IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво поскъпване очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение
    Сега разгледах сайта на шуменския.
    https://antaresinvest.bg/

    Приятелю, как може да ги хФалиш тия термитници бре? Аз един нормален ап (100+ кв) не видях, всички са някви боклуци по 40-60-70 кв с ид части. Ши ма извиняваш ама нито едно от тез не става за живеене. Отделно на снимката долу се вижда, че тази сграда е буквално залепена за друга, без никаква инфраструктура.

    https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%81/#iLightbox[gallery_image_1]/7

    Другата е буквално на къра:

    https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%b7/#iLightbox[gallery_image_1]/20

    Тази също е залепена до някакви порутени бордеи, някъде из баирите на Бриз:

    https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%87/#iLightbox[gallery_image_1]/3


    Това също е залепено до някви порутени бордеи:

    https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%bb/#iLightbox[gallery_image_1]/11


    Ужааасссссс
    Човека е казахстанец . Какъв щуменец те гони бе, братко. Ама вие тука наистина не знаете къде се намирате бе, шимширици мамини

    Коментар


    • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

      И колко са ти наемите? Сам каза 2 ап х 700 лв=1400 За какво ни съжаляваш? Че тия 1400 лв не стигат само за гумите на едната ми кола ли?
      Колата ти е старо бмв което паркираш напряко прад мазу, за да те забележат парцалените кукли колко са ми наемите няма как да знаеш и от къде измисляш тия цифри, не те знам. Ти не си ли на море в Анталия, почнаха промоциите вече, бегай докато не е почнал сезона. Криптомелеонери от Варна и околностите ))))))))
      Last edited by Minaiivan; Днес, 05:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

        Мисълта ми е подхвърли само, че си продал къщата (примерно) и гледай какво става - ще те изкарват бездомник, че спиш под моста и прочее... ама не го казвай същото щото вече сетивата им са обострени на тая тема! просто подхвърли нещо такова няой ден (уж случайно) и после гледай сеира.

        За отбор 'повишители' ако не си забелязал думите нямат никаква стойност, там се лъже и маже безогледно!
        Няма отбор повишители. Ако помниш по едно време се обозначаваха преди всеки пост : вълчо съм, левчо съм, че не можеха да се оправят кой от кой акаунт пише. Брокерчета сър! Сигурно са им давали по някой лев на пост, иначе за какво закачаха псевдоними към всеки пост. Сега май съвсем умря пазара и оттам далаверата и са оставили само няколко низши служителя като шестака да пускат по нещо от време на време. Давали под наем ... смех Гледам че даже таралежа не пише ( или може да съм го блокирал ) а Ванко ИТ-то не съм го чувал май от 6-7 месеца.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

          Абе човек, ти изобщо прочел ли си какво точно бях написал, или прочете само преиначаването на местната фЛОРа? Ти не виждаш ли колко им е умствения багаж изобщо и как изопачават всички останали мнения?

          Откъде изобщо тръгна това за дефлацията - в момента в който почна войната в Украйна бях написал, че всяка война води до петролен шок, който се пренася в свързаните стоки, и понеже доходите никога не скачат така рязко - това изземва част от разполагаемия доход на всяко домакинство и води до свиване на потреблението на ненужните стоки, респ. в спад само на техните цени (дефлация). Обръщането на процеса винаги почва първо от борсово търгуваните стоки и впоследствие се пренася и към останалите. Описано е във всеки иконом. учебник. В уравнението естествено не влиза бясното печатане на банките и опитите им да го предотвратят, точно защото познават процеса много добре!

          А това, че форумните олигофрени го изопачиха... не говори добре за тебе ако им се връзваш на акъла! За бетера нали оная бонка-барабонка постоянно кълве, че си бил продал апартамента срещу койни.
          Да не би и на тая глупост да се връзваш?
          Това за печатането е верно. Дефлацията е по-страшна от инфлацията зашото е самоподържаш се процес и много трудно се излиза от него, и е добре че не се случи.Само че сехга да видим как ше удържат курса на валутния борд

          Коментар


          • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

            Е к'во да им подхвърлям, те един друг си подхърлят и се хранят. Не знам само не се ли усешат , че само те си вярват на виртуалните образи , ама дали си вярват или не накрая света все още е повече реален отколкото виртуален.
            Мисълта ми е подхвърли само, че си продал къщата (примерно) и гледай какво става - ще те изкарват бездомник, че спиш под моста и прочее... ама не го казвай същото щото вече сетивата им са обострени на тая тема! просто подхвърли нещо такова няой ден (уж случайно) и после гледай сеира.

