Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ е сключило договор за отдаване под наем на 163,5 кв.м площи в Камбаните Бизнес Център с Онда Кофи Брейк ЕАД.
С новоотдадените площи запълняемостта на сградата се увеличава на 97,3%, съобщиха от дружеството чрез Бюлетин Investor.bg.
По-рано през декември АДСИЦ-ът сключи договор за наем на 1 151 кв.м офис площи в Камбаните Бизнес Център с основния наемател на сградата Хюлет-Пакард Глоубъл Деливъри България Център.
През изминалата година по-голямата част от тези площи са били използвани от други наематели, с които е постигната договореност заеманите офиси да бъдат освободени най-късно в началото на следващата година.
След смяната на наемателите заетостта на сградата ще достигне 96,2%, обявиха тогава от компанията.
Към края на юни отдадените под наем площи в сградата бяха в размер на 65%, в края на август достигнаха около 80%, а през септември вече 95% от площите бяха отдадени.
Камбаните Бизнес Център представлява офис сграда с РЗП от 16 335 кв.м и открит паркинг с общо около 240 места. Сградата се намира на Околовръстния път на София срещу Бизнес Парк София.
Акциите на ФНИ България се повишиха с 3,7% в днешната търговия на БФБ до цена от 0,53 лв. за брой, което представлява ръст от 43% за последната година. Пазарната капитализация на компанията е в размер на 32 млн. лв.
Свързани компании:


Нови натриеви батерии правят свалят цените на електромобилите
Три нови попълнения в Аксаково преди първия шампионатен мач
Не е само София, световноизвестен италиански град забрани велосипедите
Младите огнеборци от ОДК-Варна станаха европейски вицешампиони на първенство в Чехия
219 пияни и дрогирани водачи спипа КАТ за седмица
Неволята кара Германия да загърби безрисковата си финансова култура
Съпротивата срещу центровете за данни вече влияе върху прогнозите на Уолстрийт
Нов ензим може да изтрие десетилетия молекулярно увреждане от тъканите
Tesla, Leapmotor и Xiaomi изтеглят 4 млн. коли в Китай заради опасни дръжки
Седмицата в развитие: Минималната заплата, АЕЦ „Козлодуй“ и пазарите
BMW готви най-мощния спорт турър на планетата
Отказ на спирачките прати кола на дъното на басейн
Чешка хиперкола подобри рекорд на Pagani Huayra
Популярна верига супермаркети ограничи достъпа на електромобили
Geely ще връща услугата, като помага на европейците да правят автомобили
КЗП не видя необосновано високи цени по родните плажове
Митничари откриха 646 вейпа и близо 13 литра течност за пушене
39 градуса на сянка е измерена днес в Русе
Черно море удари Дунав с два гола в продължението