Над 60% от българите не са доволни от стандарта си на живот в момента, а 54% не очакват това да се промени в следващата една година. Това показват данните от проучване* на изследователски център „Тренд“, по поръчка на вестник „24 часа“.
Според изследването позитивна нагласа за промяна декларират 21% от българите, а само 16% смятат, че жизненият им стандарт ще се влоши. Откроява се ясна зависимост по възраст, като по-младите възрастови групи (18-39 г.) са далеч по-оптимистично настроени в посока положителна промяна на жизнения си стандарт за разлика от хората над 60 години, сред които две трети не очакват никаква промяна.


Бленджини: Не е възможно да играеш два мача за 18 часа
Откриха труп на жена в Елените
Въздушната линейка транспортира пострадал до София
Професор от УМБАЛ „Александровска“ обявява безсрочна гладна стачка
Волейболните национали с нова победа в Лигата на нациите
Войната с Иран върна търговията през пустините на Близкия изток
Неапол изпреварва Милано като икономически двигател на Италия
Япония с право се страхува от "черните кораби" на AI
Южна Италия повежда икономическия ръст, част 2
Южна Италия повежда икономическия ръст, част 1
Ето едно уникално Ferrari, за което вероятно не сте чували
Кражбите на емблеми отново са на мода
Блестящ и спокоен, Никола Цолов взе четвърта победа за сезона
Малък стикер на стъклото спасява човешки животи
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Първан Симеонов: Може да се окаже, че моделът остава без Борисов и Пеевски, но с нов началник
Стоичков след среща с Марко Рубио: Впечатлен съм от него
3 противовъзпалителни рецепти за вечеря
Пациент с множество травми е транспортиран с въздушна линейка от Смолян към "Пирогов"
СЗО: Над 1300 души са загубили живота си заради горещините в Европа
преди 8 години Свидетели сме на парадокс:Сега много хора са с реално съгласие за запазване на създаващото щети държавно прилагане на парите.В същото време, същите хора не са съгласни с актуалните злини, които са последица от държавната грешка.Защо много хора реално са съгласни с причината, а не са съгласни с нейните последици? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Mи ето вече познаваш един доволен от живота си българин.Аз съм доволен каквото ми трябва имам си го имам прекрасно семейство деца работа мечта доход отличен.Имам земя малко стопанство.Здрав съм всички мои близки са здрави и работят.Благодаря на Бог за всичко това което ми е дал моля Го само да сме здрави...Не ми трябва нищо повече отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години нищо, нейната цел не е да показва, а да разпалва националния ни нихилизъм ... ***, кво да ги правиш отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Само 60% ли? Аз доволен от живота българин не познавам, съществува ли изобщо такъв типаж? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Значи трябва да се действа за да се промени нещо. Нужно е да се повиши доволността на хората като се засили нивото на пропагандата. Да може дасе втълпи на хората че живота е добър и тук се живее добре, да се пускат рекламмни клипове по ТВ-то, които да пропагандират идеята. Така ще се повиши нивото на доволност и положението ще се промени. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години И какво показва статията? отговор Сигнализирай за неуместен коментар