            За отбор 'повишители' ако не си забелязал думите нямат никаква стойност, там се лъже и маже безогледно!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

              Еми повтарят - те на това разчитат! че така лъжата ще се верифицира

              Ако ти се забавлява - само им подхвърли една троха и ще видиш до какъв слон ще я докарат!!

              Фантазията им работи феноменално; няма никакви лимити - хахаха......
              Е к'во да им подхвърлям, те един друг си подхърлят и се хранят. Не знам само не се ли усешат , че само те си вярват на виртуалните образи , ама дали си вярват или не накрая света все още е повече реален отколкото виртуален.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                Абе човек, ти изобщо прочел ли си какво точно бях написал, или прочете само преиначаването на местната фЛОРа? Ти не виждаш ли колко им е умствения багаж изобщо и как изопачават всички останали мнения?

                Откъде изобщо тръгна това за дефлацията - в момента в който почна войната в Украйна бях написал, че всяка война води до петролен шок, който се пренася в свързаните стоки, и понеже доходите никога не скачат така рязко - това изземва част от разполагаемия доход на всяко домакинство и води до свиване на потреблението на ненужните стоки, респ. в спад само на техните цени (дефлация). Обръщането на процеса винаги почва първо от борсово търгуваните стоки и впоследствие се пренася и към останалите. Описано е във всеки иконом. учебник. В уравнението естествено не влиза бясното печатане на банките и опитите им да го предотвратят, точно защото познават процеса много добре!

                А това, че форумните олигофрени го изопачиха... не говори добре за тебе ако им се връзваш на акъла! За бетера нали оная бонка-барабонка постоянно кълве, че си бил продал апартамента срещу койни.
                Да не би и на тая глупост да се връзваш?
                Е тва беше, коги коня беше 16к, сега мълчи като насран от чайка брокераз.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                  Е сори, само от флората съм чел. Аз не идвам често и ако си го написал веднъж шанса да го пропусна е голям. Тея понеже го повтарят постоянно ,тяхното го видях няколко пъти.
                  Еми повтарят - те на това разчитат! че така лъжата ще се верифицира

                  Ако ти се забавлява - само им подхвърли една троха и ще видиш до какъв слон ще я докарат!!

                  Фантазията им работи феноменално; няма никакви лимити - хахаха......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                    Абе човек, ти изобщо прочел ли си какво точно бях написал, или прочете само преиначаването на местната фЛОРа? Ти не виждаш ли колко им е умствения багаж изобщо и как изопачават всички останали мнения?

                    Откъде изобщо тръгна това за дефлацията - в момента в който почна войната в Украйна бях написал, че всяка война води до петролен шок, който се пренася в свързаните стоки, и понеже доходите никога не скачат така рязко - това изземва част от разполагаемия доход на всяко домакинство и води до свиване на потреблението на ненужните стоки, респ. в спад само на техните цени (дефлация). Обръщането на процеса винаги почва първо от борсово търгуваните стоки и впоследствие се пренася и към останалите. Описано е във всеки иконом. учебник. В уравнението естествено не влиза бясното печатане на банките и опитите им да го предотвратят, точно защото познават процеса знаят много добре!

                    А това, че форумните олигофрени го изопачиха ..... не говори добре за тебе ако им се връзваш на акъла! За бетера нали оная бонка-барабонка постоянно кълве, че си бил продал апартамента срещу койни! Да не би и на тая глупост да се връзваш?
                    Е сори, само от флората съм чел. Аз не идвам често и ако си го написал веднъж шанса да го пропусна е голям. Тея понеже го повтарят постоянно ,тяхното го видях няколко пъти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                      И аз съм се чудил на Юлката защо говореше за дефлация.....
                      Абе човек, ти изобщо прочел ли си какво точно бях написал, или прочете само преиначаването на местната фЛОРа? Ти не виждаш ли колко им е умствения багаж изобщо и как изопачават всички останали мнения?

                      Откъде изобщо тръгна това за дефлацията - в момента в който почна войната в Украйна бях написал, че всяка война води до петролен шок, който се пренася в свързаните стоки, и понеже доходите никога не скачат така рязко - това изземва част от разполагаемия доход на всяко домакинство и води до свиване на потреблението на ненужните стоки, респ. в спад само на техните цени (дефлация). Обръщането на процеса винаги почва първо от борсово търгуваните стоки и впоследствие се пренася и към останалите. Описано е във всеки иконом. учебник. В уравнението естествено не влиза бясното печатане на банките и опитите им да го предотвратят, точно защото познават процеса много добре!

