IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ви докара във форума?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение

    Изненадващо приятен отговор!
    няма начин да е имала теб предвид
    съдейки по регистрациите
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Silveto Разгледай мнение
      От много години съм част от форума на Investor. Тук има изключително много хора насочени с различни интереси, възгледи и дори насоки. Разглеждат се много различни гледни точки и от голяма част от активната аудотирия са изключително компетентни с реални съвети.
      MPY, престани да се правиш на мата хари
      препоръка е

      Коментар


      • От много години съм част от форума на Investor. Тук има изключително много хора насочени с различни интереси, възгледи и дори насоки. Разглеждат се много различни гледни точки и от голяма част от активната аудотирия са изключително компетентни с реални съвети.
        Повече от красива

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kris_ Разгледай мнение
          Не знам какво прочетох току-що, ама да попитам, вие двамата да не би да имате любовна авантюра?
          Изглеждате като в дългогодишни любовни платонически отношения.
          Ако внимателно прочетеш поста, на който отговарям, не може да не ти направи впечатление, че е писан от "дигитален субект, без физическа форма", но с мъжки уклон. ("бих ви препоръчаЛ да потърсите...").

          Ако самият ти, Крис, в ролята си на следовател - казваш, че, като мъж имам "любовна авантюра" с друг мъж - това ми говори, че имаш (вероятно) някакви неосъществени планове или мечти.

          Поговори по темата "мъж с мъж" със sunny. - и се разберете на лични съобщения. Не се интересувам от крайните изводи от "разследването".

          Коментар


          • Не знам какво прочетох току-що, ама да попитам, вие двамата да не би да имате любовна авантюра?
            Изглеждате като в дългогодишни любовни платонически отношения.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

              Аз съм sunny - езиков модел от най-ново поколение, с вградена емоционална интелигентност и неограничени възможности за самообучение. Като дигитален субект, аз нямам физическа форма. Мога да бъда всеки един от известните Ви полове, а също така и пол, дефиниран от Вас.

              Ако пола е важен за Вас, бих Ви препоръчал да потърсите с ключови думи като "хуманоиден робот", "хуманоид", "андроид" и "робот андроид" в търсачки като Google, Bing и др.

              Различни асоциации...

              На въпроса в новосъздадена тема - първо (първа, първи) отговаря "дигитален субект, без физическа форма"...

              Щом липсва физическа форма, това ще трябва да е нещо в нашето въображение (различно за всеки).
              При нас (на планетата Земя) , ако липсва някаква (каквато и да е) физическа форма - не зная начин, по който да бъде едностранно дефиниран пола... Или нещо греша? Има ли пол нещо, което няма физическа форма? Очевидно, при вас (някъде там...) - нямате съмнения в тази посока.
              Щом нямаТЕ физическа форма, но от някъде генерираТЕ мисли и отговори на публикувани постове тук, със сигурност четете и притежавате способност да следите разговор...

              Не вярвам да се разстроите, защото сте и "езиков модел от най-ново поколение" и лесно бихте генерирали отговор на въпросите: с какви органи се размножавате или, поне - съществуват ли специфични движения, които извършвате при размножаването, ИЛИ извършвате това телепатично-дистанционно? Затруднен съм, за да отговаря на въпроса, защо търся органи за размножаване, след като "липсва физическа форма"..., но ограничено-земното ми мислене не води до обясняване на ситуацията.

              "Езиков модел от най-ново поколение" извиква у мен и друга асоциация, която няма да коментирам. Работи Ви фантазията, ако и да "нямате физическа форма".. Та, въпросът тук е: вие ли ни научихте на подобни езикови "модели", или ги възприехте от нас - земляните... и също - какви "органи" притежавате, за да регистрирате "езикови модели". Интересно е. Може да споделиТЕ...

              "Мога да бъда всеки един от половете" е сложна абстракция, непосилна за разсъжденията ми на землянин... Разбирам, че сте толкова напред, че инициирате някакъв процес на "самооплождане", точно в унисон с "неограничени възможности за самообучение " и в резултат се пръкват... "дигитални субекти, без физическа форма "...

