъде

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Би ли споделил как ще извършиш сетълмента? Аз не мога да измисля начин как да си сключиш сделката и ще се радвам да науча нещо от теб.
                          В. Бошков ги джиросва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gujo Разгледай мнение
                            ако купиш ще разбереш
                            Годжи ,за какво разлайваш кучетата и предизвикваш усмивки от старите ленти

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от retro_69 Разгледай мнение
                              Язък,че си толкова години на БФБ....Това са акции,които водят "собствен живот",нехаейки за съдбата на дружеството,според теорията на проф.Каро....Съвсем логично и сделките да се сключват по различен начин... Мисля си ,че първите акции,които станаха "самостоятелни" ,бяха тези на Кремиковци...Аз лично намазах с едни Енергони...И те си водят някъде своя "собствен живот"....
                              Направо пиши тоалетна хартия . А пък аз имам мекомки още.Тия енергони ги бях забравил

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Би ли споделил как ще извършиш сетълмента? Аз не мога да измисля начин как да си сключиш сделката и ще се радвам да науча нещо от теб.
                                Язък,че си толкова години на БФБ....Това са акции,които водят "собствен живот",нехаейки за съдбата на дружеството,според теорията на проф.Каро....Съвсем логично и сделките да се сключват по различен начин... Мисля си ,че първите акции,които станаха "самостоятелни" ,бяха тези на Кремиковци...Аз лично намазах с едни Енергони...И те си водят някъде своя "собствен живот"....

                                Коментар

                                Working...
                                X