                      А това, че форумните олигофрени го изопачиха... не говори добре за тебе ако им се връзваш на акъла! За бетера нали оная бонка-барабонка постоянно кълве, че си бил продал апартамента срещу койни.
                      Да не би и на тая глупост да се връзваш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                        Щото толкоз им е акъла и на журналята. Как да им обясниш, че след като се изтегли кредит (да кажем 100к), срещу него се отваря депозит със същата сума. Това са пари от въздуха, те не се изработени, евентуално ще бъдат изработени след като се погаси кредита, да кежем след 10-20-30 год.
                        Не е до акъл. Машина е. Не знам кой я управлява, но си е много подреден процес и е на много нива. БНБ прави всичко възможно да държи банките като единствена опция за съхранение на пари иначе да са изтекли навън и процеса ще се самозатвори. Вестниците си постват всяка седмица статии как се търсели апартаменти "в добри квартали", човек остава с впечатлението че е нормално да си сменяш апартамена на всеки 3-5 години като колата. В същото време чувам че хората не можели да платят 90 лева за някакви тестове за коклюш ( шо трябва сами да ги плащат е отделен въпрос).

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение

                          Аз се чудя защо всички говорят как са се качили депозитите като е повече от очевидно, че се качват от кинти получени от плашания с кредити. През ден има репортажи от пазарите и хората казват, че намаляват покупките зашото не инм стигат парите, самите продавачи казват че хората нямат пари и пазаруват по-малко дори от миналаа година ма депозитите растат ми айде да кажат кои депозити растат. С колко се е увеличил броя на депозитите до 50к или с колко са нарастнали сумите по такива депозити ?
                          Щото толкоз им е акъла и на журналята. Как да им обясниш, че след като се изтегли кредит (да кажем 100к), срещу него се отваря депозит със същата сума. Това са пари от въздуха, те не се изработени, евентуално ще бъдат изработени след като се погаси кредита, да кежем след 10-20-30 год.

                          Коментар


                          • Сега разгледах сайта на шуменския.
                            https://antaresinvest.bg/

                            Приятелю, как може да ги хФалиш тия термитници бре? Аз един нормален ап (100+ кв) не видях, всички са някви боклуци по 40-60-70 кв с ид части. Ши ма извиняваш ама нито едно от тез не става за живеене. Отделно на снимката долу се вижда, че тази сграда е буквално залепена за друга, без никаква инфраструктура.

                            https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%81/#iLightbox[gallery_image_1]/7

                            Другата е буквално на къра:

                            https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%b7/#iLightbox[gallery_image_1]/20

                            Тази също е залепена до някакви порутени бордеи, някъде из баирите на Бриз:

                            https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%87/#iLightbox[gallery_image_1]/3


                            Това също е залепено до някви порутени бордеи:

                            https://antaresinvest.bg/%d0%b6%d0%b...%bb/#iLightbox[gallery_image_1]/11


                            Ужааасссссс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от better Разгледай мнение

                              Между другото, това че ганьо се набълбука с кредити до шията (мисля към 85 млрд) вече почна да дава резултати - в по-хубавите спа хотели няма почти никой, в по-скъпите ресторанти - също, като доброто старо време 2013 та 2019 та.
                              Аз се чудя защо всички говорят как са се качили депозитите като е повече от очевидно, че се качват от кинти получени от плащания с кредити. През ден има репортажи от пазарите и хората казват, че намаляват покупките зашото не им стигат парите. Самите продавачи казват че хората нямат пари и пазаруват по-малко дори от миналаа година. За храна пари няма, отлагат излизането на домакинствата на енергийния пазар, че ше станат бунтове, ма депозитите растат ... Ми айде да покажат кои депозити растат. С колко се е увеличил броя на депозитите до 50к или с колко са нарастнали сумите по такива депозити ?
                              Last edited by segato; Вчера, 23:09.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от segato Разгледай мнение
                                И аз съм се чудил на Юлката защо говореше за дефлация. Може би се е заблудил заради аналогиите между България и Китай, специално що се касае до растеж базиран на ненужно строитество и лоши демографски перспективи. Само че има И сериозни разлики. Китай започна да има проблеми с излишъци, които не може да пласира заради промените в отношенията със САЩ и ЕС докато България няма такива излишъци просто зашото произодителността е ниска и се работи основно с продукти с ниска добавена стойност за западни компании. В съшото време имаме търговски дефицит, което означава че износа не може да компенсира вноса и това в комбинация с малкия пазар и лошия бизнес климат означава че трудно може да се очаква падане на цените, От друга страна, заради инфлацията и повишените разходи за труд договорите за износ намаляват, та в България с растяши цени и нама;явашо производство, по-скоро има риск от стагфлация а не от дефлация. Много път имаме да извървим преди да стигнем дотам да има риск от дефлация.
                                Демек, при всички положения скъвването на дипломата му ще е положително!

                                Коментар

                                Working...
                                X