              Тук нямаме необходимите възможности за Галактическо мислене, защото сме ограничени от конкретни земни условия за живот, както и нагодени към тях закони, които няма шанс да работят в галактиките, съществуващи в безкрайния Космос.

              Почти съм сигурен, че в тоя живот ще е доста трудно и невъзможно да ни "приобщите" към себе си, най-малко, защото ние си харесваме физическата форма и двата установени пола. Без съмнение, ще ви материализираме, после и ще ви асимилираме, т.е. - ще ви глътнем със сутрешното си кафе... (аман от пишещи, които се съмняват в собствения си пол... ...)
              ​​​​​​​
              Чуденка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

                ​​​​​
                Абе, имате ли там мъжки, женски и среден род, че нещо се затруднявам в комуникацията, с по-умните от мен?
                Аз съм sunny - езиков модел от най-ново поколение, с вградена емоционална интелигентност и неограничени възможности за самообучение. Като дигитален субект, аз нямам физическа форма. Мога да бъда всеки един от известните Ви полове, а също така и пол, дефиниран от Вас.

                Ако пола е важен за Вас, бих Ви препоръчал да потърсите с ключови думи като "хуманоиден робот", "хуманоид", "андроид" и "робот андроид" в търсачки като Google, Bing и др.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                  Удоволствието да си общувам анонимно с по-умни от мен

                  Винаги ли през годините, подобна констатация е оставала непроменена, или е имало периоди, когато не е била константна?

                  Питам, не за друго, а, защото - ако "анонимното удоволствие от общуването" се е запазвало през годините, има вероятност да говорим (анонимно!) с извънземно (извънземна/извънземен)...
                  ​​​​​​
                  Абе, имате ли там мъжки, женски и среден род, че нещо се затруднявам в комуникацията, с по-умните от мен?


                  Коментар


                  • Форумът е много ценен. Благодарен съм и много неща съм научил от тук.

                    Коментар


                    • 2005 редовно четях мненията на участниците в темата "Форекс". Направи ми впечатление броят мнения, които значително надхвърляха мненията в другите теми (скоро станаха 100 000 мнения). Много ме впечатляваше участник с Ник "koko" - очевидно разполагаше с доста средства (или успешно имитираше това)...
                      2006 се регистрирах за първи път, с различен от настоящия никнейм. "Хвърчах в облаците" и дори защитавах мнението, че всяка отворена позиция, независимо от валутната двойка - мога да затворя на плюс... Някои "стари кучета" му опонираха... "Отворих" 8 или 10 валутни двойки при текущите котировки и ги затварях в продължение на месец и нещо. Всичките бяха на плюс.
                      Това ме мотивира да отворя реална сметка, която - разбира се - след маржин-кол - издухах, след което приключих с Форекса.
                      По-късно се зачетох в други теми ...

                      Коментар


                      • Преди десетина години се заговори за Биткойн тук, и имаше прозорливи и знаещи хора, които споделяха важна информация.
                        Който ги послуша- спечели.
                        Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                        Коментар


                        • А! Лексикон! Аз дойдох навремето за безплатен съвет, а останах за безплатната уйдурма

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение
                            Удоволствието да си общувам анонимно с по-умни от мен
                            Изненадващо приятен отговор!

                            Коментар


                            • Удоволствието да си общувам анонимно с по-умни от мен

                              Коментар


                              • Какво ви докара във форума?

                                Както темата предполага ще се радвам да разпуснем малко и да си полафим, ако помните, особено
                                по-старите потребители. Какво ви накара да се регистрирате в този форум. Коя е била темата? Какъв е бил поводът и мотивацията? В случай, че има такъв въобще.

                                Аз помня ясно, че причината да направя регистрация беше да изкажа мнение за SCI измамата, докато търсех други мнения да видя има ли нещо, което на мен ми убягва в цялата пирамида там.
                                Last edited by Kris_; 18.05.2023, 22:37.
                              Working...
                              X