В дейността на Skype в глобален аспект днес се наблюдава срив заради технически проблем. Представители на компанията съобщиха, че статутът на ползвателите автоматично се превключва в режим "извън линия".
Заради срива ползвателите не могат да използват видео- и аудиовръзки. Засегнати са машините с Windows, всички устройства с Apple и приложението за Android.
Версията за уеб браузъра все още работи, но е твърде натоварена, така че ползването е почти невъзможно.
В момента компанията работела над отстраняването на проблема. Самият технологичен концерн не дава засега обяснение за причината за срива.
Всяка новина е актив, следете Investor.bg и в Google News Showcase.


Кръвният център във Варна търси дарители с кръвни групи 0- и A-
Хороскоп за 29 юни 2026
Дете пострада в катастрофа
Три коли се блъснаха на Аспаруховия мост във Варна
Бленджини: Не е възможно да играеш два мача за 18 часа
Изкуственият интелект вече променя политиката в САЩ на всяко ниво
Инвестициите в здравеопазване увеличават икономическата мощ на страните
Квантовите компютри вече са тук. Но какво всъщност представляват?
Войната с Иран върна търговията през пустините на Близкия изток
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Няколко души пострадаха от мълния в увеселителен парк в Швеция
Украйна планира производство на ракети "Пейтриът": защо това е лоша идея?
Путин призна: Преминаваме през труден период, обеща да се справи с предизвикателствата
Рекордна температура от над 36 градуса измериха в Русе
След земетресението във Венецуела: 33 души са спасени живи, хиляди все още са в неизвестност
преди 10 години Защото света започна като луд да обменя неща тато тия:https://***.youtube.com/watch?t=31&v=97JUVElJakwму дръпнаха шалтера.Не ги мислете за прости - не е случайно. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години спрях да го ползвам преди години поради тая причина. То се държи като IE отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Неее, това са руски хакири, 100про. Щото след старта на тяхната програма за импортозаместване са разработили нов аналог на скайп и искат да принудят всички да минат на него. Затова са хакнали скайпа, а всичко това го ръководи лично ПутИн. :D отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години А кажи, а тея *** Миквософтовете са "стълб в най-бесната икономика" в света, че и акциите им скъпи а според тва коет предлагат би тряяло да са стотинки .... отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Единствената причина да имам такова джувотно е, че има някои познати, които искат да им пратя някой файл на него. Има толкова много комуникатори и дори приложения за видеоконференции като например jitsi meet.lindeas.com, че скайп , фейсбук и подобни тъпанарщини съществуват само заради невежеството на хората. И имам чувството, че там работят най-слабите програмисти и най-добрите промоутъри. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Хахах това може да е поредния ъпдейт на скайп с който да подобрят преживяването на потребителя. Скайп едно време на стари машина направо летеше и вземаше много малко памет. За протоколо с Intel Core i7 съм но това не значи че програма ползана за чат трябва да смучи ресурси като невидяла. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Тва е само С.Корея нема друг кой да е ..... :)) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Всичко до което се докопа M$ се омазва рано или късно..... отговор Сигнализирай за неуместен коментар