IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стил проект

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • това АИ ли е или естествена тъпота?
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petia656172 Разгледай мнение
      Здравейте, някой има ли информация за фирма Стил Проект, като изпълнител и инвеститор, интересува ме по точно сгради в Дружба 1 до езерото? Благодаря
      Можете ли да ми дадете вашата информация за контакт?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petia656172 Разгледай мнение
        Здравейте, някой има ли информация за фирма Стил Проект, като изпълнител и инвеститор, интересува ме по точно сгради в Дружба 1 до езерото? Благодаря getting over it
        Доколкото ми е известно, новата жилищна сграда е в района на Дружба 1 в София, до парк "Дружба" и езерото. Сградата включва двустайни апартаменти с функционално разпределение. Сградата е с контрол на достъпа и ще бъде завършена с луксозни общи части като каменна облицовка, 8 см. фасадна изолация с най-голяма плътност, 5-стайна дограма и др. Наличен е гараж и паркомясто. Цените започват от 862 €/м2

        Коментар


        • Стил проект

          Здравейте, някой има ли информация за фирма Стил Проект, като изпълнител и инвеститор, интересува ме по точно сгради в Дружба 1 до езерото? Благодаря
        Working...
        X