Invest/Or? e седмично обзорно пазарно предаване, част от неделната програма на Bloomberg TV Bulgaria. В неговия фокус са най-актуалните и най-важните икономически и финансови теми, които движат пазарите. Предаването е насочено както към инвестиционната общност, така и към всички наблюдатели на икономическите и финансови процеси в България и по света.
Рубрика „Актив на седмицата“ акцентира върху актив (акции, облигации, представяне на даден сектор, пазар и други), отчел интересно движение през изтеклата седмица. Експерти коментират основните теми в Invest/Or? и правят кратък преглед на важните новини от предстоящата седмица
Автор и водещ на предаването е редакторът на Investor.bg Свилен Колев. Той има опит в банкови и небанкови финансови институции. Стипендиант е на фондация „Атанас Буров“. Професионалните и научните му интереси са в сферата на финансите, банковото дело, паричната политика и макроикономиката. В УНСС, където завършва магистратура по „Финанси“, работи по проект, свързан с паричната политика на централните банки.
В Investor.bg Свилен пише за банковия сектор, фондовите и дълговите пазари, застрахователните компании, пенсионните фондове, икономическите процеси в България и по света. Намира вдъхновение в думите на Уорън Бъфет: „Днес някой седи на сянка, защото преди много време някой друг е посадил дърво”.
Редактор на Invest/Or? е Бойчо Попов, който е главен редактор и на финансовия сайт Investor.bg.


Полша намали наполовина жертвите на пътя за 5 години, докато България гони рекорди по смърт в ЕС
Доктор предупреждава: Жегата натоварва сърцето!
Може ли недоволството в Русия да прерасне в революция?
Скритата цена на изкуствения интелект: центровете за данни изразходват много повече вода, отколкото показват отчетите
Българската икономика запазва растежа си, но бюджетът и инфлацията остават основни рискове
Унгария внася конституционен законопроект за отстраняване на президента
Жадната за енергия Азия вече извлича поуки от кризата в Иран
Lindt се насочва към най-слабото си тримесечие от 17 години
Напрежението в Ормуз пренасочва вниманието към пролива Малака
Спадът на инфлацията раздели ЕЦБ за следващото решение по лихвите
Toyota и Kawasaki форсират развитието на водородни системи
От първоаприлска шега до реалност - BMW M2 Dakar от Дубай
Електрическите коли в ЕС могат да заменят 190 млн барела петрол годишно
Chery заменя целия автомобил, ако батерията се запали
11 коли с най-голям потенциал да се превърнат в класики
2954 са вече жертвите след земетресенията във Венецуела
7 бюджетни идеи за освежаване на дома
Д-р Симидчиев: Проблемът в здравеопазването е управленски
3 цвята за жени над 40
Мондиал 26: С 3 гола за едно полувреме Мароко изхвърли Канада