IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    експерт си
    обаче мирко май не е много напоред с тия работи
    и като нищо ще налети на някой модрен с брада
    Остави,че и аз съм с брада.По-скоро бръсна я,когато стане хептен дълга.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      експерт си
      обаче мирко май не е много напоред с тия работи
      и като нищо ще налети на някой модрен с брада
      Помислих си го аз това.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Аз мога да ти кажа по какво ги познавам - с бради, ходят по фитнеси, качват провокативни снимки по бельо или почти без бельо, имат много приятели мъже. Лайкват мъже и изпращат сърца на мъже. Нямат приятелка и се държат провокативно.

        Обаче има и фалшиви профили, които мамят и искат пари, ако някой много ги хареса. Изпращат голи снимки и клипове срещу пари.

        И при жените също има фейк профили - украинки, вдовици, рускини, чужденки, които е очевидно, че са фалшиви профили. Ботове също има.
        експерт си
        обаче мирко май не е много напоред с тия работи
        и като нищо ще налети на някой модрен с брада
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          мирко, като ст еприятели с евго в клюкарника
          може ли да познаеш, кои от другите му приятели са от модерните
          Аз мога да ти кажа по какво ги познавам - с бради, ходят по фитнеси, качват провокативни снимки по бельо или почти без бельо, имат много приятели мъже. Лайкват мъже и изпращат сърца на мъже. Нямат приятелка и се държат провокативно.

          Обаче има и фалшиви профили, които мамят и искат пари, ако някой много ги хареса. Изпращат голи снимки и клипове срещу пари.

          И при жените също има фейк профили - украинки, вдовици, рускини, чужденки, които е очевидно, че са фалшиви профили. Ботове също има.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Може,ама такива са редки изключения. Повечето са интриганти ,на които не можеш да имаш доверие.Не случайно има два израза-курвенска работа и педерастка работа. Има и трети подобен ама е за един определен етнос, та ще ми изтрият коментара.
            мирко, като ст еприятели с евго в клюкарника
            може ли да познаеш, кои от другите му приятели са от модерните
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Може,ама такива са редки изключения. Повечето са интриганти ,на които не можеш да имаш доверие.Не случайно има два израза-курвенска работа и педерастка работа. Има и трети подобен ама е за един определен етнос, та ще ми изтрият коментара.
              В днешно време човек не може да има доверие на чужди хора и може да бъде предаден дори от половинката си.

              Иначе си прав,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение



                Никога не е късно. Виж в нашата тема какъв купон тече …

                Тука гейовете не само ги приемаме, а и се страраем да ги задомяваме. Прочее познавам гейове дето са по-мъже от разни там хетеро мухловци и като поведение и като характер.

                Зависи от човека. Който е пич е пич. И обратното.
                Може,ама такива са редки изключения. Повечето са интриганти ,на които не можеш да имаш доверие.Не случайно има два израза-курвенска работа и педерастка работа. Има и трети подобен ама е за един определен етнос, та ще ми изтрият коментара.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena2024 Разгледай мнение

                  АнцуГ.

                  Повтаряме се вече.
                  Не е учил немски.

                  Коментар


                  • АнцуГ.

                    Повтаряме се вече.
                    Last edited by X_Y; Вчера, 18:05.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Аз съм нямал много вземане даване с гейове, ама преди време пишех в два други форума. И там имаше такива. Много злобни и истерични са.Съчетават най-лошите мъжки и женски черти.Затова по-далеч от такива.


                      Никога не е късно. Виж в нашата тема какъв купон тече …

                      Тука гейовете не само ги приемаме, а и се страраем да ги задомяваме. Прочее познавам гейове дето са по-мъже от разни там хетеро мухловци и като поведение и като характер.

                      Зависи от човека. Който е пич е пич. И обратното.
                      Last edited by Selena2024; Вчера, 17:51.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Има най-различни, вкл. и готини (тип мачо).

                        В квартала ми има един мъж, към 30 г, с модерна визия, с гол глезен, с модерна прическа отстрани остригано 0 номер, отгоре с коса, с модерни дрешки.

                        Виждал съм го да се прибира с мъж в градския транспорт. А една вечер с един пич си бяха взели храна и се прибираха у тях. И си помислих: "Тези се трескат",

                        Но най-вече си личи по походката, чупката в кръста, начина на говорене, меката китка.
                        Евгич, ако искаш преценката ти да е меродавна, не гледай китката дали е мека - това невинаги е вярно, може да е тендовагинит. Гледай глезена - ако е мек, тогава имаш 100% достоверност. Щом този е с гол глезен, вдигни му крачола и се загледай. Мекият глезен има едно допълнително въртеливо движение, което се предава на цялата механика по-нагоре. От спина на въртене на глезена зависи дали е активен или пасивен. Ако е по часовниковата стелка, тогава е активен. В различните полукълба на планетата е различно. Зависи от въртенето на Земята, затова в Южното полукълбо спинът на активните е обратно на часовниковата стрелка.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Аз съм нямал много вземане даване с гейове, ама преди време пишех в два други форума. И там имаше такива. Много злобни и истерични са.Съчетават най-лошите мъжки и женски черти.Затова по-далеч от такива.
                          Има най-различни, вкл. и готини (тип мачо).

                          В квартала ми има един мъж, към 30 г, с модерна визия, с гол глезен, с модерна прическа отстрани остригано 0 номер, отгоре с коса, с модерни дрешки.

                          Виждал съм го да се прибира с мъж в градския транспорт. А една вечер с един пич си бяха взели храна и се прибираха у тях. И си помислих: "Тези се трескат",

                          Но най-вече си личи по походката, чупката в кръста, начина на говорене, меката китка.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Само малко чат, човекът е ерудиран и културен.

                            В Тиндър има функция в Настройки да зададеш възрастова група жени, които искаш да ти излизат. И започват да излизат и младички,
                            Аз съм нямал много вземане даване с гейове, ама преди време пишех в два други форума. И там имаше такива. Много злобни и истерични са.Съчетават най-лошите мъжки и женски черти.Затова по-далеч от такива.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              И защо изобщо комуникираш с такива?
                              Само малко чат, човекът е ерудиран и културен.

                              В Тиндър има функция в Настройки да зададеш възрастова група жени, които искаш да ти излизат. И започват да излизат и младички,
                              Last edited by Evgo; Вчера, 15:40.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                На другия бряг е, и виагра взема, понякога и малко бяло. Иначе е хубав и културен - инженер, с 2 чужди езика.

                                Дори да е в активната роля един мъж, пак си е педерастия и содомия,
                                И защо изобщо комуникираш с такива?

                                Коментар

                                Working...
                                X