Отдаването на пороци като алкохол, цигари и наркотици може да струва на човек само 41,40 долара в Лаос и зашеметяващите 1441,50 долара в Япония на седмица, сочи Bloomberg Vice Index.
Bloomberg сравнява цената на кошница от стоки – тютюн, алкохол, амфетамини, канабис, кокаин и опиати – в повече от 100 страни спрямо САЩ, където седмично човек би платил почти 400 долара, или около една трета от седмичните си доходи.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Правителството обсъжда по-висок размер на социалната пенсия за старост
Без ток във Варна на 24 юни 2026
Мачовете и спортът по ТВ днес (24 юни)
Виц на деня - 24 юни
Извънредно! Откриха три трупа в общежитие в Угърчин
Ерата на Уорш във Фед предвещава ново изпитание за азиатските валути
Финансовият екип на Бърнам вдъхва увереност в несигурността
Туаймън: Разходите за живот свалиха Стармър
Туаймън: Тенденцията към многопартийна система във Великобритания ще продължи
Ziemba: Едва ли ще се върнем към статуквото отпреди войната с Иран
Какви проблеми крие Citroen C5 X на старо
Skoda Peaq: 7 места, до 300 к.с и над 610 км пробег
Кражбите на катализатори придобиват чудовищни размери
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Като сцена на филм от ужасите: Пиян шофьор блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Германия се насочва към пенсиониране на 70 години
Ескалация в Егейско море: Гърция отчете нарушения от турски самолети
Ким Чен Ун обяви мащабно превъоръжаване: Северна Корея ще строи по два бойни кораба годишно
преди 9 години Ами, алкохолът е второто по смъртност наркотично вещество. Първото е тютюнът. Останалите наркотици са мно-о-ого по-назад в класацията. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години I'll have 8, please :D ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години Въх, че откога пиенето на бира е порок/проблем сравним с наркотиците, че да са се изследват в една кошница...Тези съвсем откачиха, сънуват свят на биологически роботи, които пият здравословни шейкове произведени от монополисти и си скъсват *** 24/7 за да имат .. нещо като социален статус и най-вече сили да се приберат и да изгледат рекламите след работа... ;) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 9 години Въх, че откога пиенето на бира е порок/проблем сравним с наркотиците, че да са се изследват в една кошница...Тези съвсем откачиха, сънуват свят на биологически роботи, които пият здравословни шейкове произведени от монополисти и си скъсват *** 24/7 за да имат .. нещо като социален статус и най-вече сили да се приберат и да изгледат рекламите след работа... ;) отговор Сигнализирай за неуместен коментар