Китайски стартъп е разработил летяща кола и планира да я пусне на пазара през следващата година, предава Bloomberg.
Дронът E-184 на EHang Inc. може да превозва един човек в малка кабина, но компанията твърди, че работи по модел, който да побира двама пътници. Главният изпълнителен директор на EHang Ху Хуаджъ твърди, че работещи „дронове таксита“ през 2018 г. в Дубай, стига те да получат одобрение от регулаторите.
Дронът е задвижван от четири витла, зареждани с батерии, и е оборудван с напълно автоматизирана навигация, твърди Ху.
Пътниците избират предварително програмиран маршрут, а след това се отправят на пътешествие. E-184 може да развива до 100 км/ч и може да прекара във въздуха до 25 минути, твърди компанията.
В момента дронът се тества в централата на EHang - бивш тематичен парк в покрайнините на Гуанджоу, Южен Китай.
"Ще започнем масово производство на нашите пътнически дронове в началото на следващата година“, посочва Ху пред Bloomberg TV. “Също така през 2018 г. планираме да инсталираме напълно автоматизирани продуктови линии, за да увеличим производствения капацитет“.
EHang има големи амбиции – иска да създаде мрежа от дронове таксита по целия свят. Компанията също така планира да сключи сделки със Саудитска Арабия, Сингапур и „няколко европейски града“ през следващата година, твърди главния изпълнителен директор.
Повече новини за технологии можете да научите от видеото на Bloomberg TV Bulgaria.


Какво ще бъде времето в понеделник?
Никола Цолов с четвърта победа във Формула 2
Борисов: При ГЕРБ цяла Европа говореше за финансовата дисциплина на България
"Войната" по пътищата взе три жертви за последните 24 часа
Всички зони за къпане във Варненска област са с отлично качество
Европа има 6 млрд. причини за нов налог върху купувачите в интернет
Без дипломация, моля, ние сме американци
Европейските оръжейни компании са пред нов фронт от проблеми
AI супербалонът е готов да се спука, предупреждават хедж фондове в Китай
Стармър напуска „Даунинг стрийт“ без ясна политическа идентичност
Механичните скорости се оказват полезни за шофьора
Mercedes поиска от служителите си повече работа за... без пари
Toyota Classic - най-рядката кола на марката с дизайн от 30-те
Тръмп на война с петролните гиганти
Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме
Цените на част от храните продължават да спадат
Морален казус: Таксиметров шофьор засне младо момиче в София, пусна я в интернет
БАБХ е иззел шест тона от фалшивото масло, плъзнало у нас
Инцидент с атракцион в Антоново: Баща и дете паднаха от люлка на панаир
преди 8 години истинската причина е точно безопасноста ... един да падне в голям град пада върху нечия глава със сигурност ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години и аз това им говоря, но да обясняваш на агресивни глупци като мишето е обречена кауза :):) аз се занимавам точно с такива неща, но някакъв мияч на чинии в Германия си мисли че като викне по силно значи е прав :):) отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Истинската причина е, че трябва големи промени във законодателството за въздухоплаване и увеличаване капацитета и IT-възможностите на контролните кули. Просто политиците много изостанаха от развитието на индустрията и бизнеса, а и нямат необходимия умствен капацитет да схванат какво се случва с бързи темпове. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Въздушните коли изобщо не са нова идея - от години има създадени работещи прототипи. Причината, поради която още не са влезли в масова употреба е безопасността, защото това е почти нерешим проблем. Трудно ми е да си представя, че властите в който и да е град биха разрешили подобен транспорт - освен над слабо населени райони и по строго определени въздушни коридори - което изцяло обезсмисля технологията. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години При тебе нема опасност от хакване ... требе да имаш какво да ти хакнат. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години ако е за кой кво предпочита, аз съм за телепорт :) говорех за кое е по ефективно и кое ще стане факт в скоро време ... Кво хакване ? :):) тия неща ги има само у филмите ! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Аз пък предпочитам да хвана това за да не вися по задръстванията в големите градове. Тук само хакването е опасно. Всичко друго е добре решено на софтуерно ниво. При EV със съвременни двигатели дори няма какво да се развали и след изминаването на няколко милиона километра. Затова и нещата отиват натам повечето от човечеството да остане без работа. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години Бъдещето такси пак ще е като настоящото, но без дебел бакшиш вътре !Така като ми трябва за кратък курс нема да ми плаче че чака курс до Люлин или луната !!! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 8 години няма шанс това да стане масово ... за някви екзотично употреби да, но такси никога .... колко таксита има Пекин ? сега ако литнат и само 0.1% годишно да паднат по някви технически причини, кво ще стане ?колата поне няма да падне ... просто няма смисъл да се преодолява гравитацията за хоризонтални къси пътувания! отговор Сигнализирай за неуместен коментар