IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бианор АД (5BI / BIANOR)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Мда, тънки акции няма да има защото ги записахме само яки коп*лета! Ако бяха записали и онези играчи дето купиха права без желание да запишат, тогава щеше да е друго

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

      Тук ми напомня ситуацията от големия сплит на Планината ) /преди двадесет години/ всички чакаха голямото пропадане при появата на много тънки акции а се случи избухване
      Мда, тънки акции няма да има защото ги записахме само яки коп*лета! Ако бяха записали и онези играчи дето купиха права без желание да запишат, тогава щеше да е друго

      Коментар


      • Пазарът обича да поднася изненади

        Коментар


        • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

          Някой се хвърли да пазари , а аз се надявах да допълвам под 4.50 ...интересно дали ще излязат много продавачи на новите акции
          Тук ми напомня ситуацията от големия сплит на Планината ) /преди двадесет години/ всички чакаха голямото пропадане при появата на много тънки акции а се случи избухване
          Умереният риск винаги печели ! ))))))

          Коментар


          • Първоначално изпратено от RInvestor Разгледай мнение

            Някой се хвърли да пазари , а аз се надявах да допълвам под 4.50 ...интересно дали ще излязат много продавачи на новите акции
            Ако изкарат силни резултати и се листнат двойно както пишеха, може мачът да е свирен за тази цена вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Надявам се това да не е черния връх на цената....
              Някой се хвърли да пазари , а аз се надявах да допълвам под 4.50 ...интересно дали ще излязат много продавачи на новите акции

              Коментар


              • Надявам се това да не е черния връх на цената....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Публичният холдинг планира да използва средствата за допълнителни придобивания

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Все още не се търгуват новите акции.. долу колегата или се е объркал или не е разбрал въпроса.
                    А относно троловете.. ползвайте функцията за игнор на Инвестора моля! А ако все пак ви се четат простотиите им, поне не ги цитирайте! Мерси!
                    Новите акции вече са налични по сметките в Централния депозитар, но още не са одобрени за търговия на БФБ!

                    Коментар


                    • Все още не се търгуват новите акции.. долу колегата или се е объркал или не е разбрал въпроса.
                      А относно троловете.. ползвайте функцията за игнор на Инвестора моля! А ако все пак ви се четат простотиите им, поне не ги цитирайте! Мерси!

                      Коментар


                      • 8% спад и 8% надолу няма бидове ебати шитнята....

                        С 5лв мога да я сваля да стане -15% за деня... с 5лв

                        УНИКАЛНО

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение

                          Дойдоха! Ама ти на това ли казваш изсипване???Все още не сме го видели.......Пак да се повторя,че нямам никакви препоръки,а доста хартии и тук!
                          това при кой посредник ?

                          Умереният риск винаги печели ! ))))))

                          Коментар


                          • Лиснаха 2к акции и цената се срути "само" с 8% Да ви имам и шитните еднодневки.

                            Ами като почне паниката и Софикс пада по 2-3%,тук как ще е ,-20% на ден

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение
                              да не дойдоха акциите от увеличението че така се изсипва не съм видял никъде да е вписано
                              Дойдоха! Ама ти на това ли казваш изсипване???Все още не сме го видели.......Пак да се повторя,че нямам никакви препоръки,а доста хартии и тук!

                              Коментар


                              • да не дойдоха акциите от увеличението че така се изсипва не съм видял никъде да е вписано
                                Умереният риск винаги печели ! ))))))

                                Коментар

                                Working...
                                X