Опитът на предприемачите и мениджърите на компании, споделен от първо лице, ще бъде във фокуса на „Бизнес среща“ – новото предаване по Bloomberg TV Bulgaria от 6 ноември, всеки делник от 21 часа. Автор и водещ е икономическият журналист Таня Кръстева.
Главните действащи лица ще разказват за своя бизнес – за старта и за развитието му от малък към среден, а и към голям, ще анализират икономическата среда, в която работят, ще коментират пречките, с които се сблъскват на пазара и тенденциите, които се очертават.
„Бизнес среща“ ще бъде в помощ на малките фирми по пътя към разрастването им, на инвеститорите, които ще открият интересни възможности за вложения, на предприемачите, които ще черпят от чуждия опит, както и на студентите, които искат да разберат в коя сфера има най-добри възможности за реализация. Политиците ще чуят гласа на мениджърите и собствениците на компаниите за това какви законови промени са нужни за подобряване на средата за започване и развитие на бизнес в България.
Водещата Таня Кръстева е дългогодишен финансов журналист с изявен интерес към капиталовите пазари. Започва своята кариера през 2002 г. като репортер и редактор във в. Банкеръ, където прави редица разследвания за публични компании и дружества в несъстоятелност. От началото на 2009 г. води икономическите новини на БНТ, след което се присъединява към екипа на Bulgaria ON AIR (икономическа телевизия до 2015 г.).
Таня Кръстева е автор е на книгата „Българският борсов свят: От първо лице”. Има магистратура по финанси в УНСС. Специализирала е журналистика в СУ „Климент Охридски” и публична реч в НБУ. Преминала е през обучение за финансови журналисти в Thompson Reuters Foundation.


Куриер де Балкан: България блести на международната сцена с Джирото и победа на Евровизия
Голяма бяла акула е заснета в централната част на Средиземно море
Световните конфликти достигнаха връх през 2025 г.
Директорът на „Евровизия“ : България впечатли с изключително бързата реакция на институциите
Зеленски пред „Гардиън“: Русия губи инициативата, а войната постепенно се обръща в полза на Украйна
Петте елемента в изграждането на учителя: Липсата на една брънка скъсва веригата
Великобритания трудно ще възстанови щетите от Brexit върху икономиката си
Износът и вносът на Китай скочиха през май благодарение на AI
Поръчките на петролни супертанкери надминаха рекорда от 2008 г.
Бунтът срещу центровете за данни заплашва бъдещето на AI
Една грешка създаде златните джанти на Subaru
Изкуственият интелект на TikTok вече е в 7 милиона коли
Новото Audi Q7 – само дизел, Matrix LED и три окачвания по избор
Защо фабричните гуми са различни от тези, които си купувате от магазина
BYD се включи в атаката срещу Ferrari
Полицията проверява незаконна помпена станция за над 500 000 лв. на яз. "Студен кладенец"
Приятелите на Джей Ло се надяват тя да даде шанс на Брет Голдстин
Диетата MIND: Шест храни за здрав мозък
Защитиха пътя към резиденцията на Путин във Валдай с мрежи против дронове
ЕС има тайвански проблем на стойност 2 трилиона долара