IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся добър адвокат по имотни дела в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • бахти и неграмотните безработни йорисчета как са налазили.
    АЛО тука не е за малоумници
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от m.georgieva Разгледай мнение
      Аз мога да препоръчам адвокат Пилев. Може да разгледаш на сайта му за повече информация. https://advokatpilev.com/
      Този Пилев е супер зле, на мен ми провали една сделка. Момчето не знае къде се намира.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Кисимов
        Щом е Пилев, да му сече пипето, но да не е с пилешки мозък като министрите от гълъбарника на Радев.
        Много внимавайте с тези адвокати. Не бъдете наивни. Те защитават на първо място своя интерес, а не на клиента. Един съсед си плати за адвокат, адвокатът отишъл и при противната страна да иска пари да реши делото в тяхна полза. Не знам как точно, със СРС-та го сгащили. И вечерта оня му звъни на вратата да го моли да си оттегли жалбата защото щели да му вземат адвокатските права пък той имал деца.

        Коментар


        • Аз мога да препоръчам адвокат Пилев. Може да разгледаш на сайта му за повече информация. https://advokatpilev.com/

          Коментар


          • Определено трябва много добре да се изпипват имотните сделки , че в България всеки закон има 100 вратички и още толкова тълкувания и печели този ,който даде повече пари на съдията.

            Коментар


            • адвокат

              Определено от всички, с които съм работила, най-добро впечатление ми направи адвокат Бакалов. Кантората му се намира на улица княз Борис I 152. тел.0896748311

              Коментар


              • ти бе милицонера откога взе да разбираш от право. от цени знаем че разбираш много

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kalendar Разгледай мнение
                  Да, прав си-именно за това казах да изреже адвокатите от картинката и да ми пише на лично да му препоръчам нотариус, да ги консултира. По-евтино, а и за да съм честен-по-сигурно. Щото ако на твоя адвокат смениш нотариуса слагам пари, че самият адвокат ще се консултира с него.
                  Но от двете-трите изречения аз схванах(като може и да съм се объркал), че човека говори за продажба на гараж, който е придобил чрез дарение. Еми... тогава да си действа по моята схема(освен ако вярно не са 16 братя и сестри, тогава да ми пише и да приготви парсата, или да се обърне към адвокат и пак да приготви парсата))) ).
                  Тук естествено си прав, нищо чудно, че моите имотни адвокати работят само и единствено с определени вещи лица и нотариуси.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                    Прав си разбира се, но човека търси адвокати, не безплатни юридически съвети!Щото безплатните по нета, обикновено излизат скъпи и не единствени. Ти според мен не си се задълбочил достатъчно в казуса, щото от едно мнение от няколко изречения няма как да се обрисува цялостната картина на проблема.
                    Да, прав си-именно за това казах да изреже адвокатите от картинката и да ми пише на лично да му препоръчам нотариус, да ги консултира. По-евтино, а и за да съм честен-по-сигурно. Щото ако на твоя адвокат смениш нотариуса слагам пари, че самият адвокат ще се консултира с него.
                    Но от двете-трите изречения аз схванах(като може и да съм се объркал), че човека говори за продажба на гараж, който е придобил чрез дарение. Еми... тогава да си действа по моята схема(освен ако вярно не са 16 братя и сестри, тогава да ми пише и да приготви парсата, или да се обърне към адвокат и пак да приготви парсата))) ).

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kalendar Разгледай мнение
                      Аз пък плащам на моите да не стигам до дела Но ако все пак стигна-да знам, че ще ги спечеля. Но както казах-в тия неща няма много творчество. Точно в тия поне. ИМА изключения. Е ония ми ти запетайки пред подписите, ония изважданки от СофЖилФонда, обстоятелствени проверки и разни такива. Това са сложните неща. И то не винаги, но там има подводни камъни. Това с гаража не е от тия казуси.
                      Прав си разбира се, но човека търси адвокати, не безплатни юридически съвети!Щото безплатните по нета, обикновено излизат скъпи и не единствени. Ти според мен не си се задълбочил достатъчно в казуса, щото от едно мнение от няколко изречения няма как да се обрисува цялостната картина на проблема.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                        Лесно си се изказал, щото Нрадев не го слуша главата по принцип. Той не разбира почти нищо, но винаги в имоти се навира, щото имотните хора го притесняват. Ако знаеш на мен какви главоболия ми е създавал, нищо не разбира, но дава компетентни мнения за цените и т.н.
                        Не го познавам, не ме и интересува ни главата му нито пълнежа в нея казвам моето мнение.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                          Ами аз съм печелил дела с тези адвокати, затова съм ги предложил.
                          Аз пък плащам на моите да не стигам до дела Но ако все пак стигна-да знам, че ще ги спечеля. Но както казах-в тия неща няма много творчество. Точно в тия поне. ИМА изключения. Е ония ми ти запетайки пред подписите, ония изважданки от СофЖилФонда, обстоятелствени проверки и разни такива. Това са сложните неща. И то не винаги, но там има подводни камъни. Това с гаража не е от тия казуси.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kalendar Разгледай мнение
                            И към автора на статията-не го слушай тоя пич. Проблеми нямаш. За разяснение защо-тук вече вярно ще искам пари.
                            Лесно си се изказал, щото Нрадев не го слуша главата по принцип. Той не разбира почти нищо, но винаги в имоти се навира, щото имотните хора го притесняват. Ако знаеш на мен какви главоболия ми е създавал, нищо не разбира, но дава компетентни мнения за цените и т.н.

                            Коментар


                            • [QUOTE=nradev;1059740629]
                              Първоначално изпратено от kalendar Разгледай мнение
                              И към автора на статията-не го слушай тоя пич. Проблеми нямаш. За разяснение защо-тук вече вярно ще искам пари.[

                              да верно0 е немаш проблем проблема е за купувача. ама требе да балък иначе не става. ако е открито наследствот и са минали поне 5 години губи давност и другите наследници духат супата, между другото аз не искам пари
                              Ми не-ще си мине като стой та гледай. Остави петте години тук говорим за гараж, който слагам пари, че върви с апартамент към него. Другите хипотетични наследници (щото може и да няма, ние веднага предположихме, че са 16 братя и сестри) могат да барат дедовия. Ако аз съм купувача си купувам и свиркам и ми дреме на шмайзера. Ама пак казвам-за разяснение искам пари.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kalendar Разгледай мнение
                                И между другото-няма най-добри. Не казвам дали тия пичове са читави(не съм ги срещал по делата, ама аз от дела се пазя, случват се само в краен случай, та това нищо не значи) или не са. Казвам, че не зависи от тях много. В общият случай нещата с имотите(има изключения!) са ясни като математически израз.
                                Ами аз съм печелил дела с тези адвокати, затова съм ги предложил.

                                Коментар

                                Working...
                                X