IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Меком АД (MKX / MEKOM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    А за заместници може да покани Никито Василев и Императора !
    Импето успя да го преживее през чувството за хумор


    Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

    На салам!!!
    Не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
      Министерският съвет на Република България даде съгласие за възобновяване дейността на почетното консулство на Румъния със седалище в Силистра и с консулски окръг, обхващащ територията на област Силистра и град Силистра.
      Функциите на почетен консул ще бъдат изпълнявани от Стефан Райчев. Той е бизнесмен, мажоритарен собственик на силистренския месокомбинат „МЕКОМ“. Стефан Райчев е почетен консул на Румъния в Силистра в периода 2006-2016 г., когато консулският му патент изтича.През 2021 г. румънската страна подновява консулския му патент.
      https://ispn.mjs.bg/mj/ispn.nsf/publ...2583FC0048007B
      А за заместници може да покани Никито Василев и Императора !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Кисимов Разгледай мнение
        Министерският съвет на Република България даде съгласие за възобновяване дейността на почетното консулство на Румъния със седалище в Силистра и с консулски окръг, обхващащ територията на област Силистра и град Силистра.
        Функциите на почетен консул ще бъдат изпълнявани от Стефан Райчев. Той е бизнесмен, мажоритарен собственик на силистренския месокомбинат „МЕКОМ“. Стефан Райчев е почетен консул на Румъния в Силистра в периода 2006-2016 г., когато консулският му патент изтича.През 2021 г. румънската страна подновява консулския му патент.
        https://ispn.mjs.bg/mj/ispn.nsf/publ...2583FC0048007B
        Господ да го поживи, хаха бизнесменът на годината,
        човекът който излъга всички, включително Ники Василев
        Не е препоръка

        Коментар


        • Министерският съвет на Република България даде съгласие за възобновяване дейността на почетното консулство на Румъния със седалище в Силистра и с консулски окръг, обхващащ територията на област Силистра и град Силистра.
          Функциите на почетен консул ще бъдат изпълнявани от Стефан Райчев. Той е бизнесмен, мажоритарен собственик на силистренския месокомбинат „МЕКОМ“. Стефан Райчев е почетен консул на Румъния в Силистра в периода 2006-2016 г., когато консулският му патент изтича.През 2021 г. румънската страна подновява консулския му патент.
          https://ispn.mjs.bg/mj/ispn.nsf/publ...2583FC0048007B

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

            Новите собственици вече са във владение .
            Р Е П У Б Л И К А Б Ъ Л Г А Р И Я К О М И С И Я ЗА Ф И Н А Н С О В Н А Д З О Р РЕШЕНИЕ № 284 - ПД от 22 март 2018 г. След извършена служебна проверка на оповестената информация по партидата на „Меком“ АД (н), ЕИК 118502239 в търговския регистър е установено, че с Решение № 2131 от 15.11.2017 г. по Дело № 8464/2012 г. на Софийски градски съд, дружеството е обявено в несъстоятелност. Съгласно чл. 119, ал. 1, т. 6 от Закона за публичното предлагане на ценни книжа (ЗППЦК), дружеството по чл. 110, ал. 1 от ЗППЦК престава да бъде публично от решението на комисията за отписване от регистъра на публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, ако дружеството е обявено в несъстоятелност. Доколкото, считано от 17.11.2017 г. (датата на вписването на обстоятелството в търговския регистър) „Меком“ АД (н), ЕИК 118502239 е обявено в несъстоятелност, са налице основанията за упражняване на правомощията на КФН по чл. 119, ал. 1, т. 6 от ЗППЦК за отписването му като публично дружество от водения от КФН регистър на публичните дружества и другите емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН. С оглед отписването на „Меком“ АД (н), ЕИК 118502239 от регистъра на публичните дружества, воден от КФН, са налице основания за отписване от регистъра по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН и на издадените от дружеството емисии акции съгласно чл. 19, т. 5, предложение второ във връзка с чл. 21, ал. 1 от Наредба № 22/29.07.2005 г. за условията и реда за вписване и отписване на публични дружества, други емитенти на ценни книжа и емисии ценни книжа в регистъра на Комисията за финансов надзор (Наредба № 22). Като взе предвид, че съгласно служебно установените данни са налице необходимите предпоставки съгласно ЗППЦК и Наредба № 22 за отписване на дружеството и издадените от него емисии ценни книжа от регистъра по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, на основание чл. 119, ал. 1, т. 6 от ЗППЦК и чл. 19, т. 5, предложение второ във връзка с чл. 21, ал. 1 от Наредба № 22, КОМИСИЯТА ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР РЕШИ: Отписва „Меком“ АД (н), ЕИК 118502239 като публично дружество и издадените от дружеството емисия обикновени акции с ISIN код BG1100095071 в размер на 56 003 978 бр. обикновени, поименни, безналични, непривилегировани, свободнопрехвърляеми акции с право на глас, с номинална стойност 1 лев всяка и емисия привилегировани акции с ISIN код BG1200001110 в размер на 284 775 бр. конвертируеми, привилегировани, поименни, безналични, свободнопрехвърляеми акции без право на глас, с номинална стойност 1 лев всяка, от регистъра публичните дружества и други емитенти на ценни книжа по чл. 30, ал. 1, т. 3 от ЗКФН, воден от КФН. На основание чл. 13, ал. 3 от ЗКФН, решението може да бъде обжалвано пред Върховния административен съд в 14–дневен срок от съобщаването му, което не спира неговото изпълнение. ПРЕДСЕДАТЕЛ: КАРИНА КАРАИВАНОВА
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
              Новите собственици вече са във владение .

              Коментар


              • НИКИТУ НА САЛАМ

                Коментар


                • http://ispn.mjs.bg/mj/ispn.nsf/publi...2582E80044E211
                  М.... . ш..... ..й.о!

                  Коментар


                  • Крайно време е някой да излезе и каже що за чудо е това" Меком грийн"?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Тцц...
                      Има голяма разлика....
                      Аз съм прост инвеститор.....Чета специалист като Никиту и няма никаква причина да не му вярвам ...Инвестиционен банкер, бивш министър с ангилизки морал и възпитание и си казвам .."де да знам...що да не му се доверя...." Хлъъъц...

                      Темата е стара и дъвкана, нооо кой каквото е дробил - да сърба.....
                      Никъде не пише, че трябва само да се печели....Плаща си таксата към БФБ и обявява цена - 1 ст....Който иска да продава....Ако не - 2 ст ...
                      и така 3 месеца с по една стотинка нагоре....

                      Лепи си тапетите до снимката на Капустин и си спи спокойно.....

                      пп А на оня мошеник райчев бих поръчал 2 циганина, току що излезнали от затвора ...Радост и мъка ....
                      Звучи жентълменско. Дали ще има честта, да го направи?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                        Веднъж след листването на етиеФа пак го бяхте налазили, та като единствен присъстващ на последното ОСА (изтърпял на собствен гръб силата в убеждаването и зарибяването), където уж се правеше агресивно поглъщане и поемането на компанията от Експат-никой, си позволих да го посъветвам. да намери няколко думи и ги сглоби в обръщение към потърпевшите от неговите най- най искрени омагьосвания на доверилата му се публика, тъй като това най го може! Той не ме чу и не отговори! Така че разрибявайте го, заслужил си го е, щом не сглоби две изречения да поднесе на клиентите си!
                        Щастлив съм да не съм му станал такъв!
                        Ейййй..., някой да си признае... "в ефир"... кой е хари потър... Браво!

                        п.п. От къде думи..., еле па изречения... от малкия мук...?

                        Коментар


                        • Веднъж след листването на етиеФа пак го бяхте налазили, та като единствен присъстващ на последното ОСА (изтърпял на собствен гръб силата в убеждаването и зарибяването), където уж се правеше агресивно поглъщане и поемането на компанията от Експат-никой, си позволих да го посъветвам. да намери няколко думи и ги сглоби в обръщение към потърпевшите от неговите най- най искрени омагьосвания на доверилата му се публика, тъй като това най го може! Той не ме чу и не отговори! Така че разрибявайте го, заслужил си го е, щом не сглоби две изречения да поднесе на клиентите си!
                          Щастлив съм да не съм му станал такъв!

                          Коментар


                          • От изповедялната https://www.investor.bg/imenata-na-b...-iznosa-58859/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                              Не знам кому и защо е потребно да се претоплят тия стари манджи с "Меком". За мен, като страничен наблюдател и според това, което съм чел по въпроса, инвеститорите са станали жертва на класическа измама от страна на бившите собственици. Включително и най-вече Николай Василев. Той и партньорите му в "Експат" са най-големите жертви на измамниците. Как и защо се е стигнало до тук и дали Василев има някаква вина за това? Не знам. Колкото всеки от нас има вина за това че се е предоверил на някоя компания, на мениджмънта й, че е повярвал 100% в достоверността на отчетите й и т.н. Това и на Запад го има (Бърни Мейдоф е типичен пример) и ще продължи да го има. Мошениците и измамниците няма да свършат, поне докато свят светува. Предлагам да спрем с евтините подмятания по адрес на Василев. Мисля, че той не го заслужава... Благодаря!
                              Тцц...
                              Има голяма разлика....
                              Аз съм прост инвеститор.....Чета специалист като Никиту и няма никаква причина да не му вярвам ...Инвестиционен банкер, бивш министър с ангилизки морал и възпитание и си казвам .."де да знам...що да не му се доверя...." Хлъъъц...

                              Темата е стара и дъвкана, нооо кой каквото е дробил - да сърба.....
                              Никъде не пише, че трябва само да се печели....Плаща си таксата към БФБ и обявява цена - 1 ст....Който иска да продава....Ако не - 2 ст ...
                              и така 3 месеца с по една стотинка нагоре....
                              Лепи си тапетите до снимката на Капустин и си спи спокойно.....

                              пп А на оня мошеник райчев бих поръчал 2 циганина, току що излезнали от затвора ...Радост и мъка ....

                              Коментар


                              • Ей го скромното молче.http://www.central-park.cc/

                                Коментар

                                Working...
                                X