IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корпоративна ТБ (6C9 / CORP) (архив до 17.10.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Аlexander Разгледай мнение
    Все ме е страх,историята да не покаже,че да се живее на кредит в България последния половин век е било по добре !!?
    Може скоро да разберем....
    Хахаха ! Бравос ! Страхотно умозаключение !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Igrach Разгледай мнение
      За туй паричките в някоя сигурна валутка и под дюшека на топло...а банките и олигарсите да се избиват!
      И като разберат кварталните мутри... идват и те убиват за твоите мизерни парички.

      Под дюшега не е по сигурно от банка.

      Разбира се държането на пари в банка не е пасивен процес, трябва да си запознат с банката и ако имаш някакво съмнение в нея, да се преместиш в друга банка или да ги разделиш на две места.

      Няма абсолютни истини, всичко е относително. Така че няма абсолютно сигурно място за парите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Igrach Разгледай мнение
        Ми ще почакаме 6 месеца, пък ще си ги вземем!
        Може би седем,максимално докато изплатят на всички.Не остана
        Мнението ми не е препоръка!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Искат си парите бе, кигов! С дадените им обещания не могат да си платят тока. Искат им пари. Сложно ли е да го разбереш?
          И аз си ги искам,но какво мога да направя освен да чакам,поне до изтичането на законовия срок.Има си закон и ще се спази,когато го променят едно към едно с европейския,тогава е друга работа.
          Дай да хванем да се разболеем сега,или да хванем да пукнем заради едни пикливи пари!
          От друга страна за мен е необяснимо как можеш да вкараш абсолютно всичко на едно място,та чак да нямаш да си платиш тока.
          Last edited by kig36; 15.10.2014, 14:23.
          Мнението ми не е препоръка!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            Искат си парите бе, кигов! С дадените им обещания не могат да си платят тока. Искат им пари. Сложно ли е да го разбереш?
            Ми ще почакаме 6 месеца, пък ще си ги вземем!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
              Нещата могат да се разрешат и с облигации, само, че държавни облигации, срещу които България да вземе заем, за да си плати депозитите до 100 хил. в кеш. За това пречка в законодателството няма, даже според мен най-вероятно накрая нещо в тоя тон ще стане.

              Със сигурност в случая някоя леля е недочула на принципа ЕЖК и нещата стигат до медиите префасонирани.
              Не знам изобщо кой е допуснал таз леля псевдо адвокатка до телевизионния ефир да плещи такива глупости нагоре-надолу!
              Първо изказването и граничи с лудостта и второ действотелно може да се помисли за прилгане на практика на последните промени в НК

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
                Много ясно,че е така.Аман от спекулации.Абе кога ще влезе някой в затвора заради темата КТБ, ПОРАДИ ВСЯВАНЕ НА ПАНИКА.По бързата процедура,ама от 5г. нагоре!
                Явно трябва да се действа,за да има тишина и спокойствие!
                Д...ба и въшкарите!
                Ми да, бахти наглите вложите...
                искали си парите преди да минат 10 години...
                то бива наглост, ама това на нищо не прилича бе !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kig36 Разгледай мнение
                  Хиляди пъти се повтори от кой ли не,че вложителите до 100к в евро могат да бъдат спокойни,ще има пари за тях със сигурност,ЕС също стои зад тази позиция твърдо,всички политици също...Какво повече искате не мога да разбера
                  Искат си парите бе, кигов! С дадените им обещания не могат да си платят тока. Искат им пари. Сложно ли е да го разбереш?
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Много ясно,че е така.Аман от спекулации.Абе кога ще влезе някой в затвора заради темата КТБ, ПОРАДИ ВСЯВАНЕ НА ПАНИКА.По бързата процедура,ама от 5г. нагоре!
                    Явно трябва да се действа,за да има тишина и спокойствие!
                    Д...ба и въшкарите!
                    Мнението ми не е препоръка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Igrach Разгледай мнение
                      Твърдо и непоколебимо НЕ!!!
                      Нещата могат да се разрешат и с облигации, само, че държавни облигации, срещу които България да вземе заем, за да си плати депозитите до 100 хил. в кеш. За това пречка в законодателството няма, даже според мен най-вероятно накрая нещо в тоя тон ще стане.

                      Със сигурност в случая някоя леля е недочула на принципа ЕЖК и нещата стигат до медиите префасонирани.

                      Коментар


                      • Дадохме на задна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lordrad Разгледай мнение
                          15 октомври стана пари няма, а дали ще има кой ще ни каже
                          Батенце,по-голям ревльо рядко се среща,вместо да плачеш по форумите ходи и протестирай,след като си толкова убеден,че няма да вземеш пари.
                          След 20 декември,ако няма яснота и твърда позиция за започване на изплащане на гарантираните депозити се местя в София временно,за да подкрепям протестите ежедневно...евентуално,но едва ли ще се наложи.Кви облигации,кви 5лв. бе,тези които пишат и говорят такива неща са за е...не най-малкото.
                          Хиляди пъти се повтори от кой ли не,че вложителите до 100к в евро могат да бъдат спокойни,ще има пари за тях със сигурност,ЕС също стои зад тази позиция твърдо,всички политици също...Какво повече искате не мога да разбера,неудобно е за всички с депозити там,но тва е положението.
                          На всички срещи като приоритет се изтъква КТБ и решението на проблема там.
                          Кой би допуснал пълен срив на държавата,заради една пиклива банка?Не се ли светна,че номера не мина,че бавят с цел да прикрият ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА СИ?
                          Прекалявате вече с едни и същи писаници по цял ден!
                          Ще си вземеш ценните хартийки релаксирай,ще се побъркате бе.
                          Мнението ми не е препоръка!

                          Коментар


                          • БРАВО!

                            Дано да има положително и по-важното абсолютно спешно решение за КТБ и гарантираните от държавата пари - цяла България вази гледа и се надява

                            Законите са за това да се спазват и най-вече на това се гради доверието върху финансовата система..

                            Много е важно да се действа спешно Дано това да е първата задача на новото правителсто

                            Коментар


                            • http://news.expert.bg/n447813/
                              http://business.actualno.com/Porojan...#ixzz3GD3pXzPd

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
                                А дали това е позволено от Европейското законодателство.
                                Твърдо и непоколебимо НЕ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X