А1 вече предлага новия iPhone 16e, който впечатлява с революционен живот на батерията, бърз чип A18, Apple Intelligence¹ и 48-мегапикселова 2 в 1 система от камери – и всичко това на невероятна цена.
Клиентите могат да закупят новия iPhone 16e както от магазините на телекома, така и онлайн на a1.bg.
Смартфонът е наличен в два елегантни матови цвята – черен и бял, и в няколко вариации на паметта – 128, 256 и 512 GB, като цените започват от 999,99 лв. в брой или 34,50 лв. на лизинг за 36 месеца с план Unlimited Ultra.
¹ Apple Intelligence е наличен на локализиран английски език за Австралия, Канада, Ирландия, Нова Зеландия, Южна Африка, Обединеното кралство и САЩ. Допълнителни езици, включително френски, немски, италиански, португалски (Бразилия), испански, японски, корейски и китайски (опростен), както и английски (Сингапур) и английски (Индия), ще бъдат налични през април. Някои функции, приложения и услуги може да не са достъпни във всички региони или на всички езици.


Овъглено тяло на бизнесмен е открито в дома му в Банкя
Mъж е с опасност за живота след катастрофа край Варна
Международен музикален конкурс събира таланти във Варна
33-ма пияни или дрогирани водачи спипа КАТ за ден
Европейската награда за архитектура гостува във Варна
Д. Грозева: Продавачите на жилища изостават с шест месеца от пазарната реалност
Nvidia обсъжда гаранция за OpenAI по AI проект за 500 млрд. долара
Електропреносната мрежа на САЩ се задъхва заради жегите и центровете за данни
Саудитска Арабия търси нов обход за петрола след заплахата на хутите
Кралският колеж в Кеймбридж затяга контрола след обвинения в сексуален тормоз
60-годишен ЗАЗ се продава за 20 000 евро
JLR спира производството на базовия си модел
Осем неща в автомобила, без които може да минем
Автобус скъса мантинелата и навлезе в насрещното на „Цариградско шосе“
Луксозен SUV на Zeekr се заключи веднага щом напусна Китай
Съпругата Дмитрий Песков оспорва в съда наложените ѝ от ЕС санкции
Цветът на лято 2026 е чили червено
Откриха 300 неизбухнали бомби под бивше летище в Атина