IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво харесвам у опонентите си

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тема предпоставка за лични нападки и заяждания.
    रादोस्त

    Коментар


    • Висях аз, какво в изтрила модерацията. Само да подскажа на мъртвешката глава че, който и да започне да ни нищи (допускам) и двамата, ще излезе с констатация "чист" за мен и с достатъчно груба -за тях. Ама ги харесвам. Що предават суров урок на лакомите и невежи "тарикати". Все някой, трябва да ги научи, как НЕ става.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
        Понеже, тук не просто спорим, ами - стига на можехме - бихме се хванали за гушите, си рекох да питам:
        А, какво харесвате и уважавате наистина у опонентите и враговете си?
        Ще изчакам моите да се обозначат - не вярвам особено да се забавят - и ще споделя за всеки един.
        Конкретно за форума ли става дума?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

          Начи си получил, професионално изкривяване.
          Да, доколкото съм се научил да ценя качествата на околните, без да влагам субективизъм заради контекста.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
            У опонентите си харесвам упоритостта, с която защитават определена теза, независимо от това, колко погрешна е тя.
            Начи си получил, професионално изкривяване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              У опонентите си харесвам упоритостта, с която защитават определена теза, независомо от това, колко погрешна е тя.
              Да. Може. Обикновено, винаги, НАШАТА е единствено правилната.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Чакай сега, не помня да съм ти опонирал. Ти пиши за тези, с които си в интензивен сблъсък. Там е интригата. Някой, де хем те нерви, хем му се възхищаваш как те нерви.
                СПОКО, де. Приех хо като закачка.
                Всичко е наред.

                Коментар


                • У опонентите си харесвам упоритостта, с която защитават определена теза, независимо от това, колко погрешна е тя.
                  Last edited by Ender; 16.05.2021, 15:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение

                    Ето, на теб, ти харесвам чувството за хумор,
                    На Матеев - че е подреден и, когато не лъже, обяснява доста правдиво. Освен това, ми харесва, когато предоставя проверими данни.
                    На Импотеция - завидното постоянство, дори когато лъже и му личи,
                    Микромозъчко не е никакъв опонент,
                    khao - който е истински опонент, е почтен и коректен, дори да не се погажда човек с него,
                    На Ивелин Михайлов харесвам, че лъже гламавите (пада им се, нека научат, че трябва да инвестират в стойност),
                    Ще продължа, когато се разсъня.
                    Чакай сега, не помня да съм ти опонирал. Ти пиши за тези, с които си в интензивен сблъсък. Там е интригата. Някой, де хем те нерви, хем му се възхищаваш как те нерви.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      Хора, исках позитивна тема.
                      Мечтай си. Всичко приемам от опонентите си само не глупостта, агресията и простащината. Забравихме доброто старо възпитание.

                      Има един френски философ, който казва, че вежливостта е предверието на добродетелите.

                      Има и една ужасна тенденция на младите да са пренебрежителни към по-старите, на опитните да са безочливи с неопитните, но желаещите да научат нещо по дадена тема.

                      Виж как третират Ивелина там в темата. Какво да ти кажа - предстои ни още път в комуникирането.
                      Last edited by Selena; 16.05.2021, 11:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                        Харесвам, на Петър (national power / power grid) обективния похлед върху това, което познава. Иначе, не му стиска да се извини, когато не е прав (а го осъзнава, убеден съм) нито му стиска да признае чуждата правота. Ей тъй, са не "изгуби лице". Което е хлупаво мо, Бог дал-Бог взел.
                        На него му харесвам консервативното мислене по отношение на ценностите - семейството, дома, градинка, да цениш природата, страх от Бога и т.н.

                        Но мой фаворит е песимиста със сигурност. Гложди ме много какво бачка този човек каъо келнер, та е толкова светнат по толкова въпроси. И само мога да гадая каква интересна личност е в живота.

                        Коментар


                        • Хора, исках позитивна тема.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Tepxi Разгледай мнение
                            Най-важното за мен е, че тук няма нито един смотаняк.
                            Повишители, понижители, криптоманияци, златни леприкони - всички са оправни момчета и момичета, чиито истории са поучителни и мотивиращи - не един път съм чел как са били на дъното, как са си брояли стотинките, как са ги оставяли половинки, как са работили денонощно в продължение на месеци ...


                            ​​​​​​... уважавам всеки, който се е борил с живота в неравна битка. Може да не сме на едно мнение за дадена инвестиция, но това не значи, че не ценя потта, сълзите и нервите, които е оставил по пътя си.
                            Не е точно така. В доста от темите има и едно арменче на което не му се е налагало да се бори с живота дори за секунда.

                            Коментар


                            • Харесвам, на Петър (national power / power grid) обективния похлед върху това, което познава. Иначе, не му стиска да се извини, когато не е прав (а го осъзнава, убеден съм) нито му стиска да признае чуждата правота. Ей тъй, са не "изгуби лице". Което е хлупаво мо, Бог дал-Бог взел.

                              Коментар


                              • Най-важното за мен е, че тук няма нито един смотаняк.
                                Повишители, понижители, криптоманияци, златни леприкони - всички са оправни момчета и момичета, чиито истории са поучителни и мотивиращи - не един път съм чел как са били на дъното, как са си брояли стотинките, как са ги оставяли половинки, как са работили денонощно в продължение на месеци ...


                                ​​​​​​... уважавам всеки, който се е борил с живота в неравна битка. Може да не сме на едно мнение за дадена инвестиция, но това не значи, че не ценя потта, сълзите и нервите, които е оставил по пътя си.

                                Коментар

                                Working...
                                X