Комисията за финансов надзор даде зелена светлина за коригираното търгово предложение към акционерите на Момина крепост АД, отправено от Софарма АД. Регулаторният орган е решил да не издава забрана на заседанието си от 28 май 2015 г., показва съобщение в уеб страницата на надзорния орган. Посредник по предложението е ИП Елана Трейдинг АД. По последни информации до БФБ-София, търговата цена е 3,40 лв. за акция на Момина крепост АД.
Също така КФН е решила да не издава забрана на коригираното търгово предложение от Димитър Луканов Луканов за закупуване на акциите в Арома АД от останалите акционери на дружеството. Посредник по предложението е отново ИП Елана Трейдинг АД. По последни информации търговата цена е 1,087 лв. на акция.
КФН е взела решение и по трето търгово предложение, а именно не издава забрана за коригираното търгово предложение от Енергоремонт-Холдинг АД, за закупуване на акции от Енергоремонт-Бобов дол АД, с. Голямо село, общ. Бобов дол. Посредник по предложението е ИП София Интернешънъл Секюритиз АД.
Надзорният орган е приел и Годишния отчет за дейността на Комисията за финансов надзор за 2014 г., както и други решения.
Свързани компании:
Дитсманн Енергоремонт Холдинг АД(6EG)
Енергоремонт Бобов Дол АД(6EB)


България в огнената карта на Европа: 2026 г. показва колко далеч вече стига рискът от пожарите
ЕС губи близо една четвърт от пречистената вода заради течове
НАП и КЗП отчетоха близо 38 хиляди проверки за спазването на закона за еврото
Българската индустрия се разминава с европейския ръст: производството спада с 2,6% за година
ИПИ: Малко специалисти по здравни грижи работят в някои общини във Варненско
Големите корпорации купиха политическо влияние. Сега идва сметката
Уорш има по-сериозни проблеми от трудното начало във Фед
Все повече страни забраняват социалните мрежи за деца - но има ли ефект?
SpaceX премина първата забрана за продажба на акции с рали от $500 млрд.
Найджъл Фараж очаква лесна победа, но умората от него расте
Mercedes-Maybach S680, направен за ЛеБрон Джеймс, се продава
Изпреварил времето си: Пророческото семейно комби на Ford
Защо шофьори на BMW не дават мигач
Роботите на Hyundai правят чудеса при паркиране
Защо производителите крият дръжките на задните врати
София сред най-евтините европейски градове за уикенд туризъм
Нина Добрев изненада с нова прическа, вече е блондинка
Проверка откри незаконни палатки и каравани в местността Паша дере
Ангел Мавровски: Скоро няма да останат животни, които да ваксинираме