IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЕЛАРГ Фонд за земделска земя АДСИЦ (ELARG)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    ами аз разгледах материалите за ОСА-то и като гледам повече пари няма да видим от еларга но може да съм пропуснал нещо
    Аз лично си взех на IPO-то ама след няколко месеца ги продадох. ТО ни на горе ни на долу. Само затворени пари ми се видяха.

    Коментар


    • ами аз разгледах материалите за ОСА-то и като гледам повече пари няма да видим от еларга но може да съм пропуснал нещо

      Коментар


      • Интересна новина.
        Но какво става с блокираните суми по съдебни дела и до къде стигнаха делата?

        Поздрави!

        Коментар


        • Две години след ликвидацията акционерите в ЕЛАРГ ще се съберат

          ex спомени е от сегашна гледна точка излиза че евтино са продали земята, ама тогава кой да знае така като гледам еларгът ще ми остане като спомен за най-голяма процентна печалба на борсата, сега възможностите вече са съвсем различни

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Benz Mafia 4 Разгледай мнение
            Благодарим ви, че се най-после се ликвидирахте - много ликвидност събра тая позиция - най-накра си даде своя дан. Партито свърши. След рекордния дивидент за Атера и там приключваме.

            Търсете си нови позиции щото кеша пари
            Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха - суяк - Атерката още отсега е подсигурила около 28 стинки на акция за догодина - като турим и сегашният - който човекът още може да земе, купувайки си акции до около краят на месецът - стават около 75 стинки - при цена на акцията 2.65 !!! И на тая цена - а и на 3 кинта даже, Атерката е най-добрата инвестиция, съществувала на фондовата ни борса от десет години насам !!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Благодарим ви, че се най-после се ликвидирахте - много ликвидност събра тая позиция - най-накра си даде своя дан. Партито свърши. След рекордния дивидент за Атера и там приключваме.

              Търсете си нови позиции щото кеша пари
              Ръстттттттттттттттттттттт ттттттттттттттттттттттттт

              Коментар


              • И при мен парите са на правилното място.

                Въпросът е "А сега накъде"? И Умната!

                Поздравления за всички бивши съакционери!

                Hot Chocolate - So you win again
                http://www.youtube.com/watch?v=CZ1D7CIRF2M
                |^^^^^пиво^^^^\\|""\\_,_
                |___________||__|___|)
                (@)(@)""*|(@)(@)**(@)

                Коментар


                • И при мен дойдоха ...!
                  Да си пожелаем това да е само първата от поредица ПОЛОЖИТЕЛНИ новини свързани с БФБ-то.
                  Отпуснете сърца и харчете РАЗУМНО!

                  Поздрави!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                    И при мен са дошли. Повече щях да се кефя да си смуча добри дивиденти години наред, ама и така бай ви мелон е доволен. Средната ми беше 90 стинки
                    а нене ликвидация най-добре, който иска дивиднти е му атерата - смуче година-две-три после глад
                    но който и земеделски адсиц да бяха ликвидирали печалбите щяха да са тлъсти, просто случих да съм еларга в точното време за свръхпечалби трябва и късмет

                    Коментар


                    • И при мен са дошли. Повече щях да се кефя да си смуча добри дивиденти години наред, ама и така бай ви мелон е доволен. Средната ми беше 90 стинки

                      Коментар


                      • ПАРИТЕ ДОЙДОХА

                        ами да благодаря на новите мажовци за ликвидацията, като почвах такива печалби не съм и сънувал, пък и едва ли скоро време ще повторя резултата
                        RIP еларг, ще те помним до гроб

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                          Добро ютро,

                          До колкото разбрах ЦД е уведомил ИП, че ще захрани клиентските сметки с пари в периода между 15 и 21 май ...

                          Успешен ден!
                          Mерси! Успешен и на теб!
                          П.С.: Крем за ръце къде продават
                          Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                          Коментар


                          • Добро ютро,

                            До колкото разбрах ЦД е уведомил ИП, че ще захрани клиентските сметки с пари в периода между 15 и 21 май ...

                            Успешен ден!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
                              чакаме чакаме, сутринта поне акциите си седяха сега в сметката нямам нито акции, нито кеш пирамиди, фараони....
                              Ликвидация като ликвидация

                              Коментар


                              • чакаме чакаме, сутринта поне акциите си седяха сега в сметката нямам нито акции, нито кеш пирамиди, фараони....

                                Коментар

                                Working...
                                X