IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Унифарм (UFM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • относно: Внесено от "Софарма“ АД търгово предложение по чл. 149, ал. 6 от ЗППЦК.


    На 17.03.2017 г. получихме уведомление съгласно чл. 151, ал. 3 от ЗППЦК, придружено от търгово предложение по чл. 149, ал. 6 от ЗППЦК от „Софарма" АД, за закупуване акциите на останалите акционери на „Унифарм” АД на цена от 4.350 лв. на акция.

    “Софарма” АД, в качеството си на търгов предложител заявява, че не притежава 1 342 234 броя акции, представляващи 22.37% от общия брой обикновени акции с ISIN код BG1100154076 и от гласовете в Общото събрание на “Унифарм” АД и отправя настоящото Предложение към останалите притежатели на обикновени акции на “Унифарм” АД с цел тяхното придобиване.

    Комисията за Финансов Надзор(КФН) не е взела отношение по представения проект на търгово предложение.

    Коментар


    • Унифарм вероятно започва да догонва пазара

      Коментар


      • Това никой не го коментира, Какво става тук, вливане в Софарма и тук се планираше доколкото помня. Дали няма пак да се активизират с тези процеси при Севто и тук. Прави впечатление разлика в рейшотата на Софарма от една страна и Унифарм/Севто от друга.
        И по-сериозните сделки последните дни също правят впечатление.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          както е казала баба - тенкю

          Коментар


          • http://www.investor.bg/news/article/106885/339.html

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marinbg Разгледай мнение
              Някой знае ли що си го местят последните дни, или е ПФ?!
              Мисля, че Донев продава на Софарма, ама не съм много сигурен.Нещо такова ми се мерна в Инвестора миналите дни.

              Коментар


              • Някой знае ли що си го местят последните дни, или е ПФ?!

                Коментар


                • Медика, Унифарм и Българска роза се вливат в Софарма

                  pari.bg
                  29.05.2009 08:27

                  Медика, Унифарм и Българска роза - Севтополис АД ще се влеят в структурата на Софарма, научи в. Пари. Според изпълнителния директор на Софарма Огнян Донев процесът ще отнеме между 3 и 5 години, защото компаниите са публични и административната процедура е доста тромава.
                  Бизнес логиката е такава, че няма как компании, които оперират в един сектор - производството на лекарства, да стоят като отделни стопански субекти, коментира Донев.

                  Написаното не е препоръка за покупка или продажба на акции.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от frei1974
                    Абе тука -защо е тъкъв голям спада-новини ли имате някакви.За 5 дена 49%.Нямам ак.
                    имаш 2 пъти повече акции, днешната цена е 23,9 лв. Съотнесена към старата имаш 2* 23,9 = 47,8. Дори има растеж спрямо старата цена.

                    Коментар


                    • ААА ясно-тенкю.
                      Първоначално изпратено от Han Krum
                      Първоначално изпратено от frei1974
                      Абе тука -защо е тъкъв голям спада-новини ли имате някакви.За 5 дена 49%.Нямам ак.
                      Ами увеличение на капитала *2 Това е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от frei1974
                        Абе тука -защо е тъкъв голям спада-новини ли имате някакви.За 5 дена 49%.Нямам ак.
                        Ами увеличение на капитала *2 Това е

                        Коментар


                        • Абе тука -защо е тъкъв голям спада-новини ли имате някакви.За 5 дена 49%.Нямам ак.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dobi
                            PIMP,
                            Много ми е приятно да видя статистиката от днешната сесия и предполагам и ти си доволен от справедливата цена :-)
                            И на мен ми бе приятно да видя, че имаше серизна подкрепа на нива 68-70 лв. което въпреки изсипванията не успяха да пробият.

                            Коментар


                            • PIMP,
                              Много ми е приятно да видя статистиката от днешната сесия и предполагам и ти си доволен от справедливата цена :-)

                              Коментар


                              • След такава бруталноработна вечер :-) да ви смятам аз Р/Е - 30.7. ОК. А сега да приемем, че една четвърт от поръчките и съответно печалбата са личен принос на Софарма и ги изключим - 40.2. Като му дойде времето и като събереш и други аргументи да ме убеждаваш, насреща съм. Текущите моменти затова са такива, защото са текущи!
                                Обстоен ли бях?

                                Коментар

                                Working...
                                X