IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пампорово АД (4PV / PAMPO)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Щом не стават за нищо??? ще се чака от дивидент на 422бр.акции.....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
      Притежавам 48 бр.акции.......предложете оферта...
      48 стотинки... за всичките 48 броя... да имам за спомен..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
        Питанка: След като още не съм си предоставил акциите-48бр., значи ли, че след увеличението-вече са 48бр.х8.8=422.4 броя акции
        С въпросното 8,8-кратно увеличение на капитала, делът на акционерите е намален в пъти, с изключение на дела на СИЕСАЙЕФ АД. - цитат, така че по скоро си назад

        Коментар


        • Питанка: След като още не съм си предоставил акциите-48бр., значи ли, че след увеличението-вече са 48бр.х8.8=422.4 броя акции

          Коментар


          • Сняг вали в града и по проходите „Рожен”, „Превала” и „Пампорово”
            http://www.focus-news.net/news/2015/...pamporovo.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
              Мисля да ги предложа на "Сиесайеф” АД да ми ги купят....
              Кака Цеца няма да се прекара споко

              Коментар


              • Мисля да ги предложа на "Сиесайеф” АД да ми ги купят....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hommedome Разгледай мнение
                  Купувам акции на "Пампорово"
                  Какво ще ги правиш? Стягаш някакъв подарък за вампирела ли?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Притежавам 48 бр.акции.......предложете оферта...

                    Коментар


                    • Купувам акции на "Пампорово"

                      Коментар


                      • Въпреки респекта към г-жа Бориславова ... имам усещането, че не е постъпила особено разумно да инвестира в Пампорово. Освен ако не се построи скоростен път поне до Одрин
                        Снимката направих вчера пред х-л Орфей и на нея нагледно се вижда подготовката за зимния сезон. Един човечец се суетеше около червения артефакт и се опитваше да го подкара. След като се поразходих из курорта срещнах десетина туриста и няколко размотаващи се служители, препичащи се отегчено на слънце.
                        Това, което не видях е някой да върши нещо - да почиства или някакви ремонтни дейности (поне тротоарните настилки ). Повечето хотели са затворени, изглеждат зле но щели да отворят за откриването на 6.12 ... тази година.
                        Та те стъклата не могат да измият до тогава.
                        И никак не учудих, когато чух коментар - ами всички чакаме да падне снега - той ще скрие всичко.
                        Attached Files
                        Last edited by Protokol; 30.11.2014, 21:01.
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Искаш да кажеш, е тези 24 352 бр.на 7.80лв, които липсват, са се отказали да ги търгуват на БФБорса и са си отменили поръката???

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от iv7771950 Разгледай мнение
                            Тук нещо не ми стана ясно....До 13.30ч. нямаше никаква информация за купени акции и броят им беше 28 367бр. на цена 7.80 лв....сега гледам останали тези 139бр. на 7.799 и 4015 бр. на 7.80, останалите 24 352 бр.на 7.80лв. -липсват...гледам няма ги на регулиран и на извън регулиран пазар...ясно,че трябват утре 03.09. за събранието....??? Но може ли така???
                            Мажо им право на глас само с тези придобити след търговото, а останалите с вписаните в ЦД към 20.08.2014 г.

                            Коментар


                            • Тук нещо не ми стана ясно....До 13.30ч. нямаше никаква информация за купени акции и броят им беше 28 367бр. на цена 7.80 лв....сега гледам останали тези 139бр. на 7.799 и 4015 бр. на 7.80, останалите 24 352 бр.на 7.80лв. -липсват...гледам няма ги на регулиран и на извън регулиран пазар...ясно,че трябват утре 03.09. за събранието....??? Но може ли така???

                              Коментар


                              • Ако го отпишат и това значи още без едно качественно дружество на борсата.
                                Пампорово се развива отлично с правилната визия, успяха да пробият и в летния туризъм. Нашата борса се лишава все повече от качесто и смисъл.
                                В Инвестора ги няма резултатите от търговото ?

                                Коментар

                                Working...
                                X