IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КММ-68 АД (4KP / KMM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
    мерси много !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
      къде ги четете тези отчeти - моля за линк, тъй като..

      https://www.kmmbg.com/otcheti/

      при x3news също няма нищо ..
      Заповядай :-)

      http://www.bic.bia-bg.com/index.php?...p=2756&p=contp

      Коментар


      • къде ги четете тези отчeти - моля за линк, тъй като..

        https://www.kmmbg.com/otcheti/

        при x3news също няма нищо ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
          Жалко, че при търговията на дружеството няма никаква ликвидност... Парите в касата на дружеството се равняват на "пазарната му капитализация", доколкото е пазарна, а големите оферти "Продава" на 35 и 36 лева, просто отговарят на собствения капитал на една акция...
          Е, чак пък жалко! Не вярвам да си си взел повече от 1000 акции, когато продаваше ДСК Родина, така че няма какво да съжеляваш толкова, за някакви 250 лв.

          Коментар


          • Жалко, че при търговията на дружеството няма никаква ликвидност... Парите в касата на дружеството се равняват на "пазарната му капитализация", доколкото е пазарна, а големите оферти "Продава" на 35 и 36 лева, просто отговарят на собствения капитал на една акция...

            Коментар


            • Интересно развитие по позицията във вчерашния ден - над 4 % смениха собственика си на сериозно ниска цена, вследствие отново на "пазарно изпълнение" на ПФБК...

              Коментар


              • КММ АД с 22% ръст на продажбите
                Автор Broker.bg
                петък, 08 февруари 2008


                „КММ” АД-Шумен е представило счетоводният си отчет към края на 4-то тримесечие на 2007 година. Дружеството отчита ръст в продажбите и спад в нетната печалба.


                Към 31.12.2007 година нетните приходи от продажби са се увеличили с 21.67% до 3 228 хил.лева, спрямо 31.12.2006 година. Разходите обаче са се увеличили изпреварващо, с 43.59% до 3 067 хил.лева. Това резултира и в спад на нетната печалба, която към края на миналата година е намаляла с 58% до 210 хил.лева. Оперативната печалба EBIT и EBITDA също бележат спад, което е лош знак.


                Последно акциите на „КММ” АД са се търгували средно за 25 лв. за брой. При тази цена дружеството се тръгува при P/E 35.71, P/B 4.08 и P/S 2.32.


                Дружеството работи главно със следните по-големи клиенти: “ Русенска корабостроителница “ АД, „Булярд-корабостроителна индустрия” АД, “VITEX “ GmbH, “ ТИТАН “ ХОЛАНДИЯ


                . По-големите акционери са:

                - М.СИГМА ИНЖЕНЕРИНГ ООД, притежаващо 49.14% от капитала на дружеството

                - Пламен Дончев Костов ООД, притежаващо 13,33% от капитала на дружеството

                - Драгомир Димитров Пантелеев, притежаващ 11.16% от капитала на дружеството

                - Илиян Димитров Тодоровски, притежаващ 10% от капитала на дружеството

                - ТБ ИНВЕСТБАНК АД, притежаваща 6.9% от капитала на дружеството
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • тука няма ли вече съакционери????

                  някой знае ли по правилник какъв е срока без отчет преди да ни спрат от търговия???

                  Коментар


                  • ъъъъъъъъ, абе къде е отчета бре????

                    Коментар


                    • Не се притеснявайте снемете още.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от B.Graham
                        Ти па.Не гледай нас.Причините цената да стане от 17 до над 30 още са си налице Аз 2 пъти влизам и излизам тука.Ще влезна и трети.Ама пусти репа и Пътища ....
                        е, много ясно, че няма да им се дам.

                        КММ-чето ми допада много

                        въпросът е, че трицифрен пакет тук не е минавал от 12 октомври
                        то и пеесе акции са си цяло събитие, в това отношение го разбирам Франки

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Боримечката
                          ясно

                          съвсем ме сдухахте
                          Ти па.Не гледай нас.Причините цената да стане от 17 до над 30 още са си налице Аз 2 пъти влизам и излизам тука.Ще влезна и трети.Ама пусти репа и Пътища ....
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • ясно

                            съвсем ме сдухахте

                            Коментар


                            • Bat Borimechka, az nqmam akcii tuka veche, mnogo e nelikvidna poziciqta inache ne e losha ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Боримечката
                                Първоначално изпратено от B.Graham
                                Първоначално изпратено от Боримечката
                                тука голема умирачка ...

                                убаво дружество, убави показатели, ама ликвидността ...
                                Куца ликвидността.И то доста.Ако Елана или Пощата не пуснат от време на време няма кой.
                                ахам, последните 8 дена има 4 сделки и всичките са с мое участие, това си е просто гавра

                                имам чувството, че на КММ реално се търгуват около 2% от акциите и активни сме аз, ти и франки
                                Бе аз не съм честно казано.Но си го наблюдавам постоянно.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X