IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спарки АД (SPV / SPARKY)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Няма като нашта смешна борса друга по света. Със 185 лева вдигаш цената с 560%.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от msimov Разгледай мнение
      Искам и аз 560% за един ден увеличение.
      А дали някой не е объркал бутончетата, може би от сел на бай (въпрос за > 1 мил капитализация)

      Коментар


      • Искам и аз 560% за един ден увеличение.
        Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

        Коментар


        • Линка ти май беше за "Свилоза" ?

          Мисля, имам си стратегия за ЕЛТОС в изключително дългосрочен план. Работил съм и в завода някога, имам близки контакти и с работници там - гнила работа е за момента. Но за моите (не-спекулативни) цели става ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от jamiemirror
            Файлът е повреден ?

            Предприятието е на загуба, част от производствата са заместени с внос (колекторите например), само последното съкращение на персонал е почти 50% ...

            А смятах да купувам към 10хил парчета.
            http://www.x3news.com/displayNovina.jsp?formid=33624
            Мисли внимателно.
            Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от zhoro
              Отчетът е излезнал:

              http://www.x3news.com/dogetblobfromd...uarter2009.pdf
              Файлът е повреден ?

              Предприятието е на загуба, част от производствата са заместени с внос (колекторите например), само последното съкращение на персонал е почти 50% ...

              А смятах да купувам към 10хил парчета.

              Коментар


              • Отчетът е излезнал:

                http://www.x3news.com/displayNovina.jsp?formid=33619
                Мненията и коментарите ми не са препоръки за покупка или продажба на ЦК.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Phoenixheart
                  Първоначално изпратено от Dio
                  Първоначално изпратено от Phoenixheart
                  Коментари по отчета?
                  и защо ти са коментари, защото сам не можеш да прецениш ли ?
                  Мога рабзира се и вече съм прецениел за себе си. Мнението на другите едва ли ще промени преценката ми. И все пак ми е интересно да видя какво мислят другите имайки предвид, че има отчет и няма абсолютно никакви коментари по него.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Dio
                    Първоначално изпратено от Phoenixheart
                    Коментари по отчета?
                    и защо ти са коментари, защото сам не можеш да прецениш ли ?
                    Мога рабзира се и вече съм прецениел за себе си. Мнението на другите едва ли ще промени преценката ми. И все пак ми е интересно да видя какво мислят другите имайки предвид, че има отчет и няма абсолютно никакви коментари по него.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Phoenixheart
                      Коментари по отчета?
                      и защо ти са коментари, защото сам не можеш да прецениш ли ?

                      Коментар


                      • Коментари по отчета?

                        Коментар


                        • тука реалната цена колко е по принцип на акция. Като гледам няма никаква ликвидност ....

                          петък сигурно на по левче


                          Първоначално изпратено от beluga
                          Питайте Илиян Скарлатов, който лъжеше по пазара преди ИПО-то колко е добро и какви показатели ще има и т.н.
                          Понеже никой не му вярва на тоя лъжльо, никой голям не записа акции от тоя боклук. Сега поне баща му го уреди в КБС та да се кротне малко с глупостите

                          Коментар


                          • Питайте Илиян Скарлатов, който лъжеше по пазара преди ИПО-то колко е добро и какви показатели ще има и т.н.
                            Понеже никой не му вярва на тоя лъжльо, никой голям не записа акции от тоя боклук. Сега поне баща му го уреди в КБС та да се кротне малко с глупостите

                            Коментар


                            • [quote="allroad1982"]
                              ..
                              Относно бройчиците незнам от кога 4 цифрено число е бройчица хаха.
                              ..

                              [quote="allroad1982"]
                              ne e li, otkakto gi umnojiha po 4, hahaha?

                              Коментар


                              • За русенските сладури, само четем инвестиционни проекти, пърт на пазари и какво ли още не, само нещо забравиха за увеличението на капитала, някой знае ли кога ще пуснат новите акции, че да видим цента 15лв. ли ще е или 2лв.
                                Мненията ми не са препоръка за покупка или продажба на акции!

                                Коментар

                                Working...
                                X