Енергони АД свиква извънредно общо събрание на акционерите си на 6 март, съобщи дружеството чрез БФБ.
Срок за обратното изкупуване е не по-дълъг от пет години. Минималната цена на обратно изкупуване е 0,001 лв. на акция, а максималната цена - 1 лв. за брой.
Изкупуването ще може да се извършва по три метода: на регулиран пазар; на нерегулиран пазар; чрез поемане на задължение за изкупуване от лица, имащи задължение за изкупуване на акции на Енергони АД и последващо изкупуване на собствените акции.
Общото събрание ще гласува още за промени в органите на управление на дружеството, както и за промени относно седалището и адреса на управление на дружеството.
Свързани компании:
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Заради ремонта на ДГ „Чайка“: Обявяват места в ДГ „Петър Берон“ във Варна
Младежкият симфоничен оркестър на ЕС гостува във Варна на 18 август
Шишков за Баба Алино: Отиващата си предишна власт във Варна е създала нов модел на незаконно строителство
Корпорация "КУБ": Действаме изцяло в рамките на закона!
Зам.-кметът на Варна: Приемните родители трябва да имат право да избират между граждански и трудов договор
Си Дзинпин окуражи народа и армията по време на ключово събитие в Пекин
Израел нанесе нови удари по Ливан
Тръмп заяви, че ограничава американските военни учения в Южна Корея
Нискобюджетните продукции са спасението на Холивуд
К. Георгиев: Китай ще отвоюва сериозен пазарен дял от САЩ в областта на AI
По-бърза от LaFerrari, по-лека от Porsche 911... и по-евтина от Toyota Yaris Cross
Ексцентрици посегнаха на Chiron и Mistral и взривиха представите за лукс
Porsche пусна брутален GT2 RS в чест на култовия Моби Дик
Ford показа най-екстремния открит Mustang в историята
Отбор от MotoGP си търси нов пилот с... обява
Левски получи още билети, над 38 000 ще гледат мача с АЕК
63 години без отговор: Неразкритото убийство на Карин Къпсинет
Три жени и мъж в ареста, обрали 26-годишна и я бутнали в гроб
В Пернишко: Мъж наби жена си и сина си, момчето е със счупен пръст
В САЩ: 6-годишно с аутизъм, с кокаин в кръвта, скочи от втория етаж
преди 11 години Тез платиха ли си таксата за тази година. Или ще ги свалят вече от борсата. отговор Сигнализирай за неуместен коментар