IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бии Смарт Текнолоджис АД

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Чакам black friday
    Повече от красива

    Коментар


    • https://istinskimed.bg/invest-beam/

      Качили са запис от уебинара.
      Има някои интересни неща.

      Коментар


      • Маркетинг мениджъра и съакционер Владимир Василев "набира капитал" в "Стани богат" в момента
        Last edited by Poncho; 01.03.2023, 18:36.

        Коментар


        • Тук всеки иска да бръкне в кацата в мед, но финално лапата ще си оближат малцина,
          Не-заслужил инвеститор

          Коментар


          • Тук вече гледам се търгува. Влязох да осиновя за кратко и спекулативно пчеличките, ама нямаше презаписване и сега няма особено търсене. Май по-дългосрочно ще трябва да съм ги осиновил, па дано изкарам за някое бурканче истински мед

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              Като гледам сделките, минимален презапис май имат пчеларите
              Уцелили са около 0,6 % презапис - майстори

              Коментар


              • BEE1 119мераклии 1 199 990 27.50

                Коментар


                • Като гледам сделките, минимален презапис май имат пчеларите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                    Нови акции, увеличение на капитала. Никой не излиза. Даже на уебинара казаха че настоящи акционери също ще записват от новите акции.
                    Борсовия код на врменната емисия е BEE1. На постоянната най-вероятно ще е BEE.
                    Благoдаря BB
                    Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                      Знаете ли, кой излиза оттук или това са нови акции?
                      А Какъв всъщност е борсовия код на акцията или тепърва ще се прави, след IPO?
                      Нови акции, увеличение на капитала. Никой не излиза. Даже на уебинара казаха че настоящи акционери също ще записват от новите акции.
                      Борсовия код на врменната емисия е BEE1. На постоянната най-вероятно ще е BEE.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                        Знаете ли, кой излиза оттук или това са нови акции?
                        А Какъв всъщност е борсовия код на акцията или тепърва ще се прави, след IPO?
                        https://www.ffbh.bg/bg/bee-smart-ipo

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                          Изненадан ли си? На мен ми изглежда доста подценено в сравнение с повечето звезди на Бийма. По спомен Биодита беше на оценка около 13 млн.лв при приходи под 200 хил., Син Карс беше на оценка около 18-19 млн. лв при приходи около 200 хил., Инфинити май нямаха и приходи при листването, Дронамикс дава право да си закупиш на оценка 100 млн.евро без да е литнал дрона, за Уебит да не говорим – даваш си парите на някой, за да инвестира на каквото оценка той си реши, взема комисионна, за да позволи на WIN да инвестира в компаниите в създаденото от него състезание, взема такса за управлението на WIN, взема 20% гарантиран дивидент като акционер в WIN, взема ликвидационен дял. Може би единственото дружество което се е листнало на по-нормална оценка е Смарт Органик, но там не се очакват големи ръстове в приходите.

                          Въпреки че не вярвах в оценката на нито една от фантастичните истории, участвах в голяма част от тях и направих някаква възвращаемост. Сега ми е интересно като се предлага инвестиция в дружество, което не предлага фантастични продукти а има реален бизнес със според мен добър потенциал и качествени инвеститори, които стоят зад него дали ще се презапише...
                          Знаете ли, кой излиза оттук или това са нови акции?
                          А Какъв всъщност е борсовия код на акцията или тепърва ще се прави, след IPO?
                          Не е препоръка

                          Коментар


                          • https://lenta.ru/articles/2021/09/04/bortnichestvo/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                              Акцията е интерсна... но вероятно ще има промоции след няколко месеца.
                              С какво е интересна компанията?

                              Признавам си, че отворих само презентацията (pitch deck-a). Не съм гледал видеа. Но оставам с впечатлението, че компанията много повече клони към D2C бизнес, отколкото към технологията.

                              Понеже имам преки наблюдения върху пазара на мед и пчеларите, най-вече в България, но в някаква степен и в Европа, ще ми е интересно доколко са устойчиви приходите и как реално ще се извършат заложените прогнози.

                              Коментар


                              • Акцията е интерсна... но вероятно ще има промоции след няколко месеца.

                                Коментар

                                Working...
                                X