- Борси
- CAC 40 8028.55 0,00% DAX 24120.13 0,00% FTSE 100 9608.84 0,00% Swiss Market 9087.35 0,00% BUX 138474.31 0,62%
- CROBEX 4448.36 0,78% PXI 2580.10 0,63% WIG 138156.01 -0,50% SP 500 6849.15 -0,01%
- DJIA 47598.00 0,00% NASDAQ 25639.30 -0,01% SOFIX 1256.18 -0,42% BGBX40 217.61 -0,17%
- BGREIT 234.20 0,00% BGTR30 1058.38 -0,18% beamX 112.58 0,04%
Коментари
- 27.10.2003 16:25 Ако вместо Надка беше Пламен 14
- 27.10.2003 09:57 Спомени незабравими 13
- 27.10.2003 09:41 Общинските избори 17
- 25.10.2003 19:07 БТК срещу компенсаторки 25
- 25.10.2003 13:55 Ще стигнем Европа след 20 г. 8
- 25.10.2003 05:14 Костов vs. Чорни или кой спечели от тези $200 хил. 49
- 24.10.2003 23:37 Софикс - как ще се отрази промяната на индекса? 14
- 24.10.2003 09:52 Горещи теми от ДСК 32
- 22.10.2003 16:21 "Депозитар"? Има ли такава дума в българския език? 21
- 22.10.2003 14:22 Пенсионните фондове лъжат, а публичните дружества? 1
- 22.10.2003 11:54 Кои ще са новите шефове на БНБ? 180
- 22.10.2003 10:36 Българите първи в света по математика!! 20
- 22.10.2003 10:14 КФН има нов сайт 16
- 21.10.2003 13:58 Гърция е втория по-големина инвеститор в България 55
- 21.10.2003 12:00 Money Order Check & Cashier"s Check 2
- 20.10.2003 10:51 Тръгваме ли по пътя на Аржентина... 25
- 17.10.2003 23:11 Изцепките на Симеон или глупостта на един народ 16
- 17.10.2003 10:51 Справедливо ли обвиняваме Николай Василев? 166
- 17.10.2003 10:42 БМФ 23
- 10.10.2003 22:47 Кой иска да провали сделката за БТК? 104
- 09.10.2003 22:41 Пагубният съюз на българските управници с ДС 26
- 09.10.2003 10:18 Приватизацията на ЕРП 2
- 08.10.2003 16:50 Къде ще е следващият възход на нововъзникващ пазар 16
- 08.10.2003 12:31 Инвестиционните бонове се качват на борсата 32
- 08.10.2003 11:27 Чорни : България = 1 : 0 5
- 08.10.2003 09:48 Дали с винетките ще стане както с касовите апарати 22
- 07.10.2003 15:26 Никито съвсем се е чалнал 4
- 07.10.2003 15:10 Мале какви бедняци искат да кметуват.Срам ме е ! 3
- 07.10.2003 13:28 Cobos & Karoll 13
- 07.10.2003 12:14 Кога ще имаме дружество със спец. инв. цел? 7
- 07.10.2003 11:48 Лица по член 20, ал.1, т.2 6
- 03.10.2003 12:52 Царят постигнал много, но хората не разбрали!? 13
- 02.10.2003 18:21 Търговете за акции на Булгартабак 185
- 02.10.2003 18:05 Корпорация "Развитие" 7
- 01.10.2003 11:42 Остават 16 дни 61
- 30.09.2003 09:32 ДЗИ-Росексимбанк 22
- 26.09.2003 16:34 Банките да се листват на БФБ !!! 35
- 25.09.2003 21:14 БФБ 3
- 25.09.2003 11:08 Надежда залива софиянци с позиви за имения си ден 21
- 25.09.2003 10:47 Има ли в България икономическа наука? 34
Пазари


