Лидерът в технологичния свят Bang&Olufsen отбеляза началото на пролетта с нова ярка колекция от луксозни високоговорители и слушалки в свежи и атрактивни нюанси.
Освен безупречните дизайн и качество на продуктите, в новата пролетно-лятна колекция Beoplay на фокус са цветовете. Вдъхновени от световните тенденции, Bang&Olufsen този път са заложили на говорители и слушалки в мандаринови, бежови и сиви нюанси.
В пролетно-лятната колекция Beoplay 2017 са включени най-малката безжична тонколона от семейството на преносимите говорители на B&O – Beoplay A1, водо- и прахоустойчивата преносима колона Beoplay A2 Active и изключително удобните и висококачествени слушалки Beoplay H4 и H5.
От датската компанията неслучайно са селектирали едни от най-практичните си преносими говорители – с настъпването на пролетта и идването на лятото, слушането на музика вече може да се превърне в преживяване, свързано с движение. А ярките цветове подсещат, че зимата е приключила и е време за ново, свежо начало.
Пролетно-лятната колекция Beoplay 2017 беше официално представена в средата на март и е налична в шоурума на Bang&Olufsen в София във всички цветове.


Никола Цолов стартира от първа редица в Монреал
САЩ призоваха за незабавно спиране на войната в Украйна
Условията за туризъм в планините са лоши
Русия обяви Гари Каспаров за международно издирване
63-годишен мъж загина при пожар
Енергийната криза се превърна и във валутна за някои държави
Критиците на Джером Пауъл не виждат пълната картина
Рискованата зависимост на света, част 5
Рискованата зависимост на света, част 4
Рискованата зависимост на света, част 3
Най-здравият Lexus използва 12-годишен двигател
Собствениците на кои марки паркират най-калпаво
Сензация - Suzuki задминава Honda по продажби
Нова Tatra Phoenix излиза във версия с 8x8
Шокираща оферта - 260 000 евро за паркомясто
Р. Осъм излезе от коритото си, заля пътя до Троянския манастир
Рецептата Dnes: Вкусно предястие с пушена сьомга
Приведоха прокурорския син Васил Михайлов в затвора
Бедственото положение отмени тържествата в Априлци
Инцидент в мина в Китай: Четирима загинали и 90 заседнали под земята