Единственият бизнес новинарски ТВ канал Bloomberg TV Bulgaria ще направи премиерата си в мрежите на кабелните и сателитните оператори у нас и онлайн на bloombergtv.bg на 19 октомври.
Телевизията, която стартира в резултат на стратегическото партньорство между Bloomberg L.P. и Bulgaria ON AIR, ще бъде интересна и полезна за широката бизнес общност в България, включително за младите хора, бъдещите предприемачи и всички, които не спират да търсят успеха.
Всеки ден Bloomberg TV Bulgaria ще предоставя бърза, задълбочена и достоверна информация за икономическите и финансови процеси и събития по света и у нас, както и за отражението им върху живота на всички българи.
Журналистите, експертите и анализаторите на Bloomberg ще се включват пряко в ефира на Bloomberg TV Bulgaria от Лондон, Ню Йорк, Хонконг, Москва, Франкфурт и др. всеки ден. Програмата на канала ще се излъчва в HD качество от високотехнологично студио.
Автори на българската програма на Bloomberg TV Bulgaria са журналистите, спечелили доверието на зрителите с работата си за Bulgaria ON AIR през изминалите четири години, както и редакторите на водещия сайт за финансови новини и информация Investor.bg.
Сутрешният блок на Bloomberg TV Bulgaria с Иван Нончев и Ганиела Ангелова ще представя икономическите новини, предстоящите събития в страната и по света, информация от пазарите, преглед на печата и коментари в студиото.
Дневния информационен пояс ще водят Делян Петришки и Вероника Денизова с актуалните теми от бизнеса и участниците в него. Дориана Ранкова ще предоставя на зрителите цялата информация за изгодните инвестиции в предаването InvestBook и ще прави всекидневни репортажи и анализи за работата на щатските, азиатските борси и БФБ.
Най-важните икономически новини от деня ще обобщава Ивайло Лаков – всяка делнична вечер. Той ще води и предаването Клуб Investor.bg – мястото за дискусии по важните теми.
Ръстът и възходът на икономиката, инвестициите и финансовият оптимизъм, спадовете и рецесията са основните теми в Boom & Bust с Кузман Илиев и Владимир Сиркаров през уикенда.
Свилен Колев ще прави седмичния обзор с коментар за валути, акции, суровини в предаването InvestOr.
Всеки ден в рубриката Инвестор Live редакторите на Bloomberg TV Bulgaria и Investor.bg ще изследват по-задълбочено икономическите факти и тенденции в България, Европа и в световен мащаб.
Зрителите ще имат възможност да проследят и много оригинални продукции на Bloomberg Television с истории на успеха, документални филми и разнообразни икономически предавания.


Боеприпас изплува на 50 метра от брега
РЗИ-Варна с безплатни изследвания за ХИВ и хепатит днес
Бургас ще бъде домакин на музикалния конкурс „Евровизия 2027“
Гонки продължават да тормозят варненци през нощта
Изтича срокът за подаване на заявления за школите на Общински детски комплекс – Варна
Германия е засякла руска кампания за влияние преди изборите
ЕС затяга правилата за опаковките: Ще ходим ли със собствени съдове в магазина?
Бургас ще бъде домакин на "Евровизия 2027"
Големите банки събраха левовете на българите, малките отвръщат с по-високи лихви
Български автономни роботи ще съчетават физическия и дигиталния свят
Пожар превърна паркинг на летище в ад
Футболист влиза в затвора, след като се похвали с над 300 км/ч на пътя
Porsche напуска Volkswagen заради китайски производител
Най-търсеният автомобил на старо е до 5 години
Mercedes подготвя нов хибрид за C-Class, GLC и GLE
4 зодии ще бъдат благословени финансово до края на 2026 г.
В чест на Световното първенство по футбол 2026: от стотици фенове в България до зрелищно светлинно шоу
Терзиев за "Евровизия": Ще посрещнем всички гости, които изберат да посетят и София
За първи път в България: Медици от ВМА трансплантираха черен дроб и бъбрек на един пациент
преди 10 години бат Пеши не може да гледаме само фермер търси жена, фермата и тн нека има разнообразие отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години УСПЕХ !!Очаквам тясно профилирана програма без допълване на нещо си за запълване на времето !!!! отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години България он еър вече си промени облика и стана по-достъпна за широката аудитория, но хубавото е, че се отдалечава достатъчно от другите национални телевизии, където бълват глупост след глупост. А иначе успех на Блумбърг и очаквам да пожъне успех при положение, че в самата корпорация Блумбърг са проучили достатъчно пазара, за да разберат, че тук има добри и можещи икономисти. отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години А какво ще става с BG On Air не разбрах? отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Поредната тъпанария за промиване на мозъци и управление на бедни нещастни душици отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години Поредната тъпанария за промиване на мозъци и управление на бедни нещастни душици отговор Сигнализирай за неуместен коментар
преди 10 години BG OnAir беше най-добрата телевизия и най-добрата икономическа телевизия. Може би икономиката в момента се прехвърля към новата телевизия НО BG OnAir в момента е по-скоро неикономическа телевизия. Въобще не се отрязяват актуалните финансови и икономически събития отговор Сигнализирай за неуместен